دنور ایستگاه های تلویزیونی قرار دادن درآمد تبلیغات پیش از شورش پوشش شب گذشته

پس از چهارمین شب از خشونت در مرکز شهر دنور پس از در-پلیس-بازداشت مرگ مینیاپولیس جورج فلوید ساکنان مایل بالا شهر ممکن است تعجب آنچه که احتمالا می تواند پایان دادن به تخریب بیش از این شب آمده است.

در اینجا یک احتمال: عمده کاهش در پوشش های محلی دنور ایستگاه های تلویزیونی از مرتب کردن بر اساس نمایش داده شده در مارس 31. برای اولین بار از زمان اعتراضات آغاز شده در اینجا در چهار شنبه 28 مارس در چهار عمده تلویزیون محلی رسانه های خبری — CBS4, Denver7, 9News و Fox31 — همه پخش به طور منظم برنامه ریزی شده برنامه نویسی به جای قطع فهرستی برای اجرای مداوم پوشش ناآرامی.

بله این درست است. به عنوان gaggles بیشتر از جوان مردان سفید پوست swarmed خیابان های نزدیک به دولت و کنگره 9News بینندگان تحت درمان قرار گرفتند به یک قسمت از america’s Got Talent. تبریک, Simon Cowell!

اعطا 9News پخش زنده شورش پوشش روی آن خواهر ایستگاه KTVD/My20 در