خشونت, دزدی در سراسر منطقه خلیج و شمال کالیفرنیا میان صلح آمیز جورج فلوید تظاهرات

یادداشت بالا از شیشه های شکسته بودن و کلوخ به فلز dumpsters برای چندمین بار از طریق مرکز شهر ساکرامنتو در صبح روز دوشنبه به مغازه داران و داوطلبان تمیز کردن پس از دیگری lawless شب.

آن صحنه تکرار سراسر شمال کالیفرنیا پس از هزاران نفر از تظاهرکنندگان در زمان به خیابان های پنج شنبه برای سومین روز تظاهرات پس از مرگ در ایالت مینه سوتا یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در دست یک افسر پلیس را برانگیخت ملی خشم در هفته گذشته.

در حالی که در طول روز حوادث شده اند تا حد زیادی بدون خشونت پس از غروب آفتاب و جمعیت باید در مواجهه با پلیس و خشم خود را و توجه در فروشگاه های خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر با وجود تلاش های برخی از سازمان برای جلوگیری از ضرب وشتم. تظاهرات شده اند به شدت ضد اجرای قانون با مردم scrawling گرافیتی هدف قرار دادن پلیس در پیاده رو مجسمه ها و ساختمان های دولتی.

در حالی که از 1000 نفر از اعضای گارد ملی کالیفرنیا مستقر شدند توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به لس آنجلس, کالیفرنیا, دفتر خدمات اورژانس سخنگوی برایان فرگوسن گفت: تا کنون آنها در حال اعزام به مناطق دیگر.

تبلیغات

در سان فرانسیسکو فرگوسن گفت: 200 اضافی افسران فرستاده شد از دیگر حوزه های قضایی از جمله مرسد به عنوان بخشی از کمک های متقابل توافق. در اوکلند یک سخنگوی شهردار لیبی Schaaf گفت: گشت بزرگراه کالیفرنیا کمک پلیس محلی.

پلیس در بسیاری از مناطق شده اند به طور فزاینده تهاجمی به عنوان اعتراض باقی بماند. یکشنبه اجرای قانون شلیک گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و دیگر سلاح های غیر کشنده به جمعیت در مکان های مختلف در سراسر منطقه است. آسیب های متعدد گزارش شده از هر دو افسران و معترضان.

دزد و خرابکاری نیز زده متعدد کسب و کار در شهرها و حومه خوش آمدید به فروشگاه از جمله بهترین خرید, هدف, و, ژاپنی, پوشاک Uniqlo. در برخی از مکان های گروه های همگرا در فروشگاه ها در یک بار در مناطق بدون تظاهرات بزرگ ترک پلیس تقلا برای پاسخ.

در اوکلند پلیس بازداشت سه نفر در اوایل دوشنبه در یک تیراندازی در اداره پلیس مرکزی. به طور کلی حدود 60 نفر دستگیر شدند اتهامات اسلحه شلیک در افسران خرابکاری و اتهامات دیگر با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکل.

تبلیغات

در سان فرانسیسکو پلیس بازداشت ده ها تن به صورت غیر قانونی مجمع به عنوان تظاهرات در شهر کوچک یک در خارج از خانه شهردار لندن نژاد است. همانطور که از یکشنبه شب نژاد خواست رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به اعزام گارد ملی پس از قبلا درخواست فرماندار برای قرار دادن سپاه پاسداران در حالت آماده به کار.

در سن لیندرو مردم غارت و سرقت کالا از دو مراکز — مارینا مربع و Bayfair — وجود دارد و گزارش های رسانه ها در یک نمایندگی خودرو نیز حمله کردند.

وجود دارد همچنین ناآرامی در حومه مانند نهر گردو, Pleasant Hill, Danville و فریمانت. در ولنوت کریک یک زن کشته شد و مجروح در بازو در یکی از melees. Walnut Creek, Danville, سن خوزه و سان فرانسیسکو در میان شهرستانها تحمیل حکومت یکشنبه شب.

همانطور که از دوشنبه بارت بسته شده بود حداقل هفت ایستگاه های حمل و نقل — Civic Center, کنکورد لافایت Powell, San Leandro گردو نهر و 12 سنت اوکلند سیتی سنتر.

تبلیغات

دوشنبه شب برخی از پلیس در اوکلند و ساکرامنتو می تواند دیده می شود بر روی زانو های خود با معترضان با توجه به تصاویر در توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی. پیش از آن در هفته اوکلند پلیس اتحادیه اروپا به نمایندگی از رتبه و فایل افسران گام بی سابقه ای از محکوم فلوید مرگ و اقدامات ماموران درگیر است.

“ما ایستاده و با همه در جامعه ما که به طور سنتی به حاشیه رانده شده مظلوم و کسی که صدمه شده اند توسط سیستم های ما و موسسات” اوکلند اداره پلیس اظهار داشت: در یک صدای جیر جیر.

در سراسر نه خلیج مساحت تعداد تایید COVID-19 بیماران در بیمارستان ها افزایش یافت به 265 روز شنبه در این منطقه بالاترین یک روز کل پس از 14 ماه مه با توجه به دولت داده بررسی وقایع. بسیاری از معترضان نمی پوشیدن ماسک و چند اگر هر گونه تمرین های اجتماعی فاصله. با یک دوره کمون تا دو هفته هنوز مشخص نیست که چگونه این تظاهرات را تحت تاثیر قرار مهار COVID-19.

تبلیغات

از تلفات و خسارت نیز سخت در کسب و کار کوچک صاحبان برخی از آنها در حال حاضر شده است از نظر مالی صدمه دیده از این بیماری همه گیر.

در ساکرامنتو, مانی Hundal ایستاده بود در مقابل پیتزا فروشگاه Pieology روز دوشنبه جارو در دست بررسی حفره های که در آن سه کف به سقف پنجره های شیشه ای استفاده می شود.

Manny Hundal cleans up glass from the broken windows of his pizza shop after vandals broke them during anti-police protests on Sunday.

مانی Hundal, پاک کردن شیشه از پنجره شکسته از فروشگاه پیتزا پس از خرابکاری شکست آنها در طول anti-پلیس تظاهرات در روز یکشنبه.

(آنیتا Chabria / لس آنجلس تایمز)

Hundal گفت که او موفق به دریافت یک تماس از شرکت امنیتی حدود 11:30 یکشنبه شب به اطلاع او چیزی بود که اتفاق می افتد و او سوار را ببینید. سپس توسط خود فروشگاه در حال حاضر بوده است آمار و خیابان در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره بود “دوزخ” او گفت:.

تبلیغات

او گفت که او انتظار دارد بیشتر خرابکاری دوشنبه شب اما همچنین معتقد است ممکن است شدیدتر سرکوب توسط اجرای قانون در حال نابودی است.

“این است آنچه در آن همه مورد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de