Melrose خیابان یکی از L. A. را hippest خیابان ضربه سخت توسط غارتگران

الی Ventov ایستاده بود در خارج از سیاه شدن فروشگاه در ملرس خیابان در صبح روز یکشنبه. سقف به نظر می رسد در آستانه فروپاشی و تکه ای از آسمان پوشیده از ابر شد و قابل رویت از طریق سقف.

شب قبل Ventov بود در سراسر خیابان و تماشای Reloaded L. A. کسب و کار خود را از حدود 12 سال در شعله های آتش. یک معترض انداخت بنزین پر از بطری به Dr. Martens فروشگاه چند درب و قبل از او آن را می دانستند خود را طلا و جواهر پوشاک, فروشگاه هم آتش گرفته بود و همچنین.

Ventov رشد چشم پر از اشک جمعه به عنوان یک دوست و او را در آغوش گرفت و به او گفت که او خوب خواهد بود.

“من می توانم آن را باور نمی,” او گفت:.

تبلیغات

Ventov و دیگر صاحبان کسب و کار در ملرس خیابان در Fairfax منطقه مجبور شدند به سهام یکشنبه پس از یک شب از ناآرامی های مدنی راه را به ضرب وشتم.

هزاران نفر از معترضان همگرا در یاد خرید منطقه روز شنبه در اعتراض به کشتار جورج فلوید, سیاه, مینیاپولیس, مرد کشته شدند که یک افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین او را به زمین توسط گردن.

هر چند بسیاری از معترضان مونتاژ صلح و دوستی در طول روز و شب به ارمغان آورد یک سطح از تخریب دیده نمی شود در لس آنجلس از سال 1992 رادنی کینگ شورش. برخی از طریقی طولانی خشم نهفته بیش از خشونت پلیس با خرد ویندوز و سرقت کالا. دیگران ناخوانا, نقاشی های دیواری با پیام decrying سیستمیک نژاد پرستی. مغازه همراه ملروز بودند را به آتش کشیدند.

خشن ترین اقدامات ممکن است متعهد شده است با حاشیه های, گروه, پلیس گفت:.

تبلیغات

صبح روز بعد از صاحبان فروشگاه و کارکنان جاروب شیشه ای و گام در پیاده رو در حالی که بحث در مورد گام های بعدی با پیمانکاران و مالکان از طریق تلفن. دیگران ایستاده بود در غضب اشک در چشمان خود را.

کوچک و اقلیت متعلق به کسب و کار در حال حاضر ویران اپیدمی ناشی از تعطیلی شد در خصوص سرقت و تخریب. بسیاری تا به حال فقط در بازگشایی پس از ماه از توقیف.

Shattered glass in front of a store

شیشه شکسته است انباشت اشیاء بدست آمده در یک نمای در ملرس یکشنبه خیابان به رهگذران ارزیابی خسارت.

(Christina خانه/لس آنجلس تایمز)

زمانی که ریکی فلرس وارد شده در فروشگاه پوشاک در 7 صبح روز شنبه مردم هنوز در داخل, سرقت هر آنچه که باقی مانده بود. زنگ وافغان و امنیت دروازه شکسته شد. سه تلویزیون گرفته شده بود از روی دیوار, کفش و لباس از قفسه.

تبلیغات

این فروشگاه به تازگی بازگشایی در روز جمعه پس از اینکه بسته از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. فلورس و خود را مالک یک دوست بوده است, خوش بینانه در مورد بازگشایی.

به عنوان فلرس جاروب کردن شیشه های شکسته ویندوز تماشاچیان در زمان, ویدیو و عکس از او و فروشگاه. او احساس مانند یک حیوان در باغ وحش, او گفت:.

“ما در حال گرفتن به سختی به بیش از ویروس” فلورس گفت. “آن لطمه می زند و خیلی بد است. و سپس به مقابله با این کار؟”

خارج مروارید ناخن سالن حریق صدا به طور مداوم به عنوان افسران پلیس لس آنجلس و آتش نشانان در ماسک های نگهبانی.

تبلیغات

مکزیکی پرچم آویزان خارج آنتونیو رستوران. در پنجره چند نشانه هایی است که خواندن “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” یکی دیگر گفت:”احتیاط اجتماعی حفظ فاصله.”

گیلرمو رودریگز, پسر-در-قانون مالک ایستاده در درب.

