COVID-19: پلیس ترس سنبله از تظاهرات ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بر نیروهای

فرماندار Jared پلیس تا به حال مقدار زیادی در بشقاب خود در طول 2 ژوئن به روز رسانی در COVID-19. وی با بیان همبستگی با کسانی که بطور مسالمت آمیز تظاهرات در مرکز شهر دنور در طول پلیس-بازداشت مرگ مینیاپولیس جورج فلوید حتی به عنوان او ابراز نگرانی در مورد ویروس های بالقوه سنبله ناشی از اجتماعات بزرگ — و او لعنتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارسال فدرال آمريکا به ایالات متحده است که موفق به دیدار با او swaggering استاندارد.

“من نمی باید هر گونه تجزیه و تحلیل حقوقی در مورد رئیس جمهور را توانایی انجام این کار” پلیس اذعان کرد. “من یک تجزیه و تحلیل سیاست که این امر می تواند یک چیز بسیار بدی. رئیس جمهور نباید با استقرار نظامی آمریکا به خیابان ها به آتش در ما همکار آمریکایی است. خواهد بود که بیشتر تفرقه و وضعیت را بدتر کند در حالی که dishonoring حافظه جورج فلوید و همچنین میلیون ها نفر آن را نقل مکان کرد و به اقدام بر عدالت اجتماعی است.”

پلیس اذعان کرد که وجود داشته است “دشوار در اینجا در دنور” در طول روزهای اخیر و او می داند که چرا پس از تماشای یک بیست-به علاوه دقیقه از ویدئو نشان فلوید نفس نفس زدن “من نمی توانم نفس بکشم” را به عنوان او را از دست داد مبارزه برای زندگی خود را. پلیس به سادگی به نام قانون “قتل” و تاکید کرد حمایت خود را از اتهامات عنوان شده علیه “مجرم.”

سپس او اضافه کرد: “همه ما می دانیم که این حادثه جدا نیست. واقعیت این است که بسیار بزرگتر است. این یک الگو است. ما آن را کاملا.” پس از بازگویی بی عدالتی رنج می برد برای چندین دهه توسط آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر مردم از رنگ پلیس گفت که “ما نیاز به گوش دادن به صدای کسانی که گریه کردن برای اصلاحات — و برای کسانی که به صورت مسالمت آمیز اعتراض من می خواهم شما بدانید که من شما را من می شنوم شما و من غمگین با شما. و از همه مهمتر, من می خواهم به کار با شما را به کلرادو بهتر و امریکا بهتر است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در ضمن او ادامه داد: “این هم غمگین به شنیدن برخی از تماس بیشتر خشونت سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز ورزش اول خود را اصلاح حقوق. برخی از آنها حتی حمایت نظامی عمل است. اما این است که چین این است که میدان تیان آن من و نه رهبری. که بیشتر بخش ما نیاز به درمان از.”

در این مقدماتی اظهارات پلیس نیست به طور خاص ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن اما بعد از آن او روشن ساخته است که رئیس جمهور اظهارات شد در بالای ذهن خود را. او مظنون است که تهمت و تهدید در مورد سربازان نشان می دهد که او “تبدیل شده است به طوری جدا شده در سفید خانه در برج عاج که او را درک نمی کند آنچه که در خیابان های ما.” پس از تمجید کسانی که کمک به تمیز کردن پس از خرابکاری در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره پلیس تاکید کرد که “بخشی از رهبری این است که احساس و درک غم و اندوه و درد است که بسیاری از آمریکایی ها احساس — آمریکایی است که به اعتقاد ما در یک زندگی بهتر و امریکا یکی که تا به حال غلبه بر بسیاری از جنبه های میراث ما از نژاد پرستی ناشی از عقب به روز از بردگی است.”

به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد که فرمانداران تمایلی به دفاع از “تسلط” بیش از معترضان نشان می دهد که آنها “ضعیف” پلیس اظهار داشت: “حتی کسانی که حمایت خود را از سیاست های اغلب سوال خود را بی دقتی در استفاده از کلمات و شعارهای” — یک عادت است که predates تصدی خود به عنوان رئیس جمهور او مجاز است.

در مورد رمان coronavirus پلیس مشترک آمار و ارقام از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست نمایش فقط خجالتی از 26,000 موارد و نزدیک به 1500 نفر از مرگ و میر افراد مبتلا به این بیماری; در مورد 1,200 از کسانی که مرگ و میر COVID-19 تعيين شده است علت مرگ. مورد شمارش و بستری شدن در بیمارستان همچنان به روند رو به پایین ،

به عنوان یک نتیجه از آخرین فرمت از امن تر در صفحه اصلی برنامه لقب “امن در خانه و در وسیع خارج از منزل بزرگ” اجازه می دهد تا برای بیشتر شل شدن از محدودیت های مربوط به استفاده از استخرها و زمین های بازی و ورزشی سازمان یافته برای کودکان و بزرگسالان شامل 25 یا کمتر مردم است. دومی هنوز هم حمل, خطر, پلیس کرد اما به دلیل یک افزایش بزرگ در تماس با ردیابی — وجود دارد به زودی 800 نفر در سطح ایالت در این کار —پتانسیل بیشتری گسترش باید به حداقل برسد, او گفت:.

به زودی خواهد شد قوانین جدید در مورد خانه عبادت است که به احتمال زیاد با توجه به رفتن پیش رو برای افزایش ظرفیت خدمات از ده تا پنجاه در اواخر این هفته و در اجاره کوتاه مدت تایید شده اند ،

نه که خطر افزایش ویروسی منحنی است. به گفته پلیس “یکی از بزرگترین ترس من در تماشای حوادث هفته گذشته است که بسیاری از مردم جمع آوری در یک مکان با هم را افزایش می دهد گسترش COVID-19 در کلرادو و در سراسر کشور. کارشناسان بهداشت و درمان به من بگویید آن می تواند منجر به صدها مورد جدید و ناگفته از مرگ و درد و رنج فقط به عنوان ما شروع به پیشرفت است.”

با که در ذهن پلیس را تشویق کسانی که وجدان تقاضا که آنها شرکت در تظاهرات پوشیدن ماسک و سعی کنید به نگه داشتن یک فاصله شش پا بین خود و دیگران در هر زمان ممکن است. علاوه بر این او توصیه تظاهرکنندگان به استفاده از COVID-19 تست در Pepsi Center; جدید دنور سیاست تحریم تست رالی را برانگیخت. پلیس پیشنهاد کرد که چنین مردمی را به استفاده از این سرویس رایگان هفت روز پس از حضور در.

در پرسش از روزنامه نگاران در سایت و تلفن پلیس خطاب طیف وسیعی از مسائل بسیاری از آنها اعتراض-مرتبط است. او وعده داده شده به دقت نظارت گزارش در مورد 9News پخش را به اتهام زننده برخورد با یک ایالت کلرادو سپاهی در حالی که تلاش برای پوشش تظاهرات نکرد; به همین ترتیب در مورد دنور اداره پلیس وعده داده شده نگاه به تاکتیک های خود را دارد; باران مثبت در مسئول اعتراض رهبران; به طور رسمی مورد حمایت دو حزبی تلاش برای بررسی گالاگر اصلاح و متعهد به دنبال راه های قانونی به بیشتر جنایی-عدالت اصلاحات فراتر از آنهایی که گذشت در جلسه اخیر.

“ما یک راه طولانی برای رفتن” او اعتراف کرد: “اما ما قطعا گرفته تعدادی از مراحل و من واقعا خوشحالم که این خواهد بود که انگیزه ای برای انجام و حتی بیشتر و با سرعت بیشتری به آدرس سیستمیک نژادپرستی در دولت ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>