کالیفرنیا پنل دستور قاضی برای حذف سوء رفتار جنسی

سان فرانسیسکو (AP) — کالیفرنیا آژانس وظیفه تربیت قضات دستور داده است تا دادگاه استیناف عدالت برداشته شده از دفتر به دلیل سال ها از سوء رفتار از جمله ناخواسته دست زدن زنان و undignified رفتار است.

کمیسیون قضایی عملکرد در بیانیه ای گفت که این روز سوء Jeffrey W. Johnson 2 دادگاه تجدید نظر در لس آنجلس تشدید شد با عدم خلوص در طول رسیدگی است. این پنل گفت: او باید برداشته شود برای 18 اعمال مخاطره اندازد سوء شامل بیش از 40 اثبات اتهامات.

“درمان زنان disrespectfully از جمله ناخواسته لمس کردن و ساخت نامناسب جنسی, نظرات نشان دهنده احساس حق به طور کامل در تضاد با قواعد قضایی, اخلاق و نقش هر قاضی” پانل نوشت: در 111 صفحه تصمیم گیری و سفارش.

یک وکیل برای Johnson, 59 گفت: آنها درخواست دادگاه عالی کالیفرنیا به بررسی سفارش داده شده “این تصمیم بی سابقه” برای حذف یک قاضی نشسته که هرگز منظم و که کار قانونی است مسلم.

“نه یک شاهد تا کنون ادعا او را به ناعادلانه در هر مورد یا هر چیزی کمتر از درخشان. کل موضوع در اینجا درگیر غیر قضایی گفتگوهای اجتماعی” گفت: Paul S. مایر در بیانیه ای.

جانسون فارغ التحصیل دانشکده حقوق دانشگاه ییل و سابق فدرال دادستان و قاضی فدرال که شنود گذاشته شد پس از آن رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر در سال 2009 به کالیفرنیا دادگاه تجدید نظر.

این کمیسیون به طور رسمی متهم جانسون در ژانویه 2019.

آن را یافت که جانسون ساخته شده نامناسب جنسی نظرات به زنان از جمله درخواست یک همکار عدالت ویکتوریا Chaney, به امر و گفت: او می خواست به فشار سینه او و بارها و بارها با دست زدن به سینه او. جانسون رد اتهامات.

این پنل همچنین دریافتند او رفتار نامناسب نسبت قضایی دستیاران و تحقیقات وکیل گفتن آنها را آنها نگاه خوب و خواهان روابط شخصی با آنها.

گرگوری کمد مدیر و مشاور رئیس کمیسیون قضایی عملکرد گفت: تصمیم نهایی در 30 روز, که در آن نقطه جانسون 60 روز به درخواست دادگاه عالی کالیفرنیا برای بررسی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>