خاموشی شنبه و صنعت موسیقی در پاسخ به افغانستان

در روز سه شنبه, ژوئن 2, صنعت موسیقی این اقدام در رسانه های اجتماعی.

در اینجا متن: سیاه و سفید زندگی است, راهپیمایی علیه خشونت پلیس. سفید supremacists در حال مصرف کردن پیراهن هاوایی به ظاهرا نفوذ و تقسیم Black Lives Matter تظاهرات در حالی که نما به عنوان اعضای antifa که اعلام شد یک سازمان تروریستی توسط برخی از ملی در یک پناهگاه و متحدان خود را که به نظر می رسد فکر می کنم خواننده ملی را ترک کرده است خود را در خانه رعیتی برای فریب مردم بی گناه را به خشم…مانند پلیس قتل غیرنظامیان در خون سرد به اندازه کافی به علت شورش.

اوه آره…و وجود یک بیماری همه گیر.

بنابراین در میان همه که برخی از افراد در صنعت موسیقی — که شده است اما تعطیل هفته با توده لغو اخراج furloughs کاهش و تلخ آینده — تصمیم به “رفتن مکث” در هنگام خاموشی در روز همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

این روزها هر روز برای بسیاری از افراد در صنعت موسیقی <url> است که در حال حاضر در مکث. اما در خاموشی سه شنبه مکث مشخص شده است با قصد.

قوانین — به گفته یکی از نسخه های شناور سراسر اینترنت — مثل این: “آیا پست در رسانه های اجتماعی. فقط پست های خالی و سیاه و سفید تصویر را در تمام رسانه اجتماعی سیستم عامل برای همبستگی. تعلیق تمام موسیقی جریان و جریان یوتیوب برای روز. لغو/بستن/تعلیق مشارکت در همه dance studios, کلاس ها و جلسات. شناسایی راه هایی برای کمک به جامعه خود را. تقویت دانش خود را در معاصر ایران و تاریخ سیاه, اجتماعی, سیاسی و وضعیت اقتصادی در ایالات متحده است.”

همه این است که تحت فشار قرار دادند و با هشتگ: #theshowmustbepaused. واقعا…. چه نشان می دهد ؟

شاید وجود خواهد داشت یک مکث از مشروع wringing دست بر سرنوشت موسیقی زنده و نزدیکی اقتصادی آخرالزمان که چهره صنعت اجازه می دهد کارگران و رهبران برای نشان دادن حمایت برای جامعه.

شاید تا حد زیادی سفید و صنعت است که اغلب به سرقت رفته فرهنگ سیاه و سفید — از راک اند رول به funk به روح به هیپ-هاپ را نشان می دهد ذره ای از همبستگی برای این جامعه که آن را به غارت. چه در مورد پرداخت غرامت برای سرقت? شانس چربی.

از مطبوعات دریافت میکنم در طول خاموشی روز سه شنبه در مورد موسیقی های جدید که بعد از آمدن این هفته مقدار زیادی در این صنعت نیست مکث به خصوص جدی است.

این کمپین رسانه های اجتماعی دریافت شده است با بررسی مخلوط. برخی از مردم خواستار سرگرمی شرکت با اکثریت سفید رهبری و کارکنان برای faking همبستگی در حالی که در ادامه به بهره برداری از فرهنگ سیاه و سفید در آنچه آنها را به عنوان صرفا یک حرکت بازاریابی. دیگران می پرسید: “از کجا شما تمام شده است تا در حال حاضر ؟

زمانی که بسیاری از کسانی که در حال ترویج این کمپین آغاز شده tagging #پل و #BlackLivesMatter سیل هشتگ با تصاویر سیاه و سفید و ساخت آن را سخت را برای مردم در این جنبش به واقع دیدن آنچه که قرار بود در خیابان بودند به سرعت تشویق به آن را کاهش دهد.

خارج از یک زندگی موضوع جریان است که نارنجی Spotify را لیست پخش تیره هستند. Bandcamp که نمی رفته تیره متعهد به اهدای 100 درصد از درآمد حاصل از آن در تاریخ 19 ژوئن به NAACP این صندوق دفاع حقوقی. SoundCloud می گوید: آن محذوف است, اما آن را سخت به بگویید که چه این بدان معناست که از آنجا که ما هنوز هم می تواند جریان آخرین فیلم های EDM.

حتی قبل از خاموشی سه شنبه برخی از هنرمندان و گروههای موسیقی مانند تنیس شده اند اهدا به قید وثیقه بودجه امداد و صحبت کردن در مورد ساخت پایان سفید برتری این پروژه از نسل ما. دیگران از لس Mocochetes به برادران برنج ویلچر ورزشی اردوگاه و Trev غنی شده اند به طور فعال معترض.

مقدار زیادی از نوازندگان شده اند رها کردن آهنگ های جدید:

یکی از آخرین است از Zenas که قرار قدرتمند, سودا, R&B/hip-hop آهنگ با Keedron برایانت که هوشمندانه مخلوط برای تلفن های موبایل از اعتراض با غم و اندوه با توجهی کر (و عنوان آهنگ): “من فقط می خواهم به زندگی می کنند.”

“آنها ما را ترک مرده در خیابان” Zenas آواز می خواند. “در حال حاضر آنها بیداری وحش, جیغ, ‘fuck the police, بدون عدالت بدون صلح است.'”

برایانت نقطه در این آهنگ همه چیز در مورد صحبت کردن.

“این است که زمان برای سکوت” او raps. “نیست در حالی که مردم ما در حال مرگ هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>