در قلب سانتا آنا ساکنان تمیز کردن و بحث پس از اعتراض

به عنوان اعتراض به خشونت پلیس شنبه شب در سانتا آنا تبدیل از یک رالی به صورت رایگان-برای-همه بحث به خوبی شناخته شده به اورنج کانتی خروشان در رسانه های اجتماعی:

چه با سانتا آنا?

بخشداری طولانی loomed بزرگ در منطقه تخیل. یک مرگ خطرناک قهوه ای فوق العاده barrio که کدر بقیه O. C. افتخار شهر ارزش دفاع. یک جای هدر رفته در ساکنان آن است. یکی از با پتانسیل.

همه کسانی که احساسات متضاد — و بیشتر — بیان شده آنلاین در حالی که بیش از 400 معترضان رفت از برگزاری علائم و شعار به شکستن پنجره ها و dodging کپسول های گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی از افسران پلیس و کلانتر نمایندگان.

تبلیغات

در Facebook livestream تماشا به طور همزمان در یک نقطه بیش از 21,000 مردم, اکثریت بینندگان ثبت نام انزجار خود را با عصبانی-در صورت emojis و نگرانی در مورد آنچه در آن به معنی برای شهرستان خود را. در Instagram برخی پیشنهاد کرد که آسیب باید باران را تنها در gentrified مناطق از شهرستان. اسنپ چت کاربران شوخی که هر کس باید غوغا به ثروتمند هانتینگتون بیچ, ارواین یا نیوپورت بیچ.

و در توییتر بیش از چند غیر-ساکنان ابراز شادی در امکان که سانتا آنا ممکن است سوختگی.

بحث بر سر چه چیزی اعتراض معنای این شهرستان ادامه داد: اوایل صبح روز یکشنبه به بیش از 100 نفر فرود در خیابان بریستول بین McFadden و Porch راه های که در آن تظاهرات صورت گرفت.

“سانتا آنا نخواهد بود اگر ثروتمند شهرستانها نمی کمپرسی مشکلات خود را به ما” گفت: 19 ساله Axidi Iglesias. “مردم سفید در هانتینگتون بیچ اعتراض برای کوتاه کردن مو. در اینجا آن را در برابر مشکلات واقعی.”

تبلیغات

نقاشی های دیواری در زبان های انگلیسی و تعدادی مشخص شده ساختمان و دیوار و خیابان محدودیت و درختان. شیشه خرده ریز glistened بر روی زمین است. یک سوخته افزایش صفحه نمایش تلفن همراه هنوز smoldered. سنگ آشغال پارکینگ مانند پیچ اناری شکوفه.

هر کسی که نشان داد تا به حال پوشش صورت, دستکش, برومس و نظرات.

“آنها نابود شده خود را برای بازی و نه علت” گفت: الکساندر رودریگز, 25, که بیرون ایستاده بود هوشمند و نهایی در Porch با شکست در ویندوز. “آنها اهمیتی نمی دهند که چگونه جهان ما را می بیند.”

“این ما را در یک موقعیت بد” گفت: 40-year-old ماشین آنتونیو اورتیز که باقی مانده در کامیون خود را. “آنچه ما برنده از این همه؟”

تبلیغات

“من به بچه ها در همه زمان ها مورد استفاده از صدای خود را گفت:” سانتا آنا بالا معلم تاریخ ان Huizar. او را برداشت زباله از بوته های کنار پسرش. “اما آن را در راه سازنده.”

در o’reilly Auto Parts, مدیر فروشگاه میگوئل Briceño صحبت کرد و از طریق نرم افزار از یک سوار کردن درب.

“آنها نمی گوش دادن به ما تظاهرات سکوت گفت:” 38 ساله “بنابراین شاید آنها به شما گوش دادن به این.”

یک چیز هیچ یک سوال: محل.

تبلیغات

در یک شهرستان به عنوان گسترده به عنوان اورنج کانتی, منظره مناطق — هانتینگتون بیچ, اسکله, نارنجی, دایره, در خارج از دیزنی لند گیتس — را تبدیل به نقاط مورد علاقه برای معترضان. این کشش از سانتا آنا مخالف است: آن را درست در وسط طبقه کارگر محله نوع محل سکونت بیگانگان معمولا هرگز زحمت به اکتشاف.

آن را تبدیل به سانتا آنا اصلی برگزاری زمین زمانی که از شهرستان می خواهد به خود را می سازد شنیده می شود.

