South Coast Plaza تعویق بازگشایی به عنوان تظاهرات غارت راک کالیفرنیا

South Coast Plaza در کوستا مسا به تعویق انداخته است آن برنامه ریزی شده بازگشایی زیر قابل توجهی تظاهرات خشونت آمیز و درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس و غارت که باید لرزاند کالیفرنیای جنوبی در روزهای اخیر.

مجلل بازار در حال برنامه ریزی برای پرتاب باز کردن درب های خود را برای مشتریان دوشنبه پس از طولانی coronavirus مربوط به بسته شدن اما در یک پیام آنلاین, به گفته مقامات بازگشایی خواهد بود با تاخیر به تاریخ اعلام نشده.

“ما متاثر شده حوادث اخیر در کشور ما و مراقبت عمیقا برای ایمنی و رفاه در کل جامعه ما” پیام متحده است.

یک نماینده برای, South Coast Plaza کاهش یافته است به نظر فراتر از وب سایت پیام یا به مشخص کنید که چه رویدادی در این بیانیه ارجاع شد.

تبلیغات

اما در روزهای اخیر دیده می شود هزاران نفر از تظاهرکنندگان را به کالیفرنیای جنوبی خیابان به نگرانی از مرگ جورج Floyd — گزارشی مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو به گردن خود را برای چند دقیقه.

این اعتراضات خشونت تبدیل شد در زمان با درگیری میان پلیس و شرکت کنندگان و گسترده غارت و خرابکاری.

صدها نفر از معترضان غارت فروشگاه ها در سانتا مونیکا مجلل کسب و کار منطقه و در پیک رسانه ها در ساحل طولانی در یکشنبه, فوق العاده ویندوز از کسب و کار قبل از ساخت با هر آنچه که آنها می تواند حمل.

تبلیغات

وضعیت رو به وخامت است که آینه صحنه های مشابه از لس آنجلس روز قبل باعث Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا اعلام countywide آغاز مقررات منع رفت و آمد در 6 p. m. روز شنبه و در ساعت 6 صبح روز شنبه. گارد ملی نیز اعزام شد به خصوص سخت-آمار شهرستانها.

دیگر تظاهرات روز شنبه در مرکز شهر لس آنجلس, Huntington Beach, Santa Ana عمدتا صلح آمیز است.

شایعات تایید نشده در گردش در رسانه های اجتماعی نشان داد که ناشناس بود سازماندهی نوعی اعتراض در ساحل جنوبی پلازا در پنج شنبه شب — که منجر به حدس و گمان که غارتگران می تواند با هدف قرار دادن مرکز بعدی.

تبلیغات

سواحل جنوبی پلازا نماینده نیست اظهار نظر در مورد اینکه آیا این مرکز است که مصرف اضافی و یا اقدامات ویژه برای محافظت در برابر سرقت یا خرابکاری.

کوستا مسا نهاد محلی مقررات منع رفت و آمد شبانه یکشنبه با مقامات گفت که آنها تا به حال بدست باد از برنامه های به طور بالقوه خرابگری و غارت کسب و کار در داخل شهر.

“آنچه در آغاز به عنوان یک مدنی تجمع مسالمت آمیز به اعتراض شده است شرکت تصمیم گرفتند و تبدیل به تخریب هرج و مرج و به قصد ارتکاب اعمال مجرمانه,” شهردار کاترینا فولی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، “ما یاد گرفته ایم از منابع متعدد است که مردم برنامه ای برای لوت در شهرستان ما است. وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات گمراه کننده در رسانه های اجتماعی در حال حاضر در نظر گرفته شده برای ایجاد اخلال اما ما هنوز باید اقدامات احتیاطی لازم برای حفظ شهر ما و ما ساکنان امن است.”

تبلیغات

یک شهرستان کوستا مسا سخنگوی بلافاصله پاسخ وقتی پرسید که آیا یک حکومت نظامی را در محل دوشنبه شب.

South Coast Plaza بسته در اواسط ماه مارس پس از یک کارمند فروشگاه تست مثبت برای COVID-19. کالیفرنیا پس از آن اقامت در خانه سفارش به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری نگه داشته و عرض تیره برای هفته ها.

مرکز راه اندازی یک منظقه وانت برنامه در ماه گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de