پلیس متفرق ضد Bolsonaro معترضان در برزیل

ریو دو ژانیرو (AP) — پلیس می گویند آنها با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرکنندگان در برزیل بزرگترین شهرستان در روز یکشنبه به عنوان گروه های معترض و حمایت از رئیس جمهور Jair Bolsonaro نزدیک یک برخورد.

تظاهرات چند صد سیاه چادری اعضای طرفداران فوتبال گروه در سائو پائولو به نظر می رسد بزرگترین ضد Bolsonaro خیابان مارس در ماه در یک کشور است که تبدیل به یک کانون گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

بسیاری از معترضان شعار “دموکراسی!” عنوان آنها به راهپیمایی پرداختند.

دبیر اجرایی پلیس نظامی, آلوارو باتیستا Camilo گفت: پلیس با شلیک گاز برای حفظ گروه از هم جدا پس از Bolsonaro حامیان حمل آنچه که او به نام نئو-نازی پرچم با نزدیک شدن معترضان. حامیان رئیس جمهور جمع شده اند هفتگی به رئیس جمهور و تماس های خود را برای کاهش محدودیت در جنبش تجمعات و کار.

او گفت که پلیس ادامه داد: هدف تا حد زیادی در ضد Bolsonaro گروه به خاطر آن بود که آهسته به پراکنده.

پلیس نمی بلافاصله اطلاعات در مورد هر گونه بازداشت یا آسیب.

برزیل گزارش کرده است نزدیک به نیم میلیون مورد تأیید از COVID-19 و بیش از 28 ، 000 مرگ و میر — آمار و ارقام به طور گسترده ای در نظر گرفته understatements با توجه به کمبود تست.

پلیس نیز با استفاده از گاز اشک آور علیه ضد Bolsonaro تظاهرات که به درگیری با دولت گروه در ریو دو ژانیرو.

Bolsonaro خود را تبدیل به ملاقات حامیان در پایتخت آن برازیلیا نصب شده در پلیس فدرال اسب. او عینک ماسک با وجود حکم منطقه فدرال دولت ساخت که عمل اجباری است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر