Va. اعلام وضعیت اضطراری در, DC تحمیل حکومت نظامی به منطقه وارد 3 شب از تظاهرات

Spray painted message on Lincoln Memorial
اسپری های رنگ است که بار خوانده شده “Yall خسته نباشید هنوز ؟” دیده می شود بر پایه یادبود لینکلن در صبح یکشنبه, مارس 31 پس از یک شب دوم از دی سی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید. (AP/کارولین Kaster)

سومین شب متوالی تظاهرات در سی-منطقه انتظار می رود که یکشنبه شب و ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام وضعیت اضطراری در کشورهای مشترک المنافع در آماده سازی برای آنچه که می تواند یکی دیگر از خشونت های شب درگیری بین اجرای قانون و معترضان.

“اضطراری اعلام خواهد شد ارائه پشتیبانی لازم به محلات به عنوان کار می کنند برای نگه داشتن جوامع ما امن” نرتهم گفت. “بسیاری وجود دارد که صدای صحبت کردن برای عدالت و شفا در سراسر ایالات متحده و در کشورهای مشترک المنافع اما دیگران در حال بهره برداری از درد و تحریک به خشونت.”

به منظور اجازه می دهد تا برای به کارگیری از ویرجینیا گارد ملی برای کمک به محلات در د-افزایش خشونت آمیز تظاهرات.

در سی معترضان با تجمع در میدان لافایت. Fardia electronics را استیو Dresner گزارش در مورد 7 بعد از ظهر که اعتراضات تا کنون بود “کاملا منظم اما کاملا آوازی.”

شهردار موریل Bowser خود تصمیم گرفتند به قرار منع رفت و آمد در محل گفت: او فکر نمی کنم این نوع از معترضان که باعث شد آسیب خواهد ماند ،

سی رئیس پلیس پیتر Newshom گفت که او امیدوار است روز یکشنبه تظاهرات خواهد بود کمتر مخرب از روز شنبه.

“ما می دانیم که برخی از برنامه ریزی تظاهرات” Newsham گفت: در یک کنفرانس خبری بعد از ظهر یکشنبه. “انتظارات ما هستند که مردم را به مسالمت آمیز جمع آوری در اینجا در این شهر به عنوان آنها را 99 درصد از زمان ما نمی خواهد که از تکرار حوادث شب گذشته است.”

“ما قطعا تشخیص و همدردی با خشم این است که مردم احساس می کنند بیش از مرگ جورج فلوید” Bowser خود گفت.

فلوید درگذشت 25 مه در مینیاپولیس به کشته درک چوین که متهم شده است با سوم-قتل عمد و غيرعمد دوخته و او را به زمین با زانو خود را بر روی گردن خود را برای چند دقیقه.

“ما افتخار شهرستان ما است. ما نمی خواهیم شهر ما بود و نابود” Bowser خود گفت.

پرسید: در مورد اعمال هر سراسر شهر بود حکومت نظامی پس شنبه شب خشونت در سی Bowser گفت: “ما می دانیم که افرادی که مخل شب گذشته به احتمال زیاد حکومت نظامی پیروان.”

سی پلیس را ساخته اند 17 دستگیری از شنبه شب با Newsham انتظار بیشتر:

  • 8 سی ساکنان و یا افرادی که با برخی “روابط” به شهر
  • 3 نفر از اسکندریه ،
  • 1 نفر از Woodbridge, Va.
  • 1 نفر از چسترفیلد, Va.
  • 3 نفر با “هیچ آدرس ثابت”
  • 1 نفر که آدرس قادر به تعیین خواهد شد به گفته پلیس

Newsham گفت: از 14 نفر به اتهام شورش دو با سرقت و با ساده حمله.

یازده سی افسران پلیس پایدار غیر تهدید کننده زندگی جراحات با یک افسر برنامه ریزی برای عمل جراحی یکشنبه برای یک پا شکستگی پس از برخورد با یک آجر در شمال لافایت مربع پارک Newsham گفت.

فرمانده گفت: علاوه بر آجر افسران نیز به “دستگاه های آتش زا” در آنها پرتاب.

