L. A. موجب ویرانی غارت و تحول تبدیل می شود و در عین حال دوباره به گارد ملی

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti خواسته بود سوال حدود 4 بعد از ظهر شنبه به عنوان ایستگاه های تلویزیونی انجام شده اس از سوختن ماشین پلیس: آیا او را در گارد ملی کالیفرنیا برای برقراری نظم ؟

Garcetti گفت که او تا به حال صحبت با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پیش از آن روز و به این نتیجه رسیدند بدون نیاز وجود دارد. “ما این رو, Los Angeles,” او گفت: او در طول زندگی جلسه.

ساعت بعد با غارتگران فوق العاده ویندوز در داخل و اطراف بیشه مرکز خرید Garcetti رو بر روی گوشی و چه قبلی L. A. شهرداران باید انجام شود زمانی که شهر خود را در بحران: فرماندار بخواهید ارسال در گارد.

Garcetti خواسته 1000 سرباز و یک مشاور شهرداری گفت: با نیمی از رفتن به کمک کلانتر و نیم کمک به پلیس لس آنجلس که صرف تعطیلات آخر هفته در پاسخ به اعتراضات گسترده شیوع بیماری خرابکاری و اشکال مختلف تحول.

تبلیغات

توسط صبح روز یکشنبه نمرات Guardsmen toting M-4 تفنگ می تواند دیده می شود در گشت زنی در خیابان ها بین skid row و بانکر هیل. در مبارزه با دنده آنها ایستاده بود خارج گارد شکسته مغازه ها و نقاشی های دیواری-برچسب ساختمان که در آن پنجره ها خرد شده بود و خیابان پهن با سطل زباله. Humvees و کامیون نظامی در حال حاضر در شهرستان در راه دیده نمی شود پس از سال 1994 در روز پس از زلزله نورتریج.

برای برخی از این منظره بود دلسردکننده است. در بعد از ظهر یکشنبه نمرات از نیروهای نظامی تشکیل داده بود بخشی از محیط اطراف شهرستان سالن که چهره اداره پلیس لس آنجلس ساختمان شد و خود را محافظت شده توسط بسیاری از افسران پلیس.

“من فکر می کنم آن را تحریک ترس در قلب مردم است” گفت: الماس Evans, 23, که شنبه در نزدیکی یک اتوبوس نیمکت. “من احساس می کنم به همان شیوه در مورد منع رفت و آمد. روانی آن احساس می کند مانند یک جنگ یک جنگ در برابر مردم است.”

تبلیغات

شهردار تصمیم گیری را در گارد ملی نیز جلب انتقاد از شورای Marqueece هریس-داوسون که نشان دهنده بخشی از جنوب لس آنجلس است. “ما ترس واقعی است که اضافی اجرای قانون را تنها خشونت بیشتر علیه مردم رنگ او گفت:” در توییتر.

هریس-داوسون کاهش یافت یک مصاحبه درخواست از بار. اما عضو شورای Paul Koretz که نشان دهنده امتداد بورلی بلوار خیابان شهرستان و دیگر مناطق تجاری ضربه غارت گفت: پلیس لس آنجلس مورد نیاز به کمک های اضافی در مقابله با بحران.

City Councilman Marqueece Harris-Dawson represents a portion of South Los Angeles.

لس آنجلس شهر, عضو شورای Marqueece هریس-داوسون با انتقاد از این حرکت استقبال در گارد ملی در روز شنبه ساعت پس از بخش L. A. مواجه غارت خرابکاری و آتش سوزی.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

Koretz گفت: او با شما تماس Garcetti اواخر بعد از ظهر شنبه — یک یا دو ساعت پس از شهردار در جلسه توجیهی — و به او گفت که این شهر نیاز به یک گسترده تر مقررات منع رفت و آمد و کمک گرفتن از گارد ملی. نیمه شب و غارتگران بودند که درمان یک فروشگاه کامپیوتر در منطقه مانند “مک دونالد درایو-از طریق” Koretz گفت.

تبلیغات

“ما به وضوح بودند تاخت و تاز کردن حتی با استقرار پلیس لس آنجلس” او گفت:.

Garcetti بخشی گفت: گارد ملی را نمی توان به پلیس لس آنجلس جنوبی اداره را پوشش می دهد که چندین محله در هریس-داوسون منطقه. و او اصرار داشت اعزام به القای ترس در, اما برای تامین امنیت به کسب و کار است که در حال حاضر غارت شده بود و بسیار آسیب پذیر بودند.

گارد ملی را “مکان های امن که ایمن نیستند به دلیل غارت و چپاول در مرکز شهر و دیگر نقاط L. A.,” او گفت:.

برایان فرگوسن سخنگوی دولت در دفتر خدمات اورژانس تایید کرد که نگهبان فرستاده شده بود به محله در حال حاضر امن توسط پلیس محلی آزاد کردن افسران پلیس لس آنجلس برای نظارت بر جریان تظاهرات. گارد را استقرار نیز تمرکز بر حفاظت از زیرساخت های حیاتی مانند پستهای برق و تصفیه آب, او گفت:.

در Pershing مربع Guardsmen برگزاری مسلسل ایستاده بود و در خوشه دو یا سه لبخند و تکان دادن.

تبلیغات

کتی گومز 20 ساله گفت که او احساس امنیت کمتر بعد از دیدن سلاح های سنگین انجام شده توسط سپاه. “آنها می تواند استفاده از آن علیه مردم اینجا,” او گفت:.

ورود نیروهای مسلح برانگیخته تصاویر از گذشته اضطراری در L. A.

در سال 1965 California Highway Patrol افسران کشیده بیش از یک سیاه رانندگان در جنوب لس آنجلس اشتعال یک رویارویی که به سرعت spiraled خارج از کنترل است. توسط گارد ملی نشان داد تا دو روز بعد وات سوزش فروشگاه ها غارت شده بود و ساکنان شده بود مبارزه با پلیس است.

سلام دوباره بازسازی شد تقریبا دو هفته بعد پس از 13,000 نیروهای نظامی از سراسر کشور به حال همگرا در شهرستان.

تبلیغات

تقریبا 30 سال بعد شهردار تام برادلی درخواست شده است که گارد ملی مستقر می شود پس از یک هیئت منصفه تبرئه چهار لس آنجلس افسران پلیس در ضرب و شتم از رانندگان رادنی کینگ. درون ساعت که حکم تظاهرکنندگان را آغاز کرده بود غارت فروشگاه آتش زدن ساختمان ها و در نظر گرفتن به خیابان با اسلحه.

رژیم صهیونیستی. پیت ویلسون در پاسخ با ارسال 2,400 اعضای گارد ملی. رئیس پلیس Daryl گیتس اعتراف کرد که سال است که این شهر نیروی پلیس به حال آماده شده است.

گارد بازگشت و در سال 1994 پس از زلزله 6.7 چپ بیش از 1000 ساختمان های تخریب شده و از 20 ، 000 ساکنان بی خانمان. کاروان rumbled از طریق دره Fernando سان گشت مینی مراکز و پارک های تحویل آب جلوگیری غارتگران مستقیم ترافیک و بالا بردن چادر شهرستانها برای 6,000 آواره ساکنان.

National Guard members in downtown Los Angeles

گارد ملی و نیروهای گشت زنی در مرکز شهر لس آنجلس در روز یکشنبه.

(مونته مورن / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

در هفته های اخیر نگهبان فرستاده شده بود به L. A. شهرستان خانه های پرستاری ضربه coronavirus.

آخرین استقرار در L. A. جلب اعتراض از آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا که انتقاد Garcetti برای دعوت در آن نیروهای نظامی است. پیتر Bibring گروه مدیر از شیوه های پلیس گفت: تظاهرات در طول هفته گذشته بوده است سوخت توسط یک نگرانی تهاجمی پلیس و اغلب نظامی پلیس است که “dehumanizes سیاه جوامع است.”

“استقرار نظامی واقعی به پلیس خیابان های L. A. در پاسخ به این نگرانی ها فقط دو برابر کردن مشکلاتی که باعث به تظاهرات,” او گفت:.

تبلیغات

رئیس پلیس میشل مور اذعان دارد که نماد برای داشتن مردم در لباس نظامی گشت زنی در شهر است. اما او استدلال کرد که اعضای گارد در حال شهروندان به طور منظم — كتابداران کارگران ساختمانی حسابداران و Angelenos اصطلاح در یک بحران.

در عرض چند ساعت از ورود نیروهای نظامی موفق به متوقف کردن متهمان از “قربانی کردن کسب و کار” است که آسیب دیده و غارت مور گفت.

یوسف Merchain که تماشا Guardsmen مونتاژ خارج سالن شهرستان در روز یکشنبه نیز نمی شی به هنگام ورود خود را. او گفت: “وجود این همه هرج و مرج در حال حاضر.”

“من فکر می کنم لازم است که آنها را در اینجا” 22 ساله گفت. “از آنجا که ما نمی خواهید برای دیدن این ساختمان سوزاندن.”

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان Tania Ganguli کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de