با شلیک گلوله های لاستیکی در معترضان خطر قتل خیره کننده و یا نقص عضو آنها

در لس آنجلس و شهرهای سراسر کشور ادارات پلیس اقدام به سرکوب ناآرامی موجب مرگ جورج فلوید با شلیک گلوله های لاستیکی به جمعیت حتی اگر پنج دهه از شواهد نشان می دهد که چنین سلاح می تواند غیر فعال خراب کردن و حتی کشتن.

در علاوه بر این به گلوله های لاستیکی — که اغلب دارای یک هسته فلزی — پلیس با استفاده از گاز اشک آور فلش, نارنجک, اسپری فلفل و گاز و پرتابه به کنترل جمعیت تظاهرکنندگان خواستار عدالت برای 46 ساله جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او در حالی که دیگر ماموران مهار و بدن خود را. برخی از تظاهرات مسالمت آمیز تبدیل شده خشونت با مردم فوق العاده ویندوز, محیط, ساختمان های در حال سوختن و غارت فروشگاه ها.

استفاده پلیس از گلوله های لاستیکی باعث خشم به عنوان گرافیک تصاویر را دیدم در رسانه های اجتماعی نشان میدهد افرادی که از دست داده اند یک چشم و یا دچار صدمات دیگر پس از ضربه.

تبلیغات

یک مطالعه منتشر شده در سال 2017 در BMJ یافت که 3 درصد از افراد ضربه توسط گلوله های لاستیکی درگذشت آسیب. پانزده درصد از 1,984 افراد مورد مطالعه بودند و به طور دائم مجروح و توسط گلوله های لاستیکی, همچنین شناخته شده به عنوان “جنبشی پرتابه تاثیر.”

گلوله های لاستیکی استفاده می شود باید تنها به کنترل “بسیار خطرناک جمعیت گفت:” برایان هیگینز رئیس پلیس سابق شهر برگن شهرستان, N. J.

“تیراندازی به آنها را به باز کردن جمعیت است که بی پروا و خطرناک است,” گفت: دکتر داگلاس Lazzaro استاد و متخصص در چشم تروما در NYU Langone سلامت.

در هفته گذشته یک مادر بزرگ در لا مسا کالیفرنیا در بیمارستان بستری شد در یک واحد مراقبت های ویژه پس از ضربه بین چشم با لاستیک گلوله. بازیگر Kendrick Sampson گفت: او با گلوله های لاستیکی هفت بار در لس آنجلس در اعتراض به.

تبلیغات

در واشنگتن, دی سی, گارد ملی به اتهام شلیک گلوله های لاستیکی دوشنبه برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در نزدیکی یک کلیسای تاریخی که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و پس از آن عکس.

در یک بیانیه Atty. ژنرال ویلیام بر دفاع از اقدامات محلی و فدرال مأموران اجرای قانون در واشنگتن گفت: آنها تا به حال “پیشرفت های قابل توجهی در بازگرداندن نظم به پایتخت کشور است.”

بر انجام نشده است استفاده از گاز اشک آور و یا گلوله های لاستیکی.

تبلیغات

عکاس آزاد لیندا Tirado گفت: او کور لاستیک گلوله در یک تظاهرات در مینیاپولیس.

در یک ایمیل مینیاپولیس Police Dept. سخنگوی جان سالمند گفت: “ما با استفاده از 40 میلی متر کمتر کشنده فوم مارک دور. ما با استفاده از گلوله های لاستیکی.”

هیچ کس می داند که چگونه اغلب پلیس با استفاده از گلوله های لاستیکی و یا چگونه بسیاری از مردم آسیب در هر سال گفت: دکتر Rohini هار یک مدرس در دانشگاه کالیفرنیا-برکلی دانشکده پزشکی و بهداشت عمومی و متخصص با پزشکان برای حقوق بشر است. بسیاری از قربانیان نمی رفتن به بیمارستان است.

پلیس ملزم به سند خود را با استفاده از گلوله های لاستیکی وجود دارد هیچ اطلاعات ملی نشان می دهد که چگونه اغلب آنها استفاده می شود گفت: Higgins, در حال حاضر استاد کمکی در جان جی, کالج عدالت کیفری در نیویورک است. وجود دارد در سراسر کشور توافق شده و استاندارد برای استفاده از آنها.

