Melrose خیابان مدیر فروشگاه منازعه تفنگ ناخن به عنوان غارتگران سعی کنید به شکستن در

رادنی Beckwith که می رود توسط خود هنرمند نام Flewnt صرف شب در داخل مقاومت در برابر 323 فروشگاه او موفق در ملرس خیابان.

درب گاراژ دروازه پایین کشیده شد و در مقابل برای محافظت از این فروشگاه که مبادرت به فروش لباس سفارشی و هنر است. اما یکی از پنجره در بالای فروشگاه بود و هنوز هم شکست.

Flewnt داخل بود زمانی که او شنیده ام مردم در تلاش برای شکستن از طریق پشت درب شنبه شب. او هل یک جدول را دیدم در برابر درب های امنیتی برای جلوگیری از دسترسی آنها.

“همه من می تواند انجام دهد سعی کنید برای رسیدن به پشت بام” او گفت:. “من حالت زنده ماندن: بالا دریافت کنید و درب. من قصد ندارم به نشستن وجود دارد. آنها را از طریق شکستن درب آنها ضربه زدن نیست.

تبلیغات

“من می دانم که آنها در حال سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. من اما … آنها در حال انجام کاری دیوانه” Flewnt گفت. “من نمی توانم بگویم من سیاه و سفید, همه چیز خوب است, من را در کنار خود. من احساس می کنم آنها, من با آنها هستم اما در همان زمان من حفاظت از کسب و کار است.”

هیچ کس موفق به نقض امنیت درب و داخل اما Flewnt نگهداری ناخن تفنگ و تبر با او. او رفت بالای نردبان و نگهداری سازمان دیده بان.

“این یک شخص سیاه و سفید فروشگاه. ترک آن را به تنهایی” معترضان گفت: زمانی که آنها کشف او نشسته در بالای.

تبلیغات

“من می توانم هر خواب تا سپیده دم,” Flewnt گفت. “این یک شب وحشی بود. امیدوارم امشب خواهد بود یک کمی آرامتر.”

چند مغازه پایین خوشحال یخ بود papered با آگهی نشان دادن یک عکس از صاحب در زیر واژه “سیاه و سفید متعلق به.”

Melrose خیابان همراه با فیرفاکس خیابان — دو نفر از لس آنجلس hippest خیابان با ردیف طراح لباس و streetwear مغازه ها — بودند به اهداف از غارتگران پس از معترضان و پلیس در خارج از نزدیکی بازار کشاورزان منطقه است.

کسب و کار متعدد غارت شد و یک ساختمان در ملرس خیابان سوزانده شد.

تبلیغات

ماریانا سولاریس, 20, از سان برناردینو بود و راه رفتن در امتداد ملروز زمانی که پلیس اخراج فوم گلوله.

“من آمد مسالمت آمیز برای نشان دادن حمایت و پلیس با هدف حق در من. به احساس و تجربه آن را برای خودم — را به اجرا — من هنوز لرز.

“من تو را دیدم این خبر در اوایل امشب و من فکر کردم هیچ راه این است که آن را واقعا دوست دارم که در خارج وجود دارد با پلیس است.’ بنابراین من آمد به دیدن. و بله, آن را واقعا دوست دارم.”

تبلیغات

الی Ventov به حال خود فروشگاه Reloaded L. A. همراه لینک برای نزدیک به 12 سال است. این فروشگاه به تازگی بازگشایی روز شنبه پس از بسته به صورت ماه به دلیل شیوع کروناویروس.

فروشگاه به طور معمول در آورده $30,000 یک ماه اما تا به حال از دست داده و نزدیک به $100,000 در طول بسته شدن Ventov گفت. کسب و کار شده بود سریع برای چند روز گذشته.

در روز شنبه به عنوان اعتراض ها شروع به رشد می کنند, فروشگاه, کارگران با عجله به خانه انبار و خرید نقاشان کاغذ برای پوشش پنجره ها به طوری که هیچ کس را شکستن در.

هیچ کس اما در همان ساختمان غارتگران شکست را به یک Dr. Martens فروشگاه. حدود 7 p. m. کسی انداخت گاز درون بطری داخل فروشگاه Ventov گفت.

تبلیغات

“آن رفت از این فروشگاه, به این فروشگاه, به این فروشگاه گفت:” از نتیجه آتش قیافه به تونی-K فروشگاه و سپس به فروشگاه خود را.

Ventov ایستاده بود در سراسر خیابان و تماشای کسب و کار خود را سوزاند.

“شما ببینید تمام زندگی خود را در حال اجرا در سراسر صورت خود را,” او گفت:. “من می توانم آن را باور نمی کند.”

“او در آنجا ماند ، ما او را دیدم در اخبار سراسر خیابان مشاهده ساختمان خود را بسوزاند گفت:” رامون Pazos, که با این نسخهها کار در فروشگاه. “وجود دارد هیچ چیز ما می تواند انجام دهد اما سازمان دیده بان.”

تبلیغات

در صبح روز یکشنبه Ventov ایستاده بود در خارج از سیاه شدن فروشگاه که در آن سقف به نظر می رسد در آستانه سقوط و آسمان قابل مشاهده بود از طریق تکه های سوخته. او چشم پر از اشک به عنوان یک دوست و او را در آغوش گرفت و به او گفت که آن را خوب خواهد بود.

رهگذران را متوقف و بررسی آسیب ها و ارائه شده برای کمک به تمیز کردن.

“آن پایدار نیست. سقف ممکن است سقوط” Pazos گفت: ضمن تشکر از کسانی که متوقف شده است.

“آنچه به من بود به فکر می کنم از تصویر بزرگتر” او گفت:. “اگر من فکر می کنم که چرا من و یا چرا ما است که می تواند درایو کسی دیوانه است. من فکر کردم شما می دانید چه, اگر این چیزی است که اتفاق خواهد افتاد این است که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان امیلی Baumgaertner کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر