آخرین: آلمان: ماسک-کمتر فرماندار مرتکب هیچ جرم و جنایت

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— بازگشت دانش آموزان به مدارس در سرزمین های فلسطینی

— مصر سفارشات خود مردم را به پوشیدن ماسک صورت در عمومی

— مرکل می گوید او نمی خواهد مرتکب به حضور G-7 در فرد

— هند رکورد دیگری را تنها یک روز پرش از نزدیک 8,000 coronavirus موارد

— 400 آلمانی مدیران و کارگران و اعضای خانواده را آغاز کرده اند که بازگشت به چین

___

نوار غزه — دانش آموزان در حال بازگشت به دبیرستان در سرزمین های فلسطینی برای اولین بار در دو ماه برای امتحانات نهایی.

وزارت آموزش و پرورش روز شنبه گفت که 78,400 12 کلاس در حال بدست گرفتن آزمون در کرانه غربی و نوار غزه ،

مدارس بسته شده اند و از ماه مارس به عنوان بخشی از تلاش های فلسطینی شامل coronavirus.

در غزه پلیس و امدادگران دانشجويان در دماهای آنها وارد شده و دانش آموزان نشسته با فاصله از هم جدا در کلاس های درس.

تشکیلات خودگردان فلسطین که بر بخش هایی از اسرائیل و کرانه گزارش شده بیش از 380 مورد تأیید این ویروس از جمله دو مرگ.

مقامات گزارش داده اند که 61 مورد و یک مورد مرگ در غزه است که تحت اسرائیل و مصر پس از محاصره اسلامی, گروه شبه نظامی حماس قدرت را در سال 2007. همه این موارد در غزه تشخیص داده شده است در داخل قرنطینه تسهیلات مسکن عودت کنندگان از خارج از کشور.

___

مسکو — روسیه ثبت کرده است حدود 9,000 موارد جدیدی از کروناویروس تقریبا مطابق با افزایش گزارش شده بیش از دو هفته گذشته.

ملی coronavirus نیروی کار گفت: 4,555 روس ها به درگذشت COVID-19 و 396,575 عفونت تایید شده است به طور کلی.

نسبتا پایین مرگ و میر در مقایسه با کشورهای دیگر باعث شده است تا شک و تردید در داخل و خارج از کشور. در تلاش برای برطرف کردن سوء ظن است که مقامات در حال تلاش برای کاهش مرگ و میر به دلایل سیاسی معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova توضیح جمعه که روسیه تعداد تنها شامل آن تایید کرد که در اثر عفونت, اما او همچنین به آمار و ارقام برای افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس اما از علل دیگر فوت.

اگر همه دسته بندی ها در شمارش به عنوان COVID-19 مرگ و میر کشور مجموع تلفات در آوریل خواهد ایستاده در 2,713 یا نزدیک به 60 درصد بیشتر از قبلا اعلام شماره.

___

قاهره — مصر روز شنبه دستور داد مردم آن را به پوشیدن ماسک در هنگام گرفتن حمل و نقل خصوصی و در داخل ادارات دولتی به عنوان آن را برطرف جزئی مستند های اعمال شده در طول یک هفته ای مسلمان تعطیلات عید – ال-و در ادامه ،

نخست وزیر مصطفی Madbouly گفت: متخلفان جریمه خواهد شد. او گفت: در سراسر کشور حکومت نظامی خواهد بود 8 بعد از ظهر تا 6 صبح به صورت دو هفته دیگر.

مصر و جهان عرب پرجمعیت ترین کشور شاهد یک جهش روزانه گزارش شده عفونت در هفته گذشته با مجموع 879 مرگ و میر در میان 22,082 موارد تایید شده. این کشور از 100 میلیون نفر دارای بالاترین اعلام کرد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در جهان عرب است.

___

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان نمی خواهد شخصا شرکت در یک جلسه در ایالات متحده با رهبران جهان اقتصادهای بزرگ اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش می رود با آن, مگر اینکه این دوره از coronavirus گسترش تغییرات در آن دفتر او روز شنبه گفت.

پس از لغو این گروه از هفت قله در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 10-12 در کمپ دیوید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک هفته پیش بود که او دوباره با توجه به میزبانی یک جلسه در شخص از رهبران جهان به دلیل آن خواهد بود “نشانه ای بزرگ برای همه” از همه چیز به حالت عادی بازگشت در طول بیماری همه گیر.

بلافاصله پس از آن اعلام مرکل پیشنهاد کرد که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تا ذهن خود را در مورد اینکه آیا برای حضور در شخص و یا از طریق ویدئو کنفرانس, اما دفتر او گفت: آژانس خبری dpa که او در حال حاضر ساخته شده است یک تصمیم.

“از امروز با توجه به کلی همه گیر وضعیت او نمی تواند متعهد به شرکت در فرد آنجلا مرکل” را گفت.

___

اسلام آباد — حتی به عنوان پاکستان ثبت شده خود را تک بالاترین یک شبه مرگ و میر 78 و شماره آن از COVID-19 مورد تأیید افزایش یافت و تصویب 66,000 این کشور در سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد پروازهای بین المللی می توانند رزومه کاری در داخل و خارج از پاکستان است.

همانطور که از شنبه پاکستان ثبت شده بود 1,395 مرگ و میر ناشی از COVID-19 پس از اواسط ماه مارس و روزانه تعداد موارد جدید نشان داد روزانه پرش از تقریبا 2500.

هنوز هم پاکستان کاسته است بسیاری از آن قفل کردن اقدامات و اوایل این ماه دیوان عالی کشور حتی دستور داد تا مراکز خرید به باز کردن. با وجود درخواست از این کشور در حرفه پزشکی و وخیم هشدارهای بیشتر مرگ و میر ناشی از گسترش coronavirus

نخست وزیر عمران خان حاضر به بستن مساجد رکوع به پاکستان رادیکال رهبران مذهبی که تهدید های خشونت اگر مساجد بسته شد. پاکستان به سختی از 3000 تخت های مراقبت ويژه در سراسر کشور از 220 میلیون نفر پرداخت می شود که کمی به هیچ توجه به دولت جهت به فاصله اجتماعی. پروازهای داخلی از سر گرفته شد در اوایل این ماه.

___

دهلی نو — هند ثبت رکورد دیگری را تنها یک روز پرش از 7,964 coronavirus موارد و 265 مرگ و میر یک روز قبل از دو-ماه-پیر مستند در سراسر کشور از 1.3 میلیارد نفر است که مجموعه به پایان رسیده است.

وزارت بهداشت در روز شنبه قرار داده و تعداد کل موارد در هند در 173,763 با 4,971 مرگ و میر. کل عفونت شامل 86,422 فعال موارد و 82,369 بهبود.

بیش از 70 درصد از coronavirus موارد در هند متمرکز در ماهاراشترا, Gujarat, Tamil Nadu, دهلی نو, مادها پرادش و راجستان متحده است.

نخست وزیر نارندرا مودی در یک نامه سرگشاده در یک سال از دولت در دوره دوم اظهار داشت که هند بود تراورس در راه به “پیروزی” در نبرد خود را در برابر ویروس. او گفت که هند در تنظیم خواهد شد “به عنوان مثال در احیای اقتصادی” و خواست هموطنان برای نشان دادن یک “شرکت حل و فصل است.”

مودی همچنین اذعان کرد که “فوق العاده ای رنج” از کارگران مهاجر و کارگران بودند که بدتر ضربه پس از هند اعمال شده در سراسر کشور coronavirus مستند در اواخر ماه مارس مجبور میلیون ها نفر از آنها را به فرار از شهرستانها پس از از دست دادن شغل خود را خسته کننده و خطرناک سفر به زادگاه.

دولت فدرال است که انتظار می رود به موضوع جدید مجموعه ای از دستورالعمل های این آخر هفته احتمالا گسترش مستند در بدترین مناطق ضربه.

هند شروع به کاهش مستند محدودیت در اوایل این ماه این امکان بازگشایی و مغازه های تولید و از سرگیری برخی از قطار و پروازهای داخلی و وسایل نقلیه’ جنبش است.

مترو خدمات مدارس و کالج ها و هتل ها و رستوران ها توقیف در سراسر کشور.

هند با پیشی گرفتن چین از هر دو نظر مورد تأیید و مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

___

پکن — حدود 400 آلمانی مدیران و کارگران و اعضای خانواده را آغاز کرده اند که بازگشت به چین سرنشین پرواز چارتر به عنوان شرکت های چند ملیتی در جهان و دومین اقتصاد به دنبال گرفتن عملیات خود را دوباره در حال اجرا در سرعت کامل.

یک جفت از پرواز از فرانکفورت به کسب و کار چینی هاب تیانجین و شانگهای برگزار شد توسط آلمان اتاق بازرگانی در چین در همکاری با ماموریت های دیپلماتیک آلمان و شرکت هواپیمایی لوفت هانزا و در حال اول بازگشت پروازها از اروپا به چین برای اتباع خارجی. چین تا حد زیادی ممنوع همه خارجی ها از ورود چین به دلیل شیوع کروناویروس.

“این یک گام مهم برای ارتباط مجدد چین و آلمان اقتصاد” ینس Hildebrandt, مدیر اجرایی, آلمانی, اتاق بازرگانی در شمال چین بیان شد که در انتشار اخبار. “این است که ما منافع مشترک به مشارکت در کمک به اقتصاد بازگشت به حالت عادی و قبل از ویروس سطوح است.” بیش از 5,200 شرکت های آلمانی کار در چین به کارگیری بیش از 1 میلیون نفر است. “ما می دانیم که وجود دارد این است که تقاضای زیادی در جامعه کسب و کار برای دریافت بیشتر کارمندان خارجی به چین” Hildebrandt به نقل شد.

اولین پرواز با 200 مسافر بود که با توجه به رسیدن مدت کوتاهی قبل از ظهر روز شنبه در تیانجین یک شهر بندری در شرق پایتخت پکن است. یکی دیگر از پرواز به شانگهای. دومین پرواز بود و انتظار می رود برای رسیدن به در شانگهای حدود ظهر روز شنبه, ژوئن 4.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش شده 39 مورد جدید از coronavirus بسیاری از آنها در پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات را در بر داشت و بیش از صد عفونت های مرتبط با انبار کارگران است.

آمار و ارقام از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز شنبه آورده و ملی در مجموع به 11,441 موارد و 269 مرگ و میر. حداقل 12 از موارد جدید در ارتباط بودند به ورود بین المللی.

KCDC مدیر Jeong Eun-kyeong گفت: در طول یک ویروس در جلسه بعد از ظهر جمعه که حداقل 102 عفونت مرتبط شده اند به کارگران در یک انبار عظیم توسط Coupang محلی e-commerce غول پیکر است که دیده می شود سفارشات سنبله در این بیماری همه گیر.

این شرکت شده است برای انتقاد از عدم اجرای مناسب اقدامات پیشگیرانه و اجرا فاصله بین کارکنان با ویروس های کشف شده بر روی کلاه ایمنی, لپ تاپ, کیبورد و دیگر تجهیزات آنها به اشتراک بگذارید.

سلامت کارگران را نیز در بر داشت حداقل 266 عفونت های مربوط به کاباره ها و دیگر مکانهای تفریحی در سئول شهری که دیدم جمعیت زیادی در اوایل ماه مه به عنوان مقامات کاسته اجتماعی فاصله دستورالعمل.

تجدید حیات در عفونت باید احساس خطر مقامات که میلیون ها نفر از کودکان شده اند بازگشت به مدارس در سراسر کشور.

در حالی که بستن nightspots و فضاهای عمومی به سرعت گسترش ویروس مقامات دولتی تا کنون حفظ مرحله به مرحله بازگشایی مدارس ابراز امید که اخیر انتقال می تواند شامل سرعت.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>