“رفتار ما با پلیس شد, معتبر, مسئول قهرمانانه در بسیاری از موارد و من فکر می کنم که من نمی توانست بیشتر افتخار می کنم از مردمی که در خارج وجود دارد” Newsham گفت.

“ما باید در خارج وجود دارد; ما خواهد بود در خارج وجود دارد تا زمانی که ما نیاز به اطمینان حاصل شود که شهر امن است” Newsham گفت. “ما امید و اصرار فعالان صلح آمیز باشد و ما امیدواریم که کولر سران پیروز خواهد شد در صورتی که ما آشوبگران که بازگشت به شهر ما — MPD آماده خواهد شد.”

در روز چهار شنبه از تظاهرات در این منطقه باعث مرگ فلوید ادامه داد: به شب.

تعدادی از آثار تاریخی ملی در اطراف شهر بودند تخریب در طول شنبه شب تظاهرات پارک ملی خدمات تایید کرد.

پنج دستگیری در, Prince William County

The Prince William County, Virginia پلیس گفت: روز یکشنبه که روز شنبه در تظاهرات منجر به دستگیری پنج.

سرهنگ سرهنگ Jarad فلپس معاون رئیس Prince William County police گفت: یک جلسه اضطراری هیئت شهرستان از سرپرستان که یک حکومت نظامی نبود نیاز در یکشنبه, گفتن, اعضای است که چنین اقدامی تنها “اضافه کردن سوخت به آتش” حتی اگر تظاهرات گفته می شود در برنامه ریزی برای آینده دو شب.

شهرستان افسران پلیس نشان داد “فوق العاده ای داری” در ساعت از سنگ و بطری پرتاب در آنها فلپس گفت.

عضو هیئت مدیره مارگارت آنجلا فرانکلین گفت فلپس بود: “گفتن حقیقت” در مورد خویشتن داری از شهرستان افسران و گفت: پلیس ایالتی کسانی بودند که استفاده از عوامل شیمیایی و گلوله های لاستیکی در برابر مردم شنبه شب که او گفت: “تشدید وضعیت.” با مراجعه به پلیس شهرستان او گفت: “بچه ها ما بهترین آنها می تواند شب گذشته است.”

فلپس حاضر به ایجاد تمایز و گفت که “هر چیزی را که شب گذشته اتفاق افتاد در من است.”

تظاهرات آغاز شد و در حدود 5 بعد از ظهر شنبه در اطراف سودلی جاده و سودلی مانور رانندگی پلیس در بیانیه ای گفت. به عنوان اعتراض به تظاهرکنندگان شروع به بلوک سودلی جاده پرتاب اشیاء در اتومبیل و افسران و ایستاده در بالای ماشین ها و کسب و کار در این منطقه است. در حدود 8:10 p. m. پلیس گفت: آنها اعلام کرد این مجمع غیر قانونی.

برای یک زمان سودلی جاده بسته بود از من-66 interchange به سودلی مانور درایو. دو آتش سوزی گزارش شد در بوته زار و یک سطل زباله ظرف چند کسب و کار و ماشین پلیس آسیب دیده بودند و چهار افسر زخمی شد یکی نیاز به درمان در بیمارستان است.

مجمع پراکنده در ساعت 1 صبح به پلیس گفت. یک نفر به اتهام رانندگی تحت تاثیر; پلیس گفت که آنها را از طریق یک پلیس محیط و تقریبا زده برخی از افسران. دیگران بودند با اتهام غیر قانونی مجمع و انسداد عدالت است.

ایالت ویرجینیا پلیس اضافه شده در خود بیانیه ای که به کمک آنها به پلیس شهرستان در این حادثه که یک سپاهی زده بود در کلاه ایمنی با سنگ و رنج جراحات جزئی و دیگری زده شد و در پا. سربازان با استفاده از اسپری فلفل در برخی از معترضان گفتند.

این است که در حال توسعه داستان. Fardia electronics خبرنگاران خواهد بود در سی پوشش تظاهرات زندگی می کنند.

Fardia electronics را Zeke Hartner و ریک ماسیمو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر