خانه سالمندان coronavirus تست باقی مانده scattershot با وجود اینکه یک Newsom اولویت

مانند بسیاری از کالیفرنیا دکتر پیتر Beilenson تماشا در غم و اندوه به عنوان coronavirus را ویران کرده است مراقبت از سالمند در خانه. همانطور که از هفته گذشته COVID-19 تا به حال به کشته شدن حدود 2000 نفر از ساکنان و بیش از 60 نفر از کارکنان این امکانات حسابداری برای بیش از نیمی از کالیفرنیا مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر.

اما Beilenson Sacramento County, سلامت, مدیر همچنین می داند که ویروس تست در این مکان های آسیب پذیر می تواند به جلوگیری از شیوع بیماری. ممکن است آن را متوقف کرده اند و مادر خود را از یک جرقه.

مادرش دولورس Beilenson, 86 شد خسته و توسعه یک تب خفیف در ماه مارس و او اصرار داشت او باید یک تست هر چند نشانه های او بودند بیش از حد خفیف به علت زنگ. هنگامی که آن را به عقب آمد مثبت او تحت فشار قرار دادند برای تست بیشتر از دیگران در نهایت آشکار 24 نفر و 25 کارکنان با این ویروس از جمله برخی که عمدتا بدون نشانه های ثبتشده.

سریع و تست یونیورسال گفت: پیتر Beilenson ثابت می کند “در واقع شما می توانید به ارمغان بیاورد شیوع به سرعت تحت کنترل است.”

تبلیغات

مشکل این است که در کالیفرنیا بیش از حد چند مراقبت از سالمند امکانات به طور منظم تست ساکنان و کارکنان نظارت شکاف است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom شروع به باریک.

هفته گذشته در کالیفرنیا مقامات بهداشتی صادر شده توصیه هایی برای جهانی COVID-19 تست در دولت های پرستاری ماهر, امکانات, نزدیک به شش هفته پس از Newsom گفت که او اولویت تست در آن خانه.

اما منتقدان از جمله طرفداران برای کارکنان صنعت و تجارت گروه می گویند که دولت صرفا گذاشته دستورالعمل که انتقال مسئولیت بر روی استان ها و خانه های سالمندان به واقع انجام تست. به احتمال زیاد نتیجه: نمره فرد ناهماهنگ برنامه با هیچ قوانین روشن برای چگونه برنامه کار خواهد کرد آنچه مورد نیاز است و چه کسی خواهد پرداخت.

برخی نیز ناراحت هستند که این طرح را شامل نمی شود صدها نفر از کمک امکانات زندگی مانند طلوع خورشید از ساکرامنتو که در آن دولورس Beilenson در حال حاضر بهبود زندگی.

تبلیغات

در ساکرامنتو Beilenson تحت فشار قرار دادند برای تست در هر مرکز با یک مورد شناخته شده هر دو پرستاری ماهر و کمک به زندگی و 187 مخفی مثبت. در لس آنجلس مقامات بهداشت به تازگی اعلام کرد یک برنامه بحث انگیز به آزمون تنها 10 درصد از ساکنان در هر هفته و هیچ یک از کارکنان در امکانات و بدون موارد شناخته شده. Placer County درخواست امکانات برای آزمون 25 درصد از کارکنان در هر هفته.

Sacramento County health director Peter Beilenson

Sacramento County health مدیر پیتر Beilenson.

(Mel Melcon/لس آنجلس تایمز)

“آن را در سراسر هیئت مدیره” گفت: Jason Belden, مدیر آمادگی اضطراری در کالیفرنیا Assn. از هیت امکانات یک صنعت ، “ما فقط باید مقدار زیادی بدون جواب لجستیکی سوالات.”

تحت California Department of Public Health دستورالعمل امکانات باید آمد تا با برنامه های فردی توسط دوشنبه, کار با ادارات بهداشت محلی برای انجام حداقل یک دور تست از هر دو گروه بيماران و کارکنان. توصیه های برای درخواست مکرر مجدد هنگامی که موارد یافت و کمتر تست زمانی که هیچ موارد یافت می شود.

تبلیغات

علامت Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان در بیانیه ای گفت که ایجاد یک چارچوب آزمایش شد یک “تعهد عظیم” و “چیزی است که انجام می شود و یک شبه” اما در نهایت این امکانات باید مسئولیت برای ایمنی در طول بیماری همه گیر.

“بسیاری از خانه های سالمندان هستند و شرکت های بزرگ اشخاص و آنها بیش از حد نیاز به انطباق با این واقعیت جدید فقط به عنوان کسب و کارهای دیگر را” Ghaly بیانیه بخوانید. “(I)t وقت بر روی آنها به منظور کاهش خطر و تغییر محیط خود برای محافظت از ایمنی کارکنان و ساکنان است.”

تا کنون در کالیفرنیا بیش از 9,200 ساکنان پرستاری ماهر امکانات و 5,400 از کارگران خود را آزمایش مثبت برای COVID-19.

جدید تست دستورات اعمال می شود تنها به دولت 1,224 پرستاری ماهر امکانات — که در درجه اول ارائه کوتاه مدت, round-the-clock مراقبت و پوشش نمی به کمک امکانات زندگی که سقوط تحت قلمرو اجراء حالت های مختلف تنظیم کننده. کسانی که در مراکز اغلب خانه بیماران برای مدت طولانی, اما وجود دارد هیچ ایالتی طرح برای تست در آنها هر چند وجود داشته است بیش از 2 ، 000 موارد مثبت در میان کارکنان و ساکنان و 305 مرگ و میر.

تبلیغات

و دولت به طور مستقیم ارائه بودجه برای تست. مقامات دولتی می گویند خانه های سالمندان می تواند با استفاده از فدرال محرک پول مازاد بودجه بالاتر از مدیکر و مدیکید نرخ بازپرداخت و می تواند تست برای پرداخت توسط بیمه سلامت برای ساکنان و کارکنان است.

کالیفرنیا است که نه تنها در آن معضلات با مهار این ویروس در مراقبت از سالمند در خانه. در غیاب فدرال طرح پاسخ به تست امکانات در سراسر آمریکا شده است scattershot گفت: David Grabowski استاد در بخش مراقبت های بهداشتی سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد.

برخی از ایالت ها در حال انجام تست خود گفت: در حالی که دیگران مداخله تنها در لحظات بحرانی. ماساچوست گفت: از طریق پست 12,000 کیت های آزمایش به امکانات خود را در حالی که در فلوریدا مقامات دولتی در حال ارسال در اعتصاب تیم به آدرس شیوع بیماری در خانه های سالمندان.

تبلیغات

در وسط زمین هستند بسیاری از ایالات مانند کالیفرنیا که در حال دفاع برای تست برنامه هایی که فاقد “دندان” او گفت: “از آنجا که آنها تا حد زیادی از چپ به محلی مقامات بهداشتی و امکانات خود را.

Grabowski گفت: آن را هنوز هم یک چالش برای به دست آوردن دسترسی به آزمون ها و منابع, و اطمینان حاصل شود که labs می تواند بازگشت نتایج به سرعت. زمانی که ایالات متحده موفق به مدیریت تست به طور مستقیم او گفت: آن اجازه می دهد تا یک راه فرار برای برخی از امکانات است که “آیا واقعا می خواهید به دانستن نتایج چرا که پس از آن آنها را مجبور به انجام کاری درباره آن.”

“این بسیار متفاوت سیاست به توصیه های تست یونیورسال از به بیرون رفتن و ارائه آن” Grabowski گفت.

صنعت طرفداران معتقدند که بسیاری از پرستاری ماهر امکانات در حال مبارزه به سنگ فرش با هم آزمون ها و منابع دیگر اما نسبت مشکلات به کمبود بودجه کافی است.

تبلیغات

دولت فدرال به تازگی ارائه شده نزدیک به 5 میلیارد دلار کمک های اضطراری برای پرستاری ماهر امکانات که بدان معنی است که هر مرکز را در مورد $300,000 با توجه به آمریکایی مراقبت های بهداشتی Assn. و مرکز ملی زندگی کمک یک صنعت ،

با فرض اینکه هزینه $100 در هر آزمون یک دور تست از ساکنان و کارکنان در دمای 99-تخت خانه سالمندان هزینه $20,000 اما هزینه های آن می تواند تشدید سرعت اگر تست باید تکرار در طول شیوع بیماری. حداقل دولت توصیه های تست یونیورسال برای تمام ساکنان و کارکنان پرستاری ماهر امکانات و نظارت تست از 25 درصد از کارکنان هر هفته در امکانات و بدون هر گونه موارد است.

فدرال بودجه افزایش نمی, برای ارائه امکانات زندگی کمک, که حساب برای اضافی 60,000 کارکنان و 185,000 ساکنان در دولت است.

مشکل هزینه نگران کننده است به خصوص وقتی که می آید به تست ستاد Belden این صنعت حمایت کند. اگر بیمار هزینه ها پوشش داده شده توسط دولت فدرال و بیمه گفت: وجود عدم اطمینان در مورد چگونه تست در کارکنان خواهد بود ،

تبلیغات

کالیفرنیا مقامات بهداشتی کاهش یافته است به پاسخ در رکورد سوال در مورد هزینه های آزمایش, اما با اشاره به اسناد آنلاین است که حاکی از بیمه های خصوصی را پوشش تست کارکنان. آنها همچنین با اشاره به مفاد مراقبت عمل می کنند که نیاز به شرکت های بیمه برای پرداخت هزینه آزمون برای بهداشت و درمان کارگران و وزارت امور خارجه دستور که نیاز به حدود سه چهارم از برنامه ریزی برای پوشش هزینه های.

اما مقامات صنعت و کارگران طرفداران مطرح قرمز پرچم با تکیه بر کارکنان بیمه های خصوصی برای پرداخت هزینه های جاری رژیم که احتمالا نیاز به آزمایش های متعدد در طول ماه اگر نه دیگر.

دکتر Sujal Mandavia یک پزشک اورژانس و افسر ارشد پزشکی از سان فرانسیسکو مبتنی بر کربن سلامت است که انجام تست در حدود یک دوجین خانه های پرستاری در دولت است. Mandavia گفت: شرکت خود را نگه داشتن در صدور صورت حساب در حال حاضر برای امکانات که در آن آنها مورد آزمایش قرار داده اند به دلیل عدم قطعیت در اطراف چه ارائه دهندگان در نهایت برای پرداخت.

“این هنوز روشن نیست که از افرادی که می نوشتن چک دهندگان و بیمه گروه در مورد آنچه که آنها مایل به پرداخت و زمانی که” او گفت:. “من صادقانه با شما, آن ممکن است تبدیل به یک دستور تهی دست. هیچ کس نمی داند نشده است.”

تبلیغات

مارس Verrett رئیس جمهور از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی (SEIU) محلی 2015 که نشان دهنده بسیاری از کارگران ماهر پرستاری امکانات اشاره می کند که بسیاری از اعضای خود هستند و زنان از رنگ و مهاجران و ممکن است فاقد بیمه است. او معتقد معلوم نیست اگر شرکت می پردازد و هزینه های دیگر خواهد بود به طور کامل چشم پوشی برای آزمون برای کسانی که, و شگفتی در مورد هزینه های پنهان از تست از جمله زمان صرف سفر به مجموعه سایت ها در صورت لزوم.

با تکیه بر بیمه خصوصی “است و نه کافی راه برای مقابله با این” Verrett گفت.

“ما شنیده ام صدای بلند و واضح از اعضای ما که بخشی از آنها احساس امن در محل کار در حال آزمایش است,” او گفت:. “این است که هنوز هم با قرار دادن بار بر روی کارگر به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی ها برای دریافت تست که فقط باید به آسانی در دسترس است.”

او همچنین اگر سوال این صنعت بود که برای عدم انتقاد به ارائه کارگران با دنده محافظ باید آنقدر می گویند در انتخاب خود را تست برنامه ها — البته تحت نظارت بهداشت و درمان شهرستان مدیران.

تبلیغات

“هنوز هم وجود دارد یک مسئله بزرگ است که بسیاری از کارگران روبرو هستند در سراسر کشور با احساس است که کارفرمایان در حال شفاف,” او گفت:.

دولت منتشر نشده است, تست داده های پرستاری ماهر امکانات از جمله زمانی که و چگونه بسیاری از آزمون ها جای گرفته اند و قصد ندارد به انجام این کار. آن زمان ماه برای مقامات بهداشتی دولت برای انتشار در اواسط ماه آوریل به نام خانه سالمندان با COVID-19 شیوع هر چند این اطلاعات شامل خطاها و حذفیات. دولت هنوز حاضر به انتشار تست داده ها توسط شهرستان با وجود درخواست از بار.

که عدم شفافیت هر دو با کارفرمایان و مقامات دولتی برگ Verrett و دیگران نگران است که اثربخشی شمار تست استراتژی سخت خواهد بود برای ارزیابی.

تبلیغات

“چیزهایی که نمی خواهید به نوبه خود در اطراف اگر ما برخی از راه برای اندازه گیری این, و اگر ما نمی اندازه گیری آن ما خواهد شد مشغول به کار در تاریکی” گفت: Michael Connors سخنگوی کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است. “ما کاملا در تاریکی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de