وال استریت آتی لغزش در میان تظاهرات بازارهای جهانی افزایش

پکن (AP) — هنگ کنگ بازار سهام نیز بیش از 3 درصد و سایر بازارهای جهانی نیز به دست آورده دوشنبه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب reigniting یک جنگ تجاری با چین در میان تنش بیش از هنگ کنگ و coronavirus بیماری همه گیر.

لندن و پاریس افتتاح شد بالاتر است. شانگهای را به دست آورد 2.2% و توکیو شد تا نزدیک به 1٪. های آتی سهام ایالات متحده کاهش یافته است.

بازارهای جهانی غرق جمعه به عنوان سرمایه گذاران منتظر برای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به پکن امنیت و قانون در هنگ کنگ. در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید هنگ کنگ ویژه تجارت و وضعیت به حالت تعلیق ویزای برخی از دانش آموزان چینی اما اجتناب بیرون کشیدن از آتش بس در تعرفه جنگ با پکن است که وزن آن بر رشد اقتصاد جهانی.

“بازار ممکن است در قرعه کشی توخالی تسلی که آمریکا تاسیسات دقت” گفت: Mizuho بانک در یک گزارش. اما آن هشدار داده تسکین ممکن است “به مجموعه تبخیر شود.”

در اوایل معاملات FTSE 100 لندن اضافه شده 0.8% به 6,125.05 و CAC 40 در فرانسه پیشرفته 1% به 4,742.58. آلمانی بازارها تعطیل بودند.

در وال استریت آتی برای معیار شاخص S&P 500 و Dow Jones Industrial Average با خاموش بودند 0.2%.

روز جمعه شاخص S&P 500 به پایان رسید هفته تا 3 درصد و داو کاهش یافت 0.1%. شاخص Nasdaq composite به شدت وزن با تکنولوژی سهام صعود 1.3%.

در آسیا هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص شروع به پریدن کرد از 3.4% به 23,732.52. شانگهای کامپوزیت رشد شاخص به 2,915.43 و شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو اضافه 0.8% به 22,062.39.

ماهانه سنج چینی ساخت صادر شده توسط یک کسب و کار, مجله Caixin لبه تا چهار ماه بالا اما جدید سفارشات صادرات کاهش یافت و از یک در حال حاضر سطح پایین در نشانه ای از ضعف تقاضای جهانی.

همچنین روز شنبه, کره جنوبی, گزارش صادرات کاهش 23.7% در ماه مه از سال قبل است.

در سئول Kospi در سئول 1.7% به 2,065.08. استرالیا S&P-ASX 200 بود 1.1% بالاتر در 5,819.20 و هند Sensex اضافه 3.2% به 33,474.98. سنگاپور را به دست آورد 1.9% و بانکوک 0.6%.

ایالات متحده و چین تنش وزن در خوش بینی سرمایه گذاران در مورد اقتصاد جهانی در حال بهبود از عمیق ترین رکود از دهه 1930 ،

چین و برخی از کشورهای اروپایی احیای فعالیت های اقتصادی بازارهای سهام شده اند به دست آوردن مقدار از این سال تلفات با وجود افزایش تعداد ویروس موارد در ایالات متحده آمریکا و برزیل و برخی کشورهای دیگر.

قبل از این ویروس شیوع اقتصاد جهانی در حال حاضر تحت فشار ایالات متحده و چین اختلاف بیش از پکن تکنولوژی جاه طلبی و مازاد تجاری.

جهان دو تا از بزرگترین معامله گران مطرح کرده بود تعرفه های میلیاردها دلار از هر یک از دیگر کالا. آنها با امضای آتش بس در ماه ژانویه اما مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده به بازار ژاپن با تهدید به جلو و اگر چین نمی خرید کالاهای آمریکایی.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واشنگتن آغاز خواهد شد از بین بردن توافق نامه که به هنگ کنگ امتیازات که چین فاقد از جمله معافیت از برخی از کنترل واردات.

که به دنبال تشریفاتی چینی مقننه حمایت از امنیت و قانون برای هنگ کنگ که طرفدار دموکراسی طرفداران می گویند تضعیف استقلال وعده داده شده به این مستعمره سابق بریتانیا.

معلوم نیست چگونه این تصمیم ممکن است تحت تاثیر قرار شرکت های ایالات متحده در هنگ کنگ و یا خاک این وضعیت به عنوان یک سرمایه گذاری و کسب و کار مرکز. گروه های کسب و کار می گویند عدم اطمینان ممکن است صدمه دیده است درخواست خود را به سرمایه گذاران خارجی است.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده از دست داده و 19 سنت افزایش به $35.30 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد به دست آورده $1.78 روز جمعه به حل و فصل در $35.49. قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن به دست آورد با 2 سنت افزایش به $37.86 در هر بشکه در لندن است.

دلار کاهش یافته و به 107.45 ین از روز جمعه 107.81. یورو عقب نشینی به $1.1139 از $1.1165.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de