یک تظاهرات مسالمت آمیز پس از آن غارت در ون نویس بلوار

معترضان مسالمت آمیز صرف ساعت در وان Nuys نشان دادن در برابر مرگ در پلیس دست جورج فلوید اما صحنه خارج غارت رخ داده است که در این نزدیکی هست.

از 7:30 صبح به بعد از ظهر یک گروه بزرگی از معترضان مسالمت آمیز نشان داد در ون نویس بلوار و Sylvan خیابان شعار فلوید نام و درخواست برای عدالت است. چندین معترض گفت: آنها نمی خواهند غارتگران در اطراف.

اکثریت معترضان که صرف روز در تقاطع سمت چپ فقط قبل از L. A. شهرستان 5 بعد از ظهر حکومت نظامی. برخی از باقی مانده و آماده شد تا دستگیر شود.

ده ها تن از گشت بزرگراه کالیفرنیا و لس آنجلس اداره پلیس ماموران ایستاده بود کنار در طول Van Nuys بلوار برگزاری برخی از انواع مختلف nonlethal نیروی از جمله کیسه لوبیا آشپزی.

تبلیغات

اوا Bandikian مدیر در Kovac مراقبت از داروخانه گفت: غارتگران را شکست قفل در کسب و کار به سرقت برده و “همه چیز” از جمله نقدی, ثبت نام, پزشکی و ویتامین ها.

Bandikian تماشا از فروشگاه دوربین مدار بسته در خوراک بر روی تلفن خود را به عنوان حدود 10 جوان مردم با هجوم به داروخانه.

“آن نیست که هر چیزی برای انجام با ما,” او گفت:. “آنها عصبانی هستید با پلیس و با دولت است.”

حدود دو ساعت پس از فرار در یکی از غارتگران رفت و برگشت توسط داروخانه تبدیل به اطراف و خندید حمل کیسه های کالا به سرقت رفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>