به عنوان غارتگران آمار گرو مرکز امنیتی گارد التماس آنها را به توقف: “ما یکی از شما

به عنوان غارتگران شروع به فرود در گرو مرکز خرید در روز شنبه شب دو نگهبان خارج نایک فروشگاه التماس معترضان وارد کنید.

“ما یکی از شما” یکی از نگهبانان گفت.

فروشگاه های مختلف در مجلل مرکز خرید بعدی به بازار کشاورزان در لس آنجلس ضربه شد از جمله Nordstrom. یک کیوسک پلیس در این مرکز به آتش کشیده شد اما مقامات قادر به خاموش کردن آن قبل از آن گسترش یافته است.

جمعیت با عجله به مرکز پلیس پس از اقدام به فشار برخی از معترضین حاضر در نزدیکی 3rd Street. به عنوان غارتگران وارد منطقه بیشه است سخنرانان برگزار موسیقی — آشنا crooners مرکز خرید شناخته شده است.

تبلیغات

در طول 20 دقیقه غارتگران شکست را به فروشگاه ها و ظهور با کالا. در فروشگاه اپل, مردم دیده می شد بیرون آمدن با جعبه های بزرگ. یک مرد و زن را تا کالا از Sephora زیبایی محصولات فروشگاه قرار داده و آنها را در یک چمدان.

این Nordstrom فروشگاه بود غارت توسط غارتگران است. یک کیوسک پلیس سوزانده شد.

برخی از فروشگاه ها از جمله فاصله باز کرده بود برای در فروشگاه خرید پس از مقامات اخیرا محدودیت برداشته.

به عنوان پلیس موبایل سوار به ورود به این بازار sirens وافغان غارتگران فرار حمل جعبه کفش و لباس با چوب لباسی پلاستیکی هنوز هم متصل شده است.

تبلیغات

برخی از درهم تپه در نزدیکی پان پاسیفیک پارک پرتاب غارت خود را بیش از نرده ها.

در سراسر خیابان خرید دیگری مرکز آمار بود.

زمانی که یک مبارز شکست مقابل پنجره از نزدیکی تمام مواد غذایی در 3 خیابان با یک چکش برخی فریاد زد “که نیست! لطفا!” در حالی که دیگران را تشویق می کردند.

معترضان شروع به برخورد میان خود. برخی از کسانی که خواستار صلح ایجاد یک مانع شدن از چرخ دستی های خرید در اطراف فروشگاه ورود به آن محافظت می کند اما لحظاتی بعد گروه دیگری شروع به پریدن کرد و مانع از شکست این فروشگاه درب پایین.

تبلیغات

بیش از سه ده ماموران با هجوم به صحنه Westside شلیک گلوله های لاستیکی و ارسال صدها نفر دو سرعت. “توقف در حال اجرا!” یک مرد فریاد زد ایستاده در بالای یک ماشین با یک بلند گو حرف زدن. “ایستاده به عنوان یکی! می گویند نام خود را!”

پلیس و معترضان شد و در زمان بن بست در نزدیکی بیشه با تیراندازی پلیس گلوله های لاستیکی و قابل توجه تظاهرکنندگان با باتوم. چند ماشین پلیس شد در آتش و شد وسایل نقلیه تخریب. معترضان همچنین در زمان بیش از یک مترو اتوبوس و صعود بر روی پشت بام خود را به ضبط فیلم از پلیس.

صحبت کردن با یک خبرنگار در گرو شنبه شب در لس آنجلس رئیس پلیس مایکل مور گفت: او را درک مردم خشم و سرخوردگی اما این شهر نیاز به با هم بکشید.

“این راه حل نیست,” او گفت:, ایستاده در کنار Nordstrom فروشگاه که غارت کردند. “ما داده نشده تا در L. A., and L. A. نباید تسلیم در خود دارد. ما می توانید بکشید در اطراف این…پلیس نیست و رفع این نوع مشکلات اجتماعی. من نیاز همه L. A. به گام تا راست در حال حاضر و بخشی از راه حل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر