دنور اداره پلیس می گوید که آن را توقیف و بازداشت یک فرد در ارتباط با یک حادثه اواخر مارس 30, هنگامی که یک راننده آماج به دنور خودروی پلیس در نزدیکی که در آن تظاهرات به وقوع “به شدت زخمی” سه افسر پلیس و یک غیر نظامی.

در مه 31 کنفرانس مطبوعاتی در خارج از سوار کردن دنور شهر و شهرستان ساختمان به عنوان فریاد از صدها نفر از معترضان تکرار در پس زمینه دنور رئیس پلیس پل Pazen گفت که “ماموران که مجروح شدند انجام شد تا در حالی که خدمت به جامعه ما است.”

در فیلم های ارسال شده به سایت های رسانه های اجتماعی یک باشگاه سدان به نظر می رسد به سرعت پس از اعتصاب یک وسیله نقلیه پلیس فقط پس از 11 p. m. on May 30 در شرق 16 خیابان و لوگان خیابان. خودروی پلیس شناخته شده به عنوان سریع به کارگیری وسیله نقلیه در حال ریل در امتداد دو طرف که در آن افسران می تواند ایستادن.

“من نمی دانم اگر آنها در ریل و یا آنها خاموش ریل” گفت: DPD سخنگوی کورت بارنس. “آنها در داخل و اطراف خودرو چون خودرو نیز رخ داد.”

این اتومبیل مربوط به سقوط داشت در منطقه مترو و فردی است که در رابطه با این حادثه است. اما این که تا چه حد از آنچه DPD مایل به فاش کردن در این نقطه است.

“ما خواهد بود با انتشار اطلاعات بیشتر در مورد فردا در طول روز. در برخی از نقطه وجود خواهد داشت پیگیری اطلاعات موجود احتمالا عکس رزرو و احتمال-علت بیانیه” می افزاید: بارنز.

یک حکومت نظامی برای اولین بار در حافظه اخیر برای دنور بوده و در اثر چندین ساعت در زمان حادثه اما برخی از معترضان همچنان در خیابانها. همانطور که در مطلب قبلی شب تظاهرات و قبل از آن که شب پلیس هنوز راه اندازی کپسول های گاز اشک آور و تیراندازی فلفل اسپری توپ در تظاهرات ، این استفاده از چه DPD اشاره به عنوان “کمتر از نیروی کشنده” در پاسخ به بطری انداخته بودن در افسران به گفته مقامات شهرستان.

امروز کنفرانس مطبوعاتی Pazen گفت که پلیس تا به حال ساخته شده و بیش از هشتاد دستگیری در شب مه 30, عمدتا برای نقض مقررات. اما برخی از معترضان دستگیر شدند به اتهام حمله و تخریب اموال, جنایی, فساد و جنایت سلاح نقض او اشاره کرد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

رمنج حادثه حداقل بار دوم یک وسیله نقلیه باعث شده بود صدمات در طول تظاهرات. در مه 28, یک راننده عطف از Colfax خیابان برادوی بر روی شتاب حتی اگر معترضان مسدود کردن ماشین و یک مرد بود که روی کاپوت ماشین. در عرض چند ثانیه مرد شروع به پریدن کرد و به سمت تنها به فرار کردن با ماشین آن را به عنوان نوسان به او. با توجه به بارنز های DPD می داند “که راننده است” و “در حال توسعه اضافی آگهی” اما هنوز ساخته نشده است بازداشت.

اعتراضات ادامه داد: امروز و به احتمال زیاد آخرین شب با وجود این واقعیت است که وجود دارد یکی دیگر مقررات منع رفت و آمد بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح فردا. صد کلرادو گارد ملی افسران و اعضای دیگر سازمان های اجرای قانون محلی خواهد بود برای کمک به اجرای مقررات منع رفت و آمد امشب.

“ما مصمم به ادامه حمایت از تظاهرات مسالمتآمیز مردم را خواستار تغییر و عدالت شنیده می شود” شهردار مایکل هنکاک در کنفرانس مطبوعاتی گفت:. “اما اگر کسی تلاش برای ربودن این اعتراضات به تحریک خشونت و خرابکاری ما همه چیز را ما می توانیم به آن را متوقف کند.”

و مسئولان شهرستان تا به حال یک پیام برای معترضان: با توجه به عدم وجود مناسب فیزیکی, فاصله, کسانی که گرفته ام در تظاهرات بیش از گذشته چند روز را تشویق به آزمایش برای COVID-19. پیدا کردن مکان تست در denvergov.org/covid19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de