تظاهرات خیابانی قتل جورج فلوید منتقل شده از مرکز شهر لس آنجلس به Westside که در آن صدها نفر جمع شده بودند روز شنبه در Fairfax منطقه شدند و در یک بن بست با pollice.

این گروه در راهپیمایی گذشته بیشه و بازار کشاورز. در یک نقطه برخی از افراد با برچسب مترو اتوبوس با گرافیتی همراه با برخی از دیوارها از بیشه. برخی از تظاهرکنندگان ایستاده در بالای DuPars رستوران برگزاری آگهی ها.

صدها نفر بودند متوقف شده در خیابان سوم فقط در غرب خیابان شهرستان مسدود شده توسط یک ردیف از افسران پلیس لس آنجلس.

بسیاری در این گروه برگزار شد دست خود را در سکوت رو به افسران. با صدای بلند موی چتری می تواند شنیده شود باعث برخی در میان جمعیت به اجرا کردن 3rd خیابان و به نزدیکی کوچه. دو معترضان گفت: آنها شاهد ماموران تیراندازی آنچه نگاه به کپسول به زمین.

تبلیغات

یک ماشین پلیس دیده می شد سوزش در نزدیکی گوشه ای از خیابان شهرستان و بورلی بلوار.

جمعیت زیادی در پان پاسیفیک پارک کردن بورلی بلوار شعار “پال خواستار قطع بودجه دولت و پلیس” و “محاکمه پلیس قاتل” و دست تکان داد علائم در یک تظاهرات سازماندهی شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند ماده و عدالت اجتماعی گروه ساختمان PWR.

این تجمع سخنرانان به نام کمتر در مکان دلار برای ادارات پلیس و مدارس و زندانها به بازرسی و نگهداری.

تبلیغات

“ما در حال زندگی در وسط یک قیام” Black Lives Matter بنیانگذاران Patrisse Cullors گفت: این گروه است. “اجازه دهید روشن است: ما در قیام برای زندگی است.”

مارشا استاینبرگ 76 که توصیف خودش را به عنوان یک دیرین فعال بود و در میان کسانی که برای این تجمع است. “من در اینجا برای رادنی [پادشاه] گفت:” استاینبرگ که زندگی در محله. “هیچ چیز تغییر کرده است.”

“مردم اند و نه تا به حال یک خروجی برای عدالت” استاینبرگ گفت که وکلای منطقه نیاز به انتخاب می شوند و تعقیب پلیس متهم به سوء.

تبلیغات

ایزابل Alvardo دست تکان داد خواندن نشانه “Latinos برای زندگی مهم است.”

Alvardo, 21, زندگی در سانتا کلاریتا و سوار به L. A. رالی چرا که او “مریض و خسته از بیدار شدن از خواب و هر روز صبح” به اخبار در مورد افغانستان. “من نمی توانم مقایسه خودم را به آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق,” او گفت: از اینکه سیاه و سفید است.”اما من در اینجا به حمایت از آنها.”

توسط 2 بعد از ظهر بیش از 1000 راهپیمایان ساخته شده راه خود را از پان پاسیفیک پارک در نزدیکی بیشه مرکز خرید و شروع راهپیمایی west 3rd Street نسبت به بورلی هیلز.

پلیس هلیکوپتر whirred سربار در حالی که مردم ایستاده در پیاده رو تشویق راهپیمایان. برخی از راهپیمایان شعار “نه عدالت بدون صلح!”

تبلیغات

اما به طور کلی جمعیت صلح آمیز بود و وجود دارد بدون اعمال خشونت و یا خرابکاری. برخی از تماشاگران حتی ارائه بطری آب به راهپیمایان و رانندگان honked حمایت خود را.

معترضان نشان دادن در برابر قتل جورج فلوید در مینیاپولیس بخشی از یک جنبش خروشان در سراسر کشور در روزهای اخیر تبدیل مخرب در شهرهای مختلف. در مرکز شهر لس آنجلس, وضعیت بدتر شده به خرابکاری و غارت بعد از ظهر جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de