رئیس مکزیک آغاز جدید طبیعی ” فاز در میان همه گیر

MEXICO CITY (AP) — در میان همه گیر و بقایای یک طوفان گرمسیری, مکزیک, رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador لگد مکزیک بازگشت به “طبیعی” روز دوشنبه در اولین سفر جاده ای در دو ماه به عنوان کشور به تدریج شروع به کاهش برخی ویروس الهام گرفته از محدودیت.

لوپز Obrador گفت که او در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم — او سوار 1000 مایل از شهر مکزیک بیش از آخر هفته به جای پرواز — در سفر به ترویج ساخت و ساز از یکی از امضاء و پروژه های زیربنایی تولیدی صنعتی مایان فولاد ،

در حالی که دولت فدرال در سراسر کشور اجتماعی فاصله حکومت به طور رسمی به پایان رسید دوشنبه, آن است که خواست مردم در به اصطلاح “red” مناطق برای حفظ بسیاری از این اقدامات و بسیاری از مردم در حال سقوط بیمار و در حال مرگ در هر روز که در آن مناطق پوشش تقریبا کل کشور است.

مکزیک در حال نزدیک شدن 100,000 تایید عفونت و نزدیک به 10 ، 000 مرگ و میر هر دو در نظر گرفته می شود undercounts.

لوپز Obrador قصد دارد به صرف هفته ترویج شروع ساخت و ساز برای تولیدی صنعتی مایان فولاد قطار که ماهوت پاک کن زدن گردشگران از مقصد رفت و آمد مکرر مانند کانکون به داخل جزیره یوکاتان. آن را مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان یک تهدید زیست محیطی و چهره های اپوزیسیون از جوامع بومی.

در حالی که در کانکون رئیس جمهور نیز صحبت تا چه مقامات محلی امید بازگشت سریع از گردشگران است. مکزیک ساحل محبوب ترین مقصد رسما برنامه ای برای بازگشایی در هفته آینده — البته با اجتماعی فاصله محدودیتهایی مانند ممنوعیت بوفه. Quintana Roo رژیم صهیونیستی است. کارلوس مانوئل جقوین گونزالس گفت: آنها در حال حاضر شروع به دریافت رزرو.

بقایای طوفان گرمسیری آماندا که در سمت چپ حداقل ده مرده بیش از آخر هفته در آمریکای مرکزی بودند و انتظار می رود به تخلیه باران در شبه جزیره یوکاتان و پیش بینی آن گفت: ممکن است اصلاحات در روز بیش از جنوبی خلیج مکزیک است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de