RTD همچنان خدمات تعلیق مرکز شهر از طریق پنج شنبه

RTD به حالت تعلیق در تمام اتوبوس و راه آهن و خدمات در داخل و خارج از مرکز شهر دنور امروز و فردا پس از تظاهرات در مرکز شهر دنور بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در اوایل این هفته.

RTD اعلام کرد: مه 30, لغو اوایل صبح هنگامی که آن را تخمین زده می شود که حداقل 10 ، 000 نفر را به دولت کاپیتول. جمعیت به طور قابل ملاحظه ای کوچکتر در 1 بعد از ظهر امروز هنگامی که شهردار مایکل Hancock صادر سراسر شهر بود 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد برای هر دو امشب و فردا شب.

RTD تمدید سرویس تعلیق از طریق سهشنبه, مارس 31 به زودی پس از. مرکز مدنی ایستگاه است که در قلب این منطقه تظاهرات اما تعلیق نیز شامل حمل و نقل در داخل و خارج از اتحادیه ایستگاه. (یک خط از فرودگاه بین المللی دنور در حال حاضر پایان دادن به خدمات در پارک مرکزی.)

اولیه اعتراض که آغاز شده در دولت و کنگره در 5 p. m. 28 مه گسترش در سراسر مرکز شهر ادامه داد و برای چند ساعت مسدود کردن خیابان ها و منجر به یک رویارویی با دنور افسران پلیس.

“RTD ادامه خواهد داد برای نظارت و ارزیابی وضعیت امشب و فردا و تعیین زمانی که سرویس در منطقه مرکز شهر سر گرفته خواهد شد” با توجه به RTD. “این تصمیم را ابلاغ می شود با استفاده از RTD را سوار هشدار. RTD حمل و نقل پلیس ادامه خواهد داد به کار از نزدیک با دنور اداره پلیس و مقامات محلی در طول تعطیلات آخر هفته.

برای به روز رسانی بررسی RTD وب سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>