در عید پاک تعطیلات آخر هفته, lowrider باشگاه های کروز در تمام طول روز و شب. پس از پیروزی با مکزیک مردان فوتبال تیم خشن و بی ادب طرفداران جمع آوری در بریستول و McFadden و ازدحام از وجود دارد. بیش از سال است که در تقاطع های خاص دیده می شود تظاهرات در برابر باند خشونت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خشونت پلیس و در حمایت از اصلاح قانون مهاجرت و حقوق.

“که قلب سانتا آنا در سمت راست وجود دارد” گفت: Cal State فولرتون استاد Erualdo گونزالس است که دارای تخصص در برنامه ریزی شهری در لاتین جوامع است. مادر بزرگ او را به خانه می ایستد دو بلوک به دور از وجود دارد. “این کوچک از آنچه سانتا آنا است — مسکن مصرف در مکزیک.”

تبلیغات

او تعجب نیست در تمام کینه بیش از شنبه حوادث — هم در میان مردم و مخاطبان در صفحه اصلی. دوستان و بستگان خود بودند که در این تظاهرات را سازماندهی شده علیه رهبران شهر بیش از آنچه آنها خود را به غفلت از سانتا آنا را طبقه کارگر ساکنان. اما دیگران در دایره خود را آشکارا شکایت از چه چیزهایی استفاده می شود بهتر و چگونه این نسل جدید است که فقط همه چیز را خراب کردن.

“برخی از مردم معتقدند با همه بد کلیشه و می گویند,” آره, من می خواهم به خارج از سانتا آنا “و دیگران خواهید به ماندن و بهبود و مبارزه با آن” گونزالس گفت. “اما برای همه از اینجا وجود دارد ما-against-the-world ذهنیت است. و زمانی که بقیه از اورنج کانتی مذاکرات زباله که زمانی که ما واقعا متحد.”

آسیب از روز شنبه در اعتراض به نبود بد در خارج از بریستول مرکز خرید کردن McFadden. یک خط طولانی از خریداران بود در مقابل La Flor de مخیکالی برای تازه چیپس ذرت. خارج کریستی را پیراشکی معمول scrum از بازنشسته لاتین کارگران آویزان کردن با قهوه و crullers.

“چه chamacos [جوان] مردم را درست نبود” گفت: 72 ساله عیسی سروانتس. اما او گفت: چه پلیس هم به جورج فلوید “درست نیست ، البته مردم در حال رفتن به عصبانی.”

تبلیغات

این منطقه را ملک مدیر که تنها به نام او به عنوان شریل گفت: نگران مستاجران به حال texted او تمام شب. “آنها قرار داده اند مقدار زیادی از پول را به آماده شدن برای بازگشایی,” او گفت:. “و چه اتفاقی می افتد ؟ این کار ؟ شما لازم نیست مجازات افرادی که در اینجا زندگی می کنند. آنها در حال سرقت از جامعه خود را.”

همانطور که بیشتر مردم به پاک کردن اشک شروع به جریان پایین صورت خود را.

“این در اینجا?” او گفت:, او, عینک, اسپری تا. “این است که نقطه مقابل خشونت. این سانتا آنا را دوست دارم.”

آلما آریاس کارگردانی دوستان در پاکسازی گفت: “اگر ما می خواهیم مردم را به جلوگیری از کلیشه ای ما نیاز به تغییر است.” 30 سال حقوق و دستمزد مدیر آمد از پلکنتیا اما در سانتا آنا.

تبلیغات

“این نا امید کننده به خواب بیدار می شوید به این,” او گفت:.

نزدیک پدر-و-پسر اواز گیل و گیلبرت سانچز انجام سطل باقی مانده است.

“من افتخار می کنم که شهر من نشان داد و ایستاد و گفت:” گیلبرت, 33. “مشکلات از پلیس واقعی هستند.”

گیل بازنشسته پزشکی کارگر ترک خورده که او با حضور در یک تجمع در نارنجی قبلا که شنبه “و آن همه مردم سفید. آنها نمی دانند که آنچه واقعا است.”

تبلیغات

او گفت که در طول سال 2018 جام جهانی فوتبال, او موفق به دریافت یک بلیط برای بوق شاخ خود را پس از مکزیک ناراحت است و بیش از آلمان است.

“همه ما را هم نمیزنند اینجا — هر کس داستان” سانچز گفت. “بقیه اورنج کانتی حتی نمی دانند. که آنها در حفظ و قرار دادن ما پایین است و احساساتی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر