خواننده: نگه داشتن آن مستقل Mom-and-Pop Eateries رفتن!

در مه 27 رستوران در سراسر کلرادو اجازه داده شد برای بازگشایی — تا زمانی که آنها به دنبال دستورالعمل های دقیق از جمله محدود کردن مشتریان به 50 درصد ظرفیت یا پنجاه نفر هر کدام شماره پایین تر است; نگه داشتن جداول حداقل شش فوت از هم جدا; و مطمئن شوید که همه کارکنان پوشیدن ماسک. (در برخی از شهرداری ها مشتریان باید پوشیدن ماسک در هنگام غذا خوردن بیش از حد.)

اما در حالی که برخی از رستوران ها مانند اغذیه فروشی و مشروب فروشی Vendome شد سریع برای بازگشایی دیگران نشان داد که آنها نمی خواهد بازگشایی در همه — از جمله [email protected] Oceanaire و مورتون است.

ببینید ما لیست از رستوران ها که بازگشایی اینجا و نگه داشتن خواندن برای برخی از خواننده پاسخ:

می گوید: شکایت:

من را از سرپرستی به عنوان بسیاری از این شهر رستوران های مستقل به عنوان من می توانم. نگه داشتن آن mom-and-pop eateries رفتن: آنها به دنور خیلی از آن عطر و طعم!

می افزاید: Ron:

من امیدوارم که همه این “ماندن در خانه صرفه جویی در زندگی” مردمی آماده به صرف بقیه عمر خود را در بدبختی زندگی می کند غذا خوردن در تاکو بل و Applebee است.

می گوید نیکول:

من تنها در صورتی وجود دارد پاسیو و من با خیال راحت می تواند فاصله از دیگران است. اگر من قادر به شش تا هشت پا از دیگران به منظور نشستن به پرداخت برای استفاده از دستشویی و…. سپس من آن را بازی امن و دور ماندن.

شمارنده باب:

Crybabies ماندن از خانه ، زمانی که بقیه از ما شروع به بیرون رفتن هیچ کس در حال رفتن به می خواهید به شنیدن گه خود را در مورد آنچه که ما باید یا نباید انجام شود. اقامت در خانه, منظور, Grubhub و Drizzly و اقامت به MSNBC و سی ان ان برای سفارشات خود را.

پاسخ Shaughnessy:

به عنوان طولانی به عنوان کارشناسان می گویند که آن را امن برای دیگران. نگران ابتلا به ویروس اما نمی خواهم به گسترش آن به دیگران است. اما خدای من از دست میله و کارخانه های لبنی.

میچ می گوید:

غذا خوردن در یک رستوران است که راه امن تر از رفتن به فروشگاه مواد غذایی و گاز و ایستگاه انبار خانه یا خارج با تمام محدودیت ها در محل!

و این از Nando:

این شاخی باسن, مجله باید تمامی کسب و کارهای محلی که بیرون رفتن از کسب و کار بیشتر. من می توانم به شما بگویم که من می تواند مراقبت کمتر در مورد برخی از آسیا steakhouse با یک کد لباس برای رفتن زیر.

آیا شما شده است به یک رستوران بیش از گذشته چند روز است ؟ شما چه فکر می کنید ؟ و چه کسب و کار شما فکر می کنم ما باید نوشتن در مورد ؟ ارسال نظر و یا ارسال افکار خود را به [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de