تبلیغات

هنگامی که هدف در پاها و گلوله های لاستیکی می تواند به توقف یک فرد خطرناک و یا جمعیت از نزدیک شدن به یک افسر پلیس که Lazzaro گفت.

اما زمانی که از کار اخراج شده در محدوده نزدیک گلوله های لاستیکی می تواند به داخل پوست نفوذ, شکستن استخوان, شکستگی جمجمه و منفجر شدن کره چشم, او گفت:. گلوله های لاستیکی می تواند باعث آسیب های مغزی و “جدی شکم آسیب از جمله آسیب به طحال و روده همراه با عمده خونی” گفت: دکتر رابرت Glatter یک پزشک اورژانس در نیویورک Lenox Hill بیمارستان و یک سخنگوی کالج آمریکایی پزشکان اورژانس.

شلیک گلوله های لاستیکی از یک فاصله کاهش می یابد هر دو نیروی خود را و دقت خود را افزايش خطر ابتلا به تیراندازی به مردم در صورت و یا هدف قرار دادن تماشاگران, Lazzaro گفت.

پزشکان برای حقوق بشر غیر انتفاعی حمایت گروه مستقر در نیویورک به نام ” گلوله های لاستیکی ممنوع می باشد.

تبلیغات

نظامی بریتانیا توسعه یافته گلوله های لاستیکی 50 سال پیش به کنترل ملی تظاهر کنندگان در ایرلند شمالی اگر چه انگلستان را متوقف و با استفاده از آنها چندین دهه پیش است. گلوله های لاستیکی استفاده می شود توسط نیروهای امنیتی علیه تظاهر کنندگان فلسطینی. پلیس فرانسه بودند انتقاد برای استفاده از گلوله های لاستیکی سال گذشته پس از ده ها تن از “yellow jacket” تظاهرکنندگان کور شد و صدها نفر مجروح شدند.

“گلوله های لاستیکی استفاده می شود تقریبا هر روز جایی در جهان” هار گفت. “با استفاده از آنها علیه شهروندان غیر مسلح توسط یک نقض بزرگ حقوق بشر.”

بسیاری از “کمتر از کشنده” پلیس سلاح می تواند باعث آسیب جدی به گفته پزشکان برای حقوق بشر است.

  • سلاح های صوتی مانند صدای توپ که به شدت صداهای بلند می تواند آسیب شنوایی.
  • گاز اشک آور می تواند آن را دشوار برای دیدن و نفس کشیدن.
  • اسپری فلفل در حالی که دردناک و ناراحت کننده نمی تواند باعث آسیب دائم Lazzaro گفت.
  • اسپری فلفل که استفاده شده است برای سرکوب تظاهرات اخیر می تواند کشنده استفاده می شود که اشتباه است. در سال 2004 یک 21 ساله بوستون بود در چشم ضربه و کشته شدن توسط یک اسپری فلفل و گلوله شلیک شده توسط پلیس برای متفرق کردن جمعیت جشن شهر های جهان سری برنده شوید.
  • سردرگمی دستگاه هایی که ایجاد صداهای بلند و چراغ روشن و شناخته شده به عنوان ضربه مغزی نارنجک و یا فلش-موی چتری می تواند باعث سوختگی های شدید و انفجار و صدمات از جمله آسیب به گوش درام. دست پاچه جمعیت می تواند باعث صدمات له.
  • توپ آب می تواند باعث داخلی آسیب می افتد و حتی سرمازدگی در آب و هوای سرد.
  • نیروی فیزیکی مانند ضربه زدن کسی به زانو در آوردن آنها باعث می شود در حدود 1 در 3 نفر در بیمارستان بستری شود دکتر گفت: Howie Mell یک سخنگوی کالج آمریکایی پزشکان اورژانس و سابق تاکتیکی پزشک کار می کرد که با مگس کش زدن تیم.

گلوله های لاستیکی هستند کمتر مضر از مقهور ساختن مردم با “زور فیزیکی و یا به طور منظم گلوله” Mell گفت. “اما ما در حال شلیک تعداد زیادی از آنها را در این هفته از ما معمولا انجام دهد.”

تبلیغات

این داستان تولید شده توسط قیصر سلامت نیوز, یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>