خواننده: “کوه های راکی بالا” است که به عنوان کلرادو به عنوان آن می شود

در اوایل روز از اقامت در خانه سفارش ما reminisced در مورد برخی از چیزهای مورد علاقه ما در مورد کلرادو از جمله “ده تا از بهترین آهنگ ها در مورد کلرادو توسط Coloradans.” آن را شامل نمی شود جان دنور آهنگ — طراحی شده توسط.

اما زمانی که ما ارائه تلافی که لیست خوانندگان قطعا مخالفت با دنور-رایگان تصمیم گیری است.

می گوید: Sargent:

من از دست چیزی ؟ John F*****g دنور! کوه های راکی بالا! شوخی می کنی من عزیز من معمولا نگاه به جلو به همه چیز شما نوشتن اما پس از coronavirus آمد شما از دست رفته یک زن و شوهر از چیزهایی.

می افزاید: مارتین:

من متوجه Westword است متنفر جان دنور برای 40 سال و حتی تا حدودی خوشدل هنگامی که او درگذشت اما هر لیست از آهنگ های مورد کلرادو که ندارد “راکی کوه بالا” بر روی آن نوشته شده بود توسط یک f*cking ادم سفیه و احمق.

یادداشت و علامت گذاری:

نه تنها او زنده در اسپن اما او تغییر نام خود را به دنور با انتخاب این آهنگ یکی از دو مقام وزارت امور خارجه آهنگ. مثل آهنگ یا نه این است که به عنوان کلرادو به عنوان آن می شود.

پاسخ Jay:

اگر کلرادو مخفف متوسط موسیقی توسط همه به معنی اضافه کردن جان دنور به لیست.

و پس از آن وجود دارد از این جو:

کاملا آن را منفجر. ده تا از بهترین آهنگ ها در مورد کلرادو توسط Coloradans همه توسط C. W. McCall.

چه چیزی شما فکر می کنم از جان دنور موسیقی ؟ دیگر چه آهنگ شما فکر می کنید ما از دست رفته ؟ دیدن لیست کامل ما را از ده تا از بهترین کلرادو آهنگ ها در اینجا و سپس ترک یک نظر زیر و یا ایمیل خود را به افکار [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de