آنتونیو را باز برای اولین بار در سه ماه در روز شنبه. قادر به ایجاد مقدار زیادی از سود از طریق takeout سفارشات رستوران تقریبا بسته شده و پس از 50 سال در عملیات.

بعد از آن شب رودریگز و 27-year-old son محافظت رستوران درب های چوبی تا زمانی که خورشید افزایش یافت.

تبلیغات

“به من گفت: پسر من دیروز اگر آنها در شکستن که آن را — ما نزدیک به رستوران برای همیشه” رودریگز گفت.

رودریگز التماس کرد با تظاهر کنندگان دارای حق اعمال بیس بال خفاش ها و چکش. “لطفا درد نکنه کسب و کار,” او گفت:. آنها به قدم زدن.

A woman paints over graffiti

پیج Esquivel رنگ نقاشی های دیواری در کیسه های کاغذی شاهزاده خانم در یک فروشگاه در ملرس که در آن او کار می کند.

(Christina خانه/لس آنجلس تایمز)

رادنی Beckwith, مدیر مقاومت در برابر 323 در ملرس حال به طور مشابه تماس نزدیک با معترضان در روز شنبه.

تبلیغات

Beckwith که می رود توسط خود هنرمند نام Flewnt بود داخل pop-مدرن فروشگاه زمانی که او شنیده ام مردم در تلاش برای شکستن در. او هل جدول خود را دیدم در برابر درب های امنیتی و صعود از نردبان به پشت بام.

“این یک شخص ترک آن را به تنهایی” معترضان گفت: به عنوان آنها کشف او. Beckwith ماند تا تمام شب.

“من احساس می کنم آنها را من با آنها” Beckwith گفت: صبح روز بعد. “اما در همان زمان من حفاظت از کسب و کار است.”

لیندسی Pierce, صاحب لوکس سالن و بوتیک موم نبود به عنوان خوش شانس. او به عنوان نظارت کسب و کار خود را از طریق امنیت فیلم بر روی کامپیوتر خود او را دیدم سه مرد جوان نیزه داخل مغازه را شکسته ویندوز.

تبلیغات

تظاهرکنندگان بلافاصله قطع کسب و کار اینترنتی روتر قطع پیرس تنها به معنی با خیال راحت مانیتور سالن خود را. تمام الکترونیک به سرقت رفته بودند به همراه برخی از کالا.

A salon that was vandalized

لیندسی پیرس, کسب و کار, موم تخریب شد شنبه شب در ملرس خیابان.

(یوسف Serna / لس آنجلس تایمز)

“من فقط فکر می کرد, ‘Please don’t نور آن را در آتش'” پیرس گفت: صبح روز یکشنبه به عنوان دوستان و کارگران پاکسازی شیشه های شکسته. “ما شده اند با ریختن مقدار زیادی از پول را در آن و سپس ما رو تعطیل هشت هفته بعد. پس از آن فقط یک ضربه پس از دیگری.”

برای اولین بار از زمان ناآرامی های مدنی در سال 1992 شنی تعقیب 68 بود برنامه ریزی برای اقامت یک شبه در خود ذخیره رکورد در روز یکشنبه.

تبلیغات

کسب و کار خود را با ضبط و جمع آوری شد به طور خلاصه مورد حمله در روز شنبه. ویندوز خراشیده شد و خود نما آجر تخریب شد.

چیس گفت که او همدردی با تظاهر کنندگان. او امیدوار است که ارسال یک سیاه زندگی مهم ثبت نام در پنجره خود را کمک خواهد کرد, اما آن را نمی.

آن را به حال شده است برای صاحب خود کسب و کار همسایه که متقاعد گروهی از معترضان به رها کردن تلاش های خود را برخی از 500,000 کلاسیک و جاز LPs شده اند تا برای grabs, او گفت:.

با همسر خود در لندن سابق ویولونیست گفت که او ممکن است فقط دروغ پشت در دفتر تاشو فقط در داخل نمای و صبر کنید برای مقابله با هر گروه است که سعی کنید به شکستن از طریق شب.

تبلیغات

او قصد دارد به استفاده از کلمات او گفت: نه سلاح.

“مثبت رویارویی … مانند پدر و مادر خود را. ‘هیچ پسر شما نمی تواند انجام دهد که این است که چرا. فقط دلیل با آنها,” او گفت:. “شما فقط باید برای قرار دادن خود را در خط.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de