لیگ برتر پاک توسط دولت به دنبال ژوئن راه اندازی مجدد

MANCHESTER, England (AP) — لیگ برتر داده شد موافقت دولت روز شنبه در مطبوعات پیش رو با 17 ژوئن راه اندازی مجدد اگر چه بازیکنان را مجبور به ماندن از هم جدا در طول جشن هدف و اختلافات اجتماعی را حفظ فاصله.

جزئیات بیشتر از لیگ قصد دارد برای مقابله با کروناویروس موارد فاش شده اند و با باشگاه به احتمال زیاد به بازی حتی اگر آنها تنها باید 15 مناسب اعضای تیم ملی.

فصل را به حالت تعلیق در مارس اما آموزش از سر گرفته است و در دو هفته گذشته و این دولت است که در حال حاضر مایل به اجازه می دهد بازی بدون طرفداران اگر coronavirus پیشگیری از پروتکل ها و پس از آن در استادیوم.

“هنوز کارهای زیادی باید انجام شود برای اطمینان از ایمنی همه درگیر” لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد گفت. “این شامل مشاوره با ما, باشگاه, بازیکنان و مدیران — همراه با ما و سایر ذینفعان — به سلامت و رفاه ما شرکت کنندگان و حامیان اولویت ما است.

“اگر همه می رود و ما را هیجان زده خواهد کرد برای از سرگیری 2019-20 فصل در بیش از دو هفته زمان است.”

بازیکنان و مربیان در حال آزمایش دو بار در هفته برای COVID-19.

دولت گفت که ممکن است اجتماعی فاصله باید حفظ شود در بازی ها از جمله “در هر گونه اختلاف بین بازیکنان و داوران و یا به ثمر رساند جشن است.”

لیگ موافقت دولت با درخواست بعضی از بازی ها از تلویزیون پخش شود به صورت رایگان در حالی که آنها معمولا فقط در اشتراک کانال های.

اما پلیس هنوز هم می خواهم لیورپول را کلید بازی قبل از اینکه مسلما عقد جایزه به توان و دور از شهر و در خنثی شدند. لیورپول دو برنده از پایان دادن به آن را 30 سال عنوان خشکسالی 25 امتیاز روشن با نه بازی بروید.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود مردم نمی متراکم در اطراف استادیوم” وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: در یک خیابان داونینگ کنفرانس خبری. “من فکر می کنم طرفداران رفتار مسئولانه است. من فکر می کنم مردم نشان داده اند واقعی خوب حس مشترک در تمام این. من مطمئن هستم که آنها را به درک نیاز به سازمان دیده بان در خانه.”

باشگاه توافق کردند که در طی یک کنفرانس تلفنی در روز پنج شنبه به راه اندازی مجدد در ژوئن 17 — کدام یک شنبه — حتی اگر هنوز هم وجود دارد هزاران نفر از جدید COVID-19 عفونت هر روز در انگلستان است.

West Ham معاون صندلی Karren بردی گفت: آخرین جلسه مجازی باشگاه مدیران برجسته یک بحث طولانی در مورد “آنچه به منزله داشتن یک تیم به اندازه کافی برای رقابت در این بازی در سمت چپ به بازی.” داشتن تنها چهار جایگزین تلقی می شد کافی است.

“واضح و آشکار وجود دارد و اصل نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد به نتایج بازی خود را اگر شما باشگاه تعدادی از بازیکنان تست مثبت برای coronavirus یا در انزوا و به عنوان یک نتیجه شما به سادگی می تواند زمینه معمول خود را, و یا قوی ترین شروع یازدهم” بردی نوشت: در یک ستون در چهار نسخه از “خورشید” روزنامه.

“به عنوان طولانی به عنوان شما باید 15 مناسب بازیکنان (از جمله یک دروازه بان) ساخته شده از هر کدام 25-تیم ملی لیست و یا از خود را تحت-21s شما خواهد شد تلقی به یک تیم مناسب به اندازه کافی برای تحقق نیافته است.”

باشگاه مورد بحث در تماس دیگری در روز پنج شنبه چه اگر تیم نیست باید 15 مناسب بازیکنان و یا اگر فصل است که هنوز هم محدود بر اساس هرگز از سرگیری و یا به حالت تعلیق دوباره با توجه به جدید سنبله در COVID-19 موارد است.

“لیگ برتر هستند توصیه یک امتیاز به ازای هر بازی فرمول برای تصمیم گیری جایزه از اماکن” بردی گفت. “این یک ساده مدل به موجب آن یک تیم تعداد نقاط است که به سادگی تقسیم بر تعداد مسابقات آنها را بازی کرده اند.

“این نتیجه رقم متوسط تعداد نقطه در هر تیم به دست آورده در هر بازی فصل تا کنون. و در این محاسبه سه تیم خواهد بود تنزل — چه دلخراش پایان دادن به بدبخت ترین فصل در تاریخ است.”

West Ham دو مکان بالاتر از منطقه سقوط است اما تنها به این دلیل که شرق لندن باشگاه تفاضل گل بهتر بورنموث و واتفورد.

“خودم و تعدادی از باشگاه های دیگر تمایلی به تصمیم گیری های آینده لیگ برتر سهامداران سرنوشت توسط یک فرمول به جای یک مسابقه فوتبال” بردی گفت.

فصل لیگ برتر است که در حال حاضر با توجه به پایان تعطیلات آخر هفته ماه ژوئیه 25-26 بیش از دو ماه پس از اصل برنامه ریزی شده.

هر چند COVID-19 مرگ و میر در هر روز کاهش یافته است در بریتانیا پس از اوج در مارس یکی دیگر از 215 هنوز گزارش روز شنبه توسط دولت آوردن شناخته شده مرگ و میر در تمام تنظیمات از جمله بیمارستان ها و مراقبت از خانه به 38,376.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de