Coronavirus تست سایت در L. A. شهرستان برای دومین روز در میان جورج فلوید تظاهرات

در جریان اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید را لحظه ای متوقف پیشرفت در لس آنجلس را مبارزه با COVID-19 به عنوان چند تست سایت های بسته شده اند و یا خود را اصلاح کرده اند ساعت.

لس آنجلس مقامات بلند و تاکید کرد که باید برای ساکنان به آزمایش می شود برای coronavirus در تلاش برای جلوگیری از گسترش آن به خصوص به عنوان محدودیت برداشته شده است در این شهرستان است.

“ما در حال ادامه برای اطمینان حاصل شود که ما تست سایت های امن برای بیماران و کارکنان. تست یک اولویت باقی مانده به عنوان ما همچنان به مبارزه با گسترش coronavirus در L. A. County,” دکتر گفت: Christina Ghaly مدیر Los Angeles County Department of Health Services.

در لس آنجلس ورزشگاه طفره زن و Kedren جامعه مرکز بهداشت باقی می ماند تنها سایت های که در آن مقامات شهرستان انجام خواهد شد آزمون روز شنبه پس از دیگران تعطیل شده اند. امیدوار به بازگشایی مراکز آزمون جمعه.

تبلیغات

شهرستان و شهر لس آنجلس نظارت 30 تست سایت های که در حال جدا شدن از یک تعداد انگشت شماری از دولتی و مستقل در سراسر این منطقه است. حداقل 20 از این سایت ها متاثر شده اند. ساکنان که تا به حال یک قرار ملاقات برای آزمون اطلاع داده شد از طریق تلفن و یا ایمیل, مقامات گفت. کسانی که به دنبال قرار ملاقات باید بررسی شهرستان یا شهر سایت برای در دسترس قرار ملاقات و یا رسیدن به پزشک.

بیش از 56000 نفر آلوده شده توسط ویروس در L. A. شهرستان و بیش از 2.300 فوت کرده اند. سیاه جوامع را مختل کرده است به خصوص سخت یک واقعیت است که لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: گره خورده است به یک سیستم نابرابر دسترسی به خدمات بهداشتی است که لطمه می زند و جوامع به حاشیه رانده شده. فرر گفت: آن را غیر ممکن بود برای جدا کردن که نابرابری از زمان خشم بیش از مرگ فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس در این حادثه یک افسر پلیس است.

Coronavirus بحران در حال انجام است, مقامات گفت. بدون واکسن و یا درمان های پزشکی برای مبارزه با این بیماری تغییر رفتار اجتماعی از جمله فاصله و ماسک منجر به متوسط پیشرفت در کاهش ویروس’ تاثیر است.

اما به عنوان جمعیت را به خیابان ها و چشم پوشی های اجتماعی-فاصله شیوه های آن معلوم نیست اگر این ویروس را تشدید خواهد کرد و گسترش آن.

تبلیغات

“من همیشه نگران موج” فرر گفت: وقتی پرسید که آیا او می ترسید این تظاهرات می تواند منجر به یک چشم انداز مثبت در موارد.

اعتراض سیاسی است که یکی از دو اجتماعات بزرگ مجاز تحت دولت و شهرستان سفارش. از سوی دیگر تجمعات مذهبی ، در حالی که تمام شده اند و دستور به ادامه پوشیدن ماسک صورت در, می توان آن را دشوار است برای حفظ توصیه می شود شش پا فاصله در یک جمعیت.

تست ظرفیت شده است یکی از اولویت های تعیین شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در اجازه دادن به استان ها به سهولت اقامت در خانه محدودیت. در L. A. مسئولان شهرستان بررسی شد برای عدم تست در دسترس زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شد. اما در هفته های اخیر در این شهرستان گسترش یافته تست سایت و اجازه داده است تمام ساکنان هر دو علامت دار و بدون علامت برای تست در تلاش برای درک بهتر تاثیر این ویروس و جلوگیری از گسترده آن اثر است.

تبلیغات

تا به امروز نزدیک به 612,000 شهرستان را 10 میلیون نفر آزمایش شده است برای ویروس. از آن دسته از افراد 8% تست شده اند مثبت است.

این شهرستان به اجرا در یک وضعیت اضطراری شنبه شب تنها یک روز پس از اجازه دادن به مو سالن آرایشگاه ها و رستوران ها به طور کامل بازگشایی شده است. شهرستانهای سراسر کشور در ادامه به سهولت تغییرات.

در شهرستان سانتا کلارا, مقامات اعلام کرد که همه در فروشگاه های خرده فروشی فضای باز ناهار خوری, تولید و کوچک خدمات کسب و کار مراقبت از کودکان و برنامه های تابستانی اجازه خواهد داشت به رزومه جمعه.

“به عنوان یک جامعه و ملت ما در حال تجربه برخی از سخت ترین و زمان به چالش کشیدن بسیاری از ما تا کنون تجربه کرده اند” گفت: شهرستان افسر بهداشت دکتر سارا کودی. “این COVID-19 ویروس تا به حال تاثیر بر هر جنبه ای از زندگی ما است. آن شده است به خصوص ویرانگر به کم درآمد جوامع و جوامع از رنگ در شهرستان ما و در سراسر کشور ما و ملت است. این است مرکب ساختاری نابرابری وجود دارد که در جامعه ما هستند که ظالمان مداوم و مضر است.”

تبلیغات

این شهرستان با اشاره به افزایش تست به عنوان یک کلید متریک در تصمیم خود برای ادامه بلند کردن تغییرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>