پلیس در نیوجرسی ستایش برای راهپیمایی در Floyd تظاهرات

افسران پلیس در یکی از نیوجرسی بزرگترین و خشن ترین شهرستانها ستایش بودند در رسانه های اجتماعی برای راهپیمایی در کنار معترضان در تظاهرات برگزار شده در این آخر هفته بیش از جورج فلوید مرگ است.

Camden County Police Chief جو Wysocki که کار کرده است در این شهرستان برای دهه پیوست خط مقدم از ماه مارس در کامدن (آرکانزاس) در روز شنبه بعد از ظهر ورزشی لباس محافظ و ماسک و یک نشانه صلح.

“دیروز یک مثال دیگر از ما در حال انجام تعامل و بسیار واقعی گفت و گو که ما با ساکنان سراسر کامدن (آرکانزاس) ساخته شده است که سازمان ما بخشی از بافت این شهر” Wysocki گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به آسوشیتد پرس.

پس کمدن را نیروی پلیس منحل شده و اصلاح شده در سال 2013 به عنوان یک county آژانس افسران شده اند وجود دارد بیش از حد متمرکز بر جامعه محور. این عجیب نیست برای دیدن آنها در راه رفتن ضربان و یا حضور در محله بلوک احزاب مانند یک شنبه شب که در آن دو افسر کبابی کردن همبرگر و هات داگ.

“ما می دانیم که ما با هم قوی تر هستند ما می دانیم که هم در شهر کمدن ما می تواند به ایجاد یک فضای که در آن پلیس متمرکز شده است deescalation و گفت و گو” Wysocki گفت.

تظاهرات برگزار شده است به مدت چند روز در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در پاسخ به Floyd مرگ است. فلوید بود که سیاه, درگذشت دوشنبه پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را تا زمانی که او متوقف تنفس.

شنبه شب تظاهرات خشونت تبدیل شد در شهرهایی مثل نیویورک و فیلادلفیا و لس آنجلس و آتلانتا. فروشگاه ویندوز بودند شکست و آیتم های به سرقت رفته بود ماشین پلیس بودند به آتش کشیدند. هر دو افسر پلیس و شهروندان دچار آسیب های جدی.

وجود دارد موارد دیگر از پلیس همبستگی در سراسر ایالات متحده به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

راهپیمایان در فلینت Township, Michigan, وارد در یک ایستگاه پلیس که در آن Genesee County Sheriff کریستوفر سوانسون — در پاسخ به شعارهای “راه رفتن با ما! پیاده روی با ما!” — گفت: “بیا!” پیوست و اعتراض.

پلیس در فارگو داکوتای شمالی برگزار شد دست در دست معترضان در حالی که ماموران در زمان زانو در سانتا کروز ،

در حالی که بعد از ظهر یکشنبه در نیویورک افسران کف در اعتراض صدها نفر از آنها را متوقف کرده و در زمان زانو با مشت مطرح شده فقط در شمال ساختمان امپایر استیت است.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که Genesee County sheriff راهپیمایی با معترضان در فلینت Township نه سنگ چخماق است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de