آخرین به مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او:

___

نشویل, تنسی — شهردار نشویل تنسی اعلام وضعیت اضطراری مدنی پس از معترضان آتش داخل مترو دادگاه در پایتخت دولت.

هزاران نفر تا به حال بسیج در نزدیکی ساختمان کاپیتول بعد از ظهر شنبه به صورت مسالمت آمیز در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی. اما همه چیز خشونت تبدیل شد پس از تاریکی سقوط کرد با معترضان شکستن پنجره ها در ساختمان های دولتی و ایجاد دیگر صدمه به اموال.

این Tennessean روزنامه می گوید تظاهرکنندگان همچنین پایین کشیده یک مجسمه در خارج از کنگره ادوارد Carmack یک بحث سابق مجلس و روزنامه ناشر که حمایت نژادپرستانه views.

پلیس مستقر گاز اشک آور و شروع به هشدار تظاهرکنندگان که در اعتراض به غیر قانونی.

رژیم صهیونیستی. بیل لی با صدور حکمی از شنبه شب برای گارد ملی به بسیج “در پاسخ به اعتراضاتی که در حال حاضر گرفته شده از یک خشونت غیر قانونی به نوبه خود در نشویل.”

___

مینیاپولیس — پلیس در مینیاپولیس در حال مقابله با معترضان پس از منع رفت و آمد در پنجمین روز از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

گروهی از راهپیمایان در حال حرکت از شمال به سمت مرکز شهر در خیابان شهر که ماموران با شلیک گاز اشک آور شنبه شب. این گروه بلافاصله عقب نشینی کردند.

به زودی پس از مامورین شلیک گاز اشک آور و نقل مکان کرد به فشار دور کثیری از معترضان بودند که فرز در اطراف شهر پلیس را در 5 حوزه.

سخت تر تاکتیک آمد پس از شهرستان و رهبران دولت بودند برای انتقاد نیست بیشتر به شدت به مقابله با خشونت و آسیب رساندن به تظاهرات.

مینیاپولیس شده است کانون اعتراضات پس از مرگ جمعه فلوید پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای برخی از هشت دقیقه است. اعتراضات به شهرستانها در سراسر ایالات متحده است.

___

شیکاگو — شیکاگو شهردار اعلام کرده است که مقررات منع رفت و آمد شبانه در این شهر در حال اجرا از 9 بعد از ظهر پنج شنبه تا 6 صبح یکشنبه و او می گوید پلیس را سرکوب هر گونه خشونت است.

شهردار لری Lightfoot می گوید که صلح آمیز در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس است “تفویض به رفتار مجرمانه.”

او می گوید: پلیس تهاجمی خواهد بود با دستگیری برای هر کسی که گرفتار آسیب رساندن به اموال.

در شهردار کلمات: “ما می توانیم تحمل صفر برای کسانی که آماده برای یک مبارزه و تلاش برای شروع و تحریک ما اداره پلیس است.”

___

میامی — در ابتدا یک اعتراض مسالمت آمیز در میامی بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس تبدیل شده خشونت آمیز با برخی از تظاهرکنندگان تنظیم آتش به ماشین پلیس.

شاهد برخورد روز شنبه می گویند افسران در پاسخ با گاز اشک آور و آتش بازی برای متفرق کردن جمعیت. شهردار با اعلام 10 بعد از ظهر حکومت نظامی.

در یک نقطه بین ایالتی 95 بسته شد و به تظاهرات ایستاده در بزرگراه شلوغ. پلیس نیز با استفاده از دوچرخه برای فشار به عقب به طور فزاینده ای داد و بیداد کن جمعیت پرتاب سنگ.

در جای دیگر در فلوریدا معترضان در تمپا شکست فروشگاه ویندوز و مجموعه پمپ بنزین به آتش کشیده شنبه شب پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز در طول روز. برخی از شکست را به AT&T و طلا N الماس فروشگاه.

___

حکومت در اثر هستند و یا قریب الوقوع در بیش از یک دوجین شهرستانها ایالات متحده رو به افزایش ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید.

شروع بار شنبه شب از محدوده 6 p. m. در بخش هایی از ایالت کارولینای جنوبی به 10 p. m. در اطراف اوهایو. مردم هستند که گفته بودن از خیابانها آغاز در 8 یا 9 p. m. p. m. در آتلانتا دنور و لس آنجلس و سیاتل.

یک حکومت نظامی است که در اثر یک شب دوم در داخل و اطراف مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت اوایل این هفته پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هشت ساعت در طول بازداشت. هزاران نفر را نادیده جمعه شب حکومت نظامی و صلح آمیز تظاهرات به راه به خشونت در اواخر شب.

___

فیلادلفیا — مقامات در فیلادلفیا می گویند یک تجمع مسالمت آمیز در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بعد تبدیل به خشونت و حداقل 13 افسر پلیس مجروح شده اند در میان حوادث آتش سوزی و فروشگاه نمیتوانیم در این شهر doqwntown.

کمیسر پلیس دانیل یاغی می گوید حداقل چهار وسایل نقلیه پلیس به آتش کشیده شد و دیگر آتش سوزی شد در سراسر مرکز شهر شنبه بعد از ظهر. معترضان شکست ویندوز به سرقت برده و کالا از فروشگاه ها به عنوان پلیس سعی می کرد به جای اسب و گله جمعیت که یاغی برآورد شماره حدود 3000.

معترضان همچنین اسپری گرافیتی بر روی یک مجسمه سابق فیلادلفیا شهردار فرانک ریزو سعی در سرنگونی آن و مجموعه ای از یک آتش سوزی در پایه آن است. ریزو شد فیلادلفیا شهردار از سال 1972 تا 1980 و ستایش بود توسط هواداران به عنوان سخت در جرم اما متهم توسط منتقدان تبعیض آمیز علیه اقلیت.

مقامات در فیلادلفیا دستور داده اند که سراسر شهر بود منع رفت و آمد اجرا شده از 8 بعد از ظهر شنبه تا 7 صبح یکشنبه.

___

سالت لیک سیتی — یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت فعال کرده یوتا گارد ملی پس از معترضان عصبانی بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس خشونت تبدیل شد در طول یک تظاهرات که در آن برخی از شرکت کنندگان انجام تفنگ در سالت لیک سیتی.

هربرت می گوید در یک صدای جیر جیر که گارد کمک خواهد کرد که کنترل “افزایش وضعیت” در منطقه مرکز شهر پس از ناآرامی های بعد از ظهر شنبه.

اعتراض آغاز مسالمت آمیز اما انحطاط را به خشونت است. یک گروه از مردم بدبختانه بیش از یک ماشین پلیس و روشن آن را به آتش کشیدند. برخی از تظاهرکنندگان شکست تخم مرغ و نوشت: نقاشی های دیواری بر روی دیوارهای شهر سالت لیک ایستگاه پلیس. دیگران راهپیمایی از طریق مرکز شهر به دولت و کنگره.

برخی از مردم در اعتراض آشکارا انجام تفنگ است که قانونی در ایالت یوتا است.

___

لس آنجلس — Los Angeles, شهردار اریک Garcetti تحمیل کرده است در مرکز شهر مقررات منع رفت و آمد برای شنبه شب پس از برخی اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس خشونت تبدیل شد.

با معترضان بودند از شنبه Garcetti گفت: همه باید پایین شهر خیابان 8 p. m. و دور ماندن تا 5:30 صبح

چند ماشین پلیس بودند را به آتش کشیدند بعد از ظهر شنبه به عنوان برخی از معترضان نادیده گرفته و مقامات فراخوان برای تظاهرات مسالمت آمیز.

که به دنبال یک شب از خشونت که در طی آن مردم شکست ویندوز, سرقت از فروشگاه ها و آتش زدند. پلیس لس آنجلس گزارش داد دستگیری 533 نفر در طول شب.

___

سیاتل — واشنگتن گشت بسته شده است بین 5 در هر دو جهت از طریق مرکز شهر سیاتل پس از اعتراض به مرگ جورج فلوید های ریخته شده بر روی اتوبان.

هزاران نفر از مردم با تجمع در مرکز شهر شنبه برای یک صلح آمیز تظاهرات اما برخی از معترضان تبدیل شده rowdier به عنوان بعد از ظهر فرسوده در. پلیس با استفاده از اسپری فلفل بر روی تظاهرکنندگان و مستقر فلش بنگ دستگاه.

پلیس گفت: دستگیری ساخته شد اما رقم دقیق در دسترس نیست.

دولت رئیس گشت جان Batiste در بیانیه ای گفت که “آزادراه امن نیست و یا محل مناسب برای تظاهرات.”

___

آتلانتا — جمعیت جمع آوری شده در آتلانتا در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و برخی از مردم شروع به پرتاب اشیاء در افسران امنیت گرجستان فرماندار عمارت.

صدها نفر از مردم ایستاده در یک مجتمع مسکونی پیاده رو شنبه شب در سراسر خیابان را از عمارت در شهر مرفه Buckhead محله. اتومبیل و موتور سیکلت در ادامه به صورت پراکنده درایو در مقابل تظاهر کنندگان.

مسئولین با در نظر گرفتن حداقل یک نفر را بازداشت کرده است.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ بود نه داخل صفحه اصلی شنبه شب.

پیش از آن در روز آتلانتا شهردار اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد خواهد بود, در اثر, در شهرستان از 9 بعد از ظهر شنبه تا طلوع آفتاب یکشنبه. که منظور به دنبال یک شب از خشونت است که فوران در شهرستان در طول تظاهرات بیش از فلوید مرگ است.

___

مینیاپولیس — چند مینیاپولیس اعضای شورای شهر درخواست مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به تعیین وکیل دولت به طور کلی به عنوان یک ویژه دادستان در مرگ جورج فلوید.

شش نفر از شورای 13 کاربران می گویند که حمایت از یک تماس از فلوید خانواده دادستان کل کیت الیسون برای رسیدگی به محاکمه مامور پلیس که خود را برگزار زانو در Floyd گردن شنبه. اعضای این شورا می گویند که آنها فکر نمی کنم Hennepin County وکیل Mike Freeman دارای اعتماد عمومی لازم برای این کار است.

فریمن در روز جمعه به اتهام شرکت اخراج افسر درک چوین با سوم قتل درجه در Floyd مرگ است. چوین سفید است; فلوید سیاه بود.

اعضای این شورا می گویند فریمن صبر بیش از حد طولانی در آوردن اتهام. آنها می گویند الیسون که سیاه و سفید است, بهترین واجد شرایط برای رسیدگی به این پرونده است. آنها همچنین با استناد به یک گروه کاری او کمک سرب بر مرگ و میر مربوط به پلیس است.

___

واشنگتن — چند صد نفر فریاد “Black Lives Matter” و “من نمی توانم نفس بکشم” را همگرا در کاخ سفید برای دومین مستقیم روز در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبل در شنبه خوار معترضان و او متعهد به “توقف اوباش خشونت است.”

صحبت کردن در فلوریدا پس از تماشای اندازی یک موشک SpaceX رئیس جمهور گفت: “من قبل از شما به عنوان یک دوست و متحد به هر آمریکایی به دنبال عدالت و صلح و من ایستاده قبل از اینکه شما در شرکت مخالفت با هر کسی که بهره برداری از این فاجعه به غارت غارت و حمله و تهدید. شفا و نه نفرت و عدالت و نه هرج و مرج در حال ماموریت در دست است.”

سه خط از موانع جداگانه معترضان از یک خط از لباس افسران پلیس در پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید است. در یک نقطه معترضان ترک در پارک شعار آنها به عنوان پیاده تا خیابان مجاور. یک بلوک از خانه آنها برگزار می شود یک لحظه سکوت و مختصر نشستن در.

___

آتلانتا آتلانتا شهردار اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد خواهد بود و در اثر از 9 بعد از ظهر شنبه تا طلوع آفتاب یکشنبه پس خشونت که فوران در شهرستان در طول تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

شهردار Keisha لنس کف اعلام حکومت نظامی در یک کنفرانس خبری شنبه شب. او نام آن را “بسیار غیر معمول و شدید مرحله” پس از خشونت که لرزاند آتلانتا در طول شب جمعه.

چندین شهر دیگر در سراسر کشور را جهت حکومت زیر ناآرامی های اطراف آن تظاهرات اعتراض فلوید مرگ است.

گرجستان فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در اوایل روز شنبه برای فعال کردن حالت گارد ملی به عنوان خشونت هایش در آتلانتا.

در روز جمعه تظاهرات برخی از تظاهرکنندگان شکست ماشین پلیس و اسپری-رنگ نمادین, لوگو, ثبت نام در سی ان ان ستاد در مرکز شهر. پلیس می گویند حداقل سه افسر پلیس زخمی شد و متعدد وجود دارد دستگیری به عنوان معترضان به ضرب گلوله در افسران با BB اسلحه و پرتاب آجر و بطری و چاقو. آتلانتا گفته خدمه بودند به طور موقت قادر به رسیدن به یک آتش سوزی در یک رستوران به دلیل جمعیت معترضان.

___

نیویورک — معترضان خشمگین بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازگشته اند به خیابان های نیویورک سوم بعد به عنوان شهردار, بیل د Blasio پنجه نرم می کند برای آرام پس از یک تظاهرات در بروکلین شب گذشته تبار به هرج و مرج که در سمت چپ مردم خون آلود و وسایل نقلیه سوخته است.

در روز شنبه جمعیت زیادی در راهپیمایی طریق هارلم شعار در خارج از حوزه پلیس و پس از آن مسدود شده و ترافیک در این بزرگراه در طول منهتن در شرق رودخانه.

تظاهرات چند هزار نفر در میدان اتحاد و خارج بروکلین چشم انداز پارک به نظر می رسد عمدتا صلح آمیز است. در اواخر روز معترضان در بروکلین مواجه پلیس که هل برخی از تظاهرکنندگان و استفاده از تحریک کننده های شیمیایی اسپری.

د Blasio ابراز همبستگی با تظاهرکنندگان ناراحت بیش از خشونت پلیس اما وعده داده شده یک بررسی مستقل از جمعه شب رویارویی که در آن هر دو معترضان و ماموران پلیس درگیر در خشونت است.

شهردار گفت که او ناراحت ویدئوها از درگیری که در آن “معترضان به کار گرفته شد بسیار خشونت” توسط پلیس و گزارش می دهد که یک سناتور و عضو مجلس ایالتی در میان مردم با اسپری تحریک کننده, مواد شیمیایی, توسط افسران.

___

شیکاگو — هزاران نفر از تظاهرکنندگان با تجمع در مرکز شهر شیکاگو ساعت پس از معترضان شبانه با پلیس در اعتراض جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

جمعیت همگرا در شیکاگو حلقه برای روز شنبه در اعتراض مارس که در طی آن حداقل یک پرچم سوزانده شد و برخی از معترضان صعود بر روی یک اتوبوس و یک قطب نور و احاطه افسران پلیس.

پس از یک شب درگیری با معترضان در شیکاگو مقامات خواست که تظاهرکنندگان صلح آمیز باقی می ماند. تظاهرات انتظار می رود در طول تعطیلات آخر هفته بیش از فلوید مرگ است.

پلیس شیکاگو سرپرست دیوید براون می گوید تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد که بعد از ظهر جمعه تبدیل مقابله به عنوان شب عینک در نتیجه 108 بازداشت. معترضان ترافیک مسدود شده همراه عمده و خیابان ها و پرتاب بطری و اشیاء دیگر در وسایل نقلیه پلیس و شکسته پنجره ها از مرکز شهر کسب و کار.

___

کلمبوس, اوهایو — فرماندار اوهایو خواستار اوهایو گارد ملی و همچنین درخواست گشت بزرگراه برای کمک به اجرای قوانین در کلمبوس به عنوان شهرداران از سرمایه دولت و کلیولند هر دو اعلام 10 p. m. حکومت زیر آسیب به کسب و کار به درگیری میان مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید.

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine روز شنبه گفت که اکثریت قریب به اتفاق معترضان می خواهند “به سادگی شنیده می شود” و تمرکز بر مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او.

اما فرماندار اضافه می کند که متاسفانه خواستار عدالت و تغییر “در حال غرق شدن توسط یک گروه کوچک از خشونت افراد است.” او می گوید که “اعمال خشونت نمی تواند و نمی خواهد تحمل بود.”

کلمبوس شهردار اندرو Ginther می گوید او معتقد است که نژادپرستی “بهداشت عمومی و ایمنی بحران” و او می خواهد برای دیدن عادلانه تر اما “ما در حال حاضر در یک نقطه است که ما دیگر نمی توانید بگویید که در اعتراض به تغییر و پایان دادن به نژاد پرستی و کسی که تنها هرج و مرج و تخریب در ذهن داشته باشند.”

Ginther می گوید بیش از 100 عمومی و خصوصی خواص در کلمبوس شده بود آسیب دیده و حداقل 10 سرقت از مغازه. او می گوید: پنج افسر پلیس مجروح شدند و با پرتاب آجر یا سنگ و پلیس وسایل نقلیه تعیین شده است و در حال سوختن.

___

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد تحمل اوباش خشونت در جریان تظاهرات در بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

رئیس جمهور ساخته شده که نظر به عنوان او صحبت کرد در فلوریدا پس از تماشای پرتاب موفقیت آمیز یک موشک SpaceX شنبه. او توجه خود را تبدیل به ناآرامی در شهرهای آمریکا پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس قبل از او تبریک گفت ناسا و دیگران درگیر در ماموریت فضایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید حکومت قانون است تاج جواهر کشور و این که “دولت من را متوقف خواهد کرد اوباش خشونت و ما آن را متوقف سرد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که “من ایستاده قبل از اینکه شما به عنوان یک دوست و متحد به هر آمریکایی به دنبال عدالت و صلح و من ایستاده قبل از اینکه شما در شرکت مخالفت با هر کسی که بهره برداری از این فاجعه به غارت غارت و حمله و تهدید. شفا و نه نفرت. عدالت نه هرج و مرج در حال ماموریت در دست است.”

___

AUSTIN تگزاس — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت فرستاده است بیش از 1500 سربازان دولت های مختلف به تگزاس شهرستانها برای کمک به کنترل تظاهرات بیش از مرگ هوستون بومی جورج فلوید در مینیاپولیس.

ابوت گفت: در انتشار اخبار شنبه که سربازان در حال ارسال به هوستون, Dallas, Austin و سن آنتونیو.

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو می گوید در توییتر که نزدیک به 200 نفر دستگیر شدند جمعه و بیشتر خواهد شد با مانع جاده به عنوان چند معترضان مسدود بزرگراه میان ایالتی و یک بزرگراه است.

صدها نفر از معترضان با تجمع در Austin در روز شنبه در خارج از مقر پلیس و پس از آن راهپیمایی در امتداد بزرگراه بین ایالتی 35.

فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

___

کلمبیا, S. C. — تلویزیون خبرنگار در کلمبیا, کارولینای جنوبی مجروح شده است توسط سنگ پرتاب در طول تظاهرات در خارج از شهر را مقر پلیس بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

WIS-تلویزیون لنگر Judi Gatson توییتهایی که خبرنگار میراندا Parnell گرفته شد و به بیمارستان به “چک” بعد از روز حادثه.

صدای جیر جیر می گوید Parnell گزارش داد که “یک فرد با پوشیدن MAGA کلاه نشان داد تا در این تجمع معترضان مواجه است که فرد و پس از آن سنگ پرتاب شد.”

چند صد نفر از مردم شرکت کننده در تظاهرات, پاره کردن پرچم آمریکا و جنوب کارولین پرچم دولت در مقابل پلیس دولت روزنامه گزارش می دهد که برخی از معترضان swarmed یک ماشین پلیس با شکستن پنجره های آن.

فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

___

لاس وگاس — پلیس در لاس وگاس می گویند 80 معترضان دستگیر شدند و 12 افسر پلیس زخمی در خشونت های روز شنبه که به دنبال یک تظاهرات مسالمت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید پس از مهار توسط پلیس مینیاپولیس.

به گفته پلیس این تظاهرات در لاس وگاس شروع به 300 نفر در تجمع مسالمت آمیز. اما پلیس سنگ پرتاب کردند و پلیس و اموال آسیب دیده بود چند ساعت بعد وقتی ماموران سعی در پراکنده کردن جمعیت به عنوان تنش نصب شده است.

پلیس گفت که این دستگیری ها ساخته شد که معترضان حاضر به پراکنده. پلیس در ابتدا گفت: حداقل 31 نفر دستگیر شدند.

فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

___

دنور دنور شهردار دستور داده است تا یک شب حکومت نظامی به تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس وارد روز سوم.

شهردار مایکل Hancock گفت: کلرادو گارد ملی کمک خواهد کرد اجرای 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد.

مرکز شهر دنور تاکنون صحنه درگیری میان معترضان و پلیس از دو شب گذشته. برخی از معترضان را شکست ویندوز و پلیس با شلیک گاز اشک آور فلش نارنجک و فلفل گلوله.

هزاران نفر از مردم در حال انتظار برای بازگشت شنبه شب. اعتراض سازمان مشوق مردم به امن و قرار نیست دیگران در راه آسیب است.

فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او برای چند دقیقه منجر به تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده

___

بوستون — شهردار بوستون میزبان شب زنده داری نماز با روحانیت و کمیسر پلیس شهر به افتخار حافظه جورج فلوید.

تظاهرات برخی عطف خشونت فوران در شهرستانها در سراسر کشور در روز جمعه و شنبه بیش از فلوید مرگ است. افسر دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

شهردار بوستون مارتین والش می گوید: دعای جریان زندگی در بوستون وب سایت دولت بود به افتخار فلوید و به تأمل “در قتل او.”

والش می گوید: “اگر تا کنون یک لحظه به اذعان بی عدالتی و دوباره مرتکب ملت ما به از بین بردن آن را در حال حاضر … این است که ما لحظه ای در زمان به تغییر به عنوان یک ملت است.”

___

INDIANAPOLIS — جمعیت خشمگین مرگ جورج فلوید درگیری با پلیس در مرکز شهر ایندیاناپولیس یک شبه باعث افسران به آتش سوزی های متعدد می بارند از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت که در هم شکسته عرض است.

ایندیاناپولیس شهردار جو Hogsett می گوید صدها نفر از ساکنان شهر مسالمت آمیز حق خود برای آزادی بیان در اعتراض به وحشت از “نیازی کشتن جورج فلوید.” اما او غمگین یک گروه کوچکتر تبدیل خشونت و آسیب دیده و کسب و کار و ناشی از صدمات.

آتش سوزی شدند در سطل زباله و یک فروشگاه CVS مجموعه ای بود به آتش کشیده پس از معترضان را شکست و در زمان مورد. دیگر فروشگاه ها غارت شد.

