Takeout مشروب فروش هنوز هم در — و می تواند همچنان بسیار طولانی

از دست رفته در هرج و مرج از یک آخر هفته از تظاهرات گاز اشک آور و مستندات (و نه حتی ناشی از coronavirus) این واقعیت بود که فرماندار Jared پلیس با حکم اجرایی (D 2020 011) اجازه می دهد رستوران ها به فروش takeout مشروب الکلی به پایان می رسد در پایان سهشنبه, مارس 31.

در مارس 20, پلیس امضا منظور تعلیق خاص مشروب مجوز محدودیت به طوری که موسسات که اتاق ناهار خوری و کافه ها بسته بودند به خانه مشتریان می تواند همچنان به فروش آبجو و شراب و ارواح. منظور اصلاح شد در مارس 6 و تمدید در 30 آوریل برای پوشش ممکن است و در حال حاضر آن تمدید شده است از طریق پایان ماه ژوئن.

ناهار خوری در مستند برداشته شد در مه 27, رستوران ها می توانید در حال حاضر مشتریان صندلی در 50 درصد از آنها اظهار داشت: ظرفیت (در صورتی که به دنبال سایر محدودیت های بیش از حد). اما چند عملیات می توانید آن را در نیمی از حجم بنابراین گسترش بایگانی اطلاعات و گزینه های تحویل برای الکل قطعا کمک خواهد کرد رستوران پس از دو ماه و نیم از به شدت کاهش فروش در طول اقامت در خانه دوره است. مشتریان هنوز هم باید اثبات کند که آنها حداقل 21 سال و همچنین باید از خرید مواد غذایی با سفارشات خود را.

این حکم اجرایی خواهد شد و در نهایت منقضی شده به عنوان کسب و کار را برمی گرداند به برخی از سطح عادی اما صاحبان رستوران صدمه زدن از هفته از فروش از دست رفته می گویند که ممکن است سالها قبل از این صنعت بازیابی و به دنبال یک راه حل دراز مدت در قوه مقننه است.

یک لایحه در حال حاضر ارائه شده توسط سناتور ایالت کلرادو کوین Priola (R-Henderson), Jeff Bridges (D-گرینوود) و راشل Zenzinger (D-اروادا) برای باز کردن takeout مشروب فروش برای یک دوره دو ساله با یک تاریخ انقضا در ماه جولای سال 2022. کلرادو رستوران انجمن دارای ارسال شده در یک فرم در وب سایت خود را که شما می توانید با پر کردن و ارسال به کلرادو مجمع عمومی به صدای حمایت از این لایحه ،

در ضمن در اینجا پلیس آخرین فرمت:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de