به عنوان اعتراض بسته L. A. شهرستان, خیابان, جدید نگرانی بیش از coronavirus کوه

به عنوان معترضان — هر دو مسالمت آمیز و خشونت آمیز — در زمان به خیابان های سراسر لس آنجلس بیش از آخر هفته به نگرانی از مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید جدید نگرانی از امکان تجدید حیات در coronavirus موارد پدید آمده اند.

مقامات بهداشت عمومی در ادامه به هشدار می دهند که این ویروس تغییر نکرده با وجود کاسته محدودیت اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است.

سیاسی اعتراضات تا 100 نفر هستند یکی از دو نوع تجمع جرم مجاز تحت دولت به روز شده در پناهگاه در محل سفارش و نیز مجاز تحت L. A. شهرستان آخرین راهنمایی. اما هنوز مشخص نیست که چگونه چنین گردهمایی می تواند بر نرخ انتقال COVID-19.

این آخر هفته شاهد هزاران نفر با تجمع در مکانهایی مانند خیابان شهرستان و در مرکز شهر سانتا مونیکا هم که سایت های گسترده غارت.

تبلیغات

Coronavirus ادعا کرده است زندگی بیش از 2.300 مردم و آلوده بیش از 55 ، 000 در لس آنجلس, اعداد, که حساب برای بخش عمده ای از کالیفرنیا coronavirus عفونت. بیش از آخر هفته اضافی 73 کشته و بیش از 3,511 موارد ثبت شد.

سیاه جوامع در ادامه به تحمل فشار از ویروس’ تاثیر است. این بیماری را ویران کرده است زندگی مردم سیاه و سفید در یک نرخ بالاتر از بسیاری از دیگر نژادها حسابداری برای تناسب تعداد مرگ و میر و قرار داده شده باور نکردنی اقتصادی تلفات در کارگرانی که شغل از دست داده اند و ساعت.

در روز یکشنبه دو روز پس از مقامات اعلام کرد که مو سالن آرایشگاه ها و رستوران ها می تواند به طور کامل بازگشایی, برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر در این شهرستان اعلام وضعیت اضطراری به عنوان فوران خشونت در جریان تظاهرات. یک countywide حکومت نظامی تحمیل شد مجبور کسب و کار به اوایل. 6 p. m.-6 a. m. مستند تمدید شد دوشنبه برای دومین روز.

تبلیغات

“این اورژانس می آید که ما در میان مبارزه دیگری اضطراری ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. این مالیات منابع ما اما ما حل و فصل” سرپرست کاترین Barger در بیانیه ای گفت.

“ما همه چیز را در قدرت ما برای امن نگه داشتن جوامع ما و حفاظت از جان و مال. من همچنان به تماس با ما ساکنان آرامش را حفظ کنند و به دنبال راه حل های مولد و نه مخرب.”

در جمعه, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر به نام برای تظاهرات مسالمت آمیز و خواسته های عمومی به سایش پوشش صورت در حالی که اعتراض.

تبلیغات

“نشان دادن احترام برای هر یک از دیگر با قرار دادن در آن صورت پوشش خود را به طوری که قطرات تنفسی نیست ناخواسته به کسی دیگری دهان و بینی و یا چشم” او گفت:.

ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله شیوه های ضروری برای بعد از چند هفته فرر گفت. در حالی که این شهرستان دیده شده است متوسط پیشرفت در مبارزه علیه ویروس آن باقی مانده است دیده شود که آیا این شهرستان را ببینید صعودی جدید منحنی به عنوان محدودیت ها کاسته.

در حالی که مقامات همچنان به تشویق ساکنان به آزمایش ویروس چندین تست سایت بسته شد جمعه در سراسر شهرستان در پی تظاهرات.

“لس آنجلس است که در میان مبارزه بی سابقه ای همه گیر در حالی که همچنین در مواجهه با یک وضعیت اضطراری است که اثرات ایمنی عمومی” L. A. County Department of Health Services مدیر کریستینا Ghaly گفت. “بهداشت عمومی همچنان یک نگرانی کلیدی و تست یک اولویت باقی مانده به عنوان ما همچنان به نبرد coronavirus. ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما تست سایت های امن برای بیماران و کارکنان است.”

تبلیغات

در شهر لس آنجلس تست در ورزشگاه طفره زن و Kedren جامعه مرکز بهداشت و درمان ادامه خواهد داد در حالی که مکان های دیگر بسته شده است.

“ما انتظار داریم به بازگشایی تمام مراکز آزمون در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020,” شهر ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

تا به امروز بیش از 598,000 شهرستان را 10 میلیون نفر بررسی شده برای ویروس. از کسانی که 8 ٪ از مردم دارای آزمایش مثبت است.

بار نویسنده کارکنان Kailyn قهوه ای کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>