___

واشنگتن — Washington, d. C. شهردار موریل Bowser خود شدت انتقاد کرد رئیس جمهور در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای توییت خود انتقاد و واشنگتن Metropolitan Police Department پس از تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در شب جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در یک صدای جیر جیر شنبه که سرویس مخفی آماده بود تا از بند باز کردن “خطرناک ترین سگ و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند” اگر معترضان به حال موفق به نقض امنیت خطوط.

Bowser خود به نام مغلوب ساختن پیشی جستن سخن گفتن را “ناخالص” گفت: با اشاره به حمله سگ conjures تا با بدترین خاطرات ملت را در مبارزه با تبعیض نژادی است.

او می گوید: “من شهر ما و ملت ما به ورزش داری بزرگ داری حتی به عنوان رئیس جمهور تلاش می کند به تقسیم. من احساس می کنم این نظرات در حال حمله به انسان حمله سیاه امریکا و آنها را در شهر کمتر امن است.”

Bowser خود می گویند MPD ایستاده بود و آماده برای هماهنگی با سرویس مخفی اگر ادامه تظاهرات شنبه شب.

او می گوید مردم از جان گذشته برای تغییر و “رهبران که تشخیص این درد” به جای “تجلیل از خشونت علیه شهروندان آمریکایی است. چه استفاده می شود و شنیده می شود در سوت سگ ما در حال حاضر شنیدن از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn.”

___

شهر واتیکان — بالا واتیکان کاردینال خواستار ایالات متحده شبان به تمنایی برای آرامش در میان تظاهرات خشونت بیش از مرگ جورج فلوید در ایالات متحده است.

کاردینال پیتر Turkson که از غنا می گوید: مرگ فلوید بود “disgracefully غیر انسانی & غم انگیز به اندازه کافی.” در جذاب برای یک پیام از خویشتن برای تحویل در یکشنبه, خدمات Turkson در توئیتر خود نوشت: “اجازه دهید ما نه اضافه کردن به آن و حافظه فلوید زشت با خشونت.”

Turkson سران واتیکان در دفتر مسئول عدالت اجتماعی و توسعه مسائل. او یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کاردینالها و یکی از تنها دو سر اصلی واتیکان بخش.

رهبری ایالات متحده کلیسای کاتولیک به شدت محکوم کرد فلوید را به قتل گفت: نژاد پرستی است “و در حال حاضر خطر است که باید رعایت شود،” ایالات متحده در کنفرانس اسقف می گوید در حالی که کلیسا همیشه به دنبال عدم خشونت “ما نیز ایستاده پرشور در حمایت از جوامع هستند که طبعا خشم.

___

HARTFORD, Conn. — تظاهرکنندگان بسیج در هارتفورد, New Haven, Bridgeport و دیگر کانکتیکات شهرستانها برای دومین روز شنبه در اعتراض به Floyd مرگ است.

صدها نفر راه می رفت خیابان هارتفورد و با تجمع در مقابل ساختمان پلیس شهر ستاد فریاد “نه عدالت بدون صلح” سیاه و سفید “زندگی ماده” و “من نمی توانم نفس بکشم.”

این تظاهرات به دنبال مشابه تظاهرات در چندین شهر در حالت جمعه است. وجود دارد هیچ گزارشی از خشونت و یا عمده صدمه به اموال.

“ما در حال دیدن مردم رنگ بودن تنها بودن به قتل در خیابان,’ New Haven ساکن Remidy Shareef گفت, MALLY-تلویزیون. “این یک تراژدی است. مردم از رنگ و هر کس با قلب و روح نیاز به می دانم که ما نمی توانیم اجازه دهید این اتفاق می افتد. هر کس حق دارد به ترک خانه های خود و آمدن به خانه با خیال راحت.”

