Op-Ed: گاردنر باقی می ماند سکوت در مغلوب ساختن پیشی جستن آسیب وارونه به محیط زیست

به عنوان معروف به رود گفت: “اگر شما نمی ایستادگی برای چیزی است که شما سقوط برای هر چیزی است.” وقتی که می آید به کلرادو اراضی عمومی و حتی هوایی که تنفس می کنیم, روشن نیست چه سناتور کوری گاردنر مخفف اما آن را به طور فزاینده آشکار است که او نه اولویت حفاظت از آن است.

بخشی از آنچه در تعریف کلرادو آن مناظر از کوه های راکی به شن و ماسه به جنوب Platte River در اینجا در دنور. این هم چیزی است که باعث می شود کلرادو چنین جایگاه ویژه ای برای زندگی و بالا بردن یک خانواده است. گاردنر وعده داده است که او می خواهم برای مبارزه با Coloradans اما پس از آن به واشنگتن رفت و تا حد زیادی نادیده گرفته محیط زیست ما و خانواده های ما نیازهای اساسی برای تمیز کردن هوا و آب است. اگر گاردنر خود راه چقدر طولانی تر خواهد ما را وادار به لذت بردن از آن های بزرگ, هوای آزاد, مکان ؟

گزارش های اخیر در نیویورک تایمز نشان داد یک لیست کامل از تقریبا 100 مقررات حفاظت از محیط زیست که برگ برنده دولت است واژگون شده است. این شامل محدودیت در آلودگی ناشی از نیروگاه های حمایت از هوای پاک و آب و مقررات در خودرو تولید گازهای گلخانه ای. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنین با استفاده از coronavirus همه گیر به عنوان بهانه ای برای گفتن آژانس حفاظت از محیط زیست برای جلوگیری از اجرای حمایت از ما زمین های عمومی — همه تغییرات فاجعه باری که گاردنر است برداشته انگشت سعی کنید برای جلوگیری از.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

گاردنر گفت Coloradans که او می خواهم حمایت از انرژی های تجدید پذیر و حفاظت از زمین های عمومی اما او بارها و بارها رای دادند برای جلوگیری از تحقیق و انگیزه برای, پاک, انرژی های تجدید پذیر و پشتیبانی افزایش تعداد اجاره برای حفاری در زمین های عمومی. گاردنر گفت: او می خواهم حفاظت از کلرادو آب و هوا, اما در واشنگتن او نظارت از بین بردن و خلع سلاح سازمان حفاظت محیط زیست. این باعث می شود آن را سخت تر برای ما برای درمان آلودگی هوا مسائل جوامع ما و آسان تر برای شرکت های بزرگ به آلوده ما خانواده های هوا و آب بدون نتیجه.

برخی از قطعات از کلرادو از جمله من در منطقه دنور شده اند برخورد با فقیر کیفیت هوا برای چند دهه. آمریکا ریه انجمن 2020 “وضعیت هوا” گزارش رتبه دنور به عنوان دهم-بدترین شهر در کشور به ازن, آلودگی است. در حقیقت مطالعات اخیر نشان داده اند که کیفیت بد هوا شده است که منجر به نرخ بالاتر و بدتر علائم کروناویروس. ما دیگر نمی توانیم اجازه دهید به ما فقیر کیفیت هوا تبدیل به یک فکر دوم.

خوشبختانه دولت در سطح عمل به شدت برای پر کردن جای خالی. تنظیم کننده دولت به تازگی اعلام کرد که آنها می تواند اجرای پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست هوا استاندارد. اگر گاردنر به گوش و درک ترکیبات خود او می دانند Coloradans در مورد مراقبت از محیط زیست خود را و می خواهید به اقدامات برای محافظت از آن.

به عنوان یک دولت مجلس, من درک می کنم که ما حفاظت اراضی عمومی ما هوا و آب ما نیز حفاظت از راه ما از زندگی است. من از شنیدن آن هر روز صحبت به ترکیبات و آن را به کمک درایو من تعهد مشترک ما را محیط زیست است. به همین دلیل در طول زندگی حرفه ای من به عنوان یک قانونگذار من کار کرده ام با همکارانم به معرفی دو حزبی صورتحساب است که ایجاد یک تجدید پذیر گاز استاندارد به طور قابل ملاحظه ای کاهش انتشار گاز متان نیاز به مجموعه ای از جامع انتشار گازهای گلخانه ای دیتا با پشتیبانی از انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی و
به خدمات عمومی کمیسیون اقتدار برای ایجاد انرژی پاک برنامه ای برای سرعت بخشیدن به بسته شدن uneconomic نیروگاه های زغال سنگ.

من برای دفتر چون من نگران عدم ما را از اقدام جمعی برای مقابله با تغییر آب و هوا و من صرف زندگی حرفه ای من دفاع از دولت ما زیبایی های طبیعی و تشویق توسعه فن آوری پاک برای کمک به محافظت از کلرادو برای نسل های آینده است. آن را می سازد آن را از همه بیشتر خسته کننده است که گاردنر را نادیده گرفته است مضر rollbacks از سازمان حفاظت محیط زیست برای حمایت از دولت ما.

کوری گاردنر سکوت رضایت. این ممکن است کمک به او را با خود ایستاده داخل مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی اما می آید در جمعی ما هزینه. ما یک ریاست جمهوری است که به طور فعال به راه انداختن جنگ علیه محیط زیست ما و ما یک سناتور ایالات متحده در گاردنر که در حال انجام است به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی برای جلوگیری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از فعال کردن آلودگی هوا ما و سرزمین ما گرامی.

پس از آن زمان ما از کوری گاردنر دقیقا چه او برای ایستادن ؟ چرا که با وجود اطمینان در سال 2014 از آن شده است برای کلرادو.

سناتور کریس هانسن نشان دهنده سنا منطقه 31 که شامل دنور. او کار کرده است در محیط زیست و انرژی فضا را برای بیش از 20 سال از جمله کار با انرژی های تجدید پذیر و شرکت های برق و تدریس فارغ التحصیل کلاس های سیاست انرژی.

Westword هرازگاهی op-eds و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به [email protected] که در آن شما همچنین می توانید نظر در این قطعه. و یا به سادگی ارسال یک نظر زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>