تادیبی مقامات بهداشتی هدف برای تست همه L. A. شهرستان زندانیان برای coronavirus هفته آینده

تادیبی مقامات بهداشتی با هدف پایان تست همه زندانیان برگزار شد در لس آنجلس زندان برای coronavirus هفته آینده.

اصلاح خدمات بهداشت و درمان مدیر جکی کلارک کارکنان خود گفت: در حال حاضر تست شده و بیش از 10000 نفر در زندان — که برخی از آنها آزاد شده اند و در حال حاضر حدود 1600 زندانیان چپ بروید. او انتظار دارد که اولین دور از آزمون انجام می شود در ماه ژوئن 10.

زندانیان هنوز در انتظار در آزمون آن برگزار می شود در Pitchess بازداشتگاه و در بالا-امنیت مسکن در مردان, مرکزی, زندان, او گفت:.

“پس از آن ما در حال رفتن به رفتن به عقب و پشت دایره به افرادی که حاضر اولین بار در” کلارک گفت.

تبلیغات

او گفت: L. A. شهرستان یکی از بزرگ ترین تادیبی امکانات در کشور را در یک سیستم گسترده تست تلاش است. بسیاری از آنها تصمیم گرفتند به جای به آزمون تنها کسانی که علائم نشان می دهد.

از زمان شروع این بیماری همه گیر 1,952 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به آمار منتشر شده روز دوشنبه توسط لس آنجلس کلانتر. از کسانی که 1,251 بدون علامت بودند.

روز دوشنبه نزدیک به نیمی از جمعیت زندان — 5,539 از 11,992 مردم بود قرنطینه معنی آن دسته از افراد شده بود قرار دارد و یا تماس با کسی که آلوده شده و یا در حال انتظار برای نتایج آزمون.

کلارک گفت: کارکنان شده است مانع از عدم تست سریع — آن را هنوز هم در حدود 24 تا 48 ساعت برای دریافت نتایج. او گفت که او سعی در امن و سریع تست دستگاه ساخته شده توسط Abbott Laboratories که ارائه نتایج در دقیقه اما وزارت بهداشت خدمات مورد بالا بودن تعداد منفی کاذب.

تبلیغات

“من می تواند زندگی می کنند با منفی کاذب به دلیل آنچه که من می خواهم برای پیدا کردن است که مثبت,” او گفت:. “مهم ترین چیز برای من این است که برای پیدا کردن افرادی که مثبت آنها را بیرون بکشد و آنها را در انزوا.”

اگر او به امن یک ابوت ماشین او گفت: او را مجددا هر زندانی که بازگشت یک نتیجه منفی با استفاده از غیر سریع آزمون است.

“ما در حفظ و آوردن مردم در,” او گفت:, و اشاره کرد که هر اهل بیت است تست شده برای COVID-19 در مصرف. “اگر ما نتایج ما نمی دانیم که در آن به آنها حرکت می کند.”

او گفت: تعداد زیادی از بازداشت در تظاهرات بیش از آخر هفته تاثیر نمی گذارد زندان تست برنامه به دلیل اینکه اکثر مردم اشاره کرد و منتشر شد.

تبلیغات

Patrisse Cullors صندلی اصلاحات لا زندان که تحت فشار قرار دادند برای سیستم گسترده تست در بیانیه ای گفت که این تست آمار و ارقام نشان می دهد: “آنچه که ما در حال حاضر گیراندم گسترده شیوع بیماری در زندان های محلی.”

“کلانتر به عمد و آگاهانه اجازه coronavirus به گسترش ساخت شرایط افتضاح به حداقل رساندن تست نمی غربالگری نمایندگان و نگه داشتن افراد زندانی هنگامی که آنها نباید” Cullors گفت.

دستیار کلانتر بروس تعقیب که مسئول نظارت بر زندان گفت کلانتر غیر نظامی نظارت کمیسیون در جلسه خود در ماه گذشته که اهل بیت جمعیت است فقط تحت 12,000 پایین 32% از قبل از همه گیر پس از سطح پایین مجرم بودند منتشر شد در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تعقیب اذعان کرد که بدون خشونت و پزشکی آسیب پذیر زندانیان هنوز در زندان است و کم کردن جمعیت بود یک کار در حال پیشرفت است.

تبلیغات

زندان خانه بیش از 2000 زندانی که سن و یا موجود و شرایط سلامت آنها را به خصوص آسیب پذیر است. حدود 5,400 زندانیان در انتظار محاکمه بیش از 1100 به عنوان طبقه بندی شده بدون خشونت تعقیب گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de