چهار نفر کشته شده اند توسط پلیس در کانکتیکات در این سال از جمله سه در ماه ژانویه است. یک پنجم مردی که از دست داده آگاهی در بازداشت پلیس درگذشت مرگ طبیعی از بیماری های قلبی مقامات می گویند. چهار کشنده تیراندازی پلیس باقی می ماند تحت بررسی است.

___

پرتلند سنگ. — پورتلند مقامات می گویند آنها پیگیری کردن کسانی که مسئول آسیب به مقر پلیس و یک مرکز خرید و بسیاری از کسب و کار.

پلیس دستگیر حداقل 13 نفر قبل از سپیده دم است. پورتلند رئیس آتش نشانی سارا بون که آفریقایی-آمریکایی می گوید: خشم و خشونت است که نه تنها در مورد قتل جورج فلوید در مینیاپولیس اما یک سیستم است که اجازه می دهد تا مردم رنگ به “احساس ترس در هر روز است.”

او می گوید: “این یک لحظه از حساب. ما در حال رفتن به جلو برای ایجاد یک واقعی جامعه که در آن احترام و عزت هستند و ارزش های اصلی ما.”

پورتلند شهردار تد ویلر تحمیل یک وضعیت اضطراری و مقررات منع رفت و آمد که رزومه شنبه در 8 p. m. و آسانسور در ساعت 6 صبح روز شنبه.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار مقامات ایالت مینه سوتا به شدیدتر با معترضان که در حال از بین بردن اموال و غارت.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در کاخ سفید در روز شنبه پس از تظاهرات تبدیل به شورش در برخی از شهرستانها در سراسر کشور. او می گوید با گرفتن سخت تر رهبران سیاسی در مینه سوتا خواهد بود تجلیل حافظه جورج فلوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ارتش آمریکا “آماده, مایل و قادر” برای کمک به. او می گوید: “ما می توانیم سربازان بر روی زمین بسیار به سرعت در صورتی که تا کنون می خواهید ما نظامی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص به نام شهردار, مینیاپولیس, یعقوب فری. او می گوید شهردار “است که احتمالا بسیار فرد خوب است, اما او یک رادیکال چپ شهردار.” او سپس توضیح داد که چگونه او تماشا به عنوان یک ایستگاه پلیس در شهر بود تاخت و تاز کردن.

او می گوید: “برای این که پلیس به حال خود رها شده و گرفته شده بیش از, من هرگز دیده می شود هر چیزی وحشتناک و احمقانه در زندگی من است.”

___

CINCINNATI —شهردار سینسیناتی اعلام کرده است 10 بعد از ظهر حکومت نظامی روز شنبه و یکشنبه در مناطق شهر های زیر آسیب به کسب و کار در طول تظاهرات بیش از فلوید مرگ است.

شهردار جان Cranley گفت: صدها نفر از مردم تا به حال نشان داده مسالمت آمیز با مسائل عمده قبل از 11 p. m. اما کسانی که درگیر در فعالیت های جنایی “بودند و نه بخشی از اعتراض.” یازده نفر دستگیر و بازداشت های بیشتر خواهد آمد به عنوان مظنون شناسایی می شوند او می گوید.

Cranley می گوید: کسب و کار هدف قرار داده بودند و فقط “در تلاش برای به دست آوردن یک زندگی فعال و اعضای مولد جامعه ما است.” منع رفت و آمد در مرکز شهر و بیش از راین مناطق اجازه خواهد داد که پلیس برای روشن شدن خیابان و بیشتر به راحتی دستگیری چند که ممکن است مرتکب اعمال مجرمانه او گفت:.

The Cincinnati Enquirer گزارش داد که بسیاری از معترضان شروع به متفرق کردن شب جمعه گروه های دیگر شروع به شکستن پنجره ها و سرقت از فروشگاه ها. برخی از ویندوز در شهرستان مرکز عدالت شکسته شد و برخی از رستوران ها و مغازه ها شکسته شد به. حدود 50 کسب و کار گزارش آسیب مقامات می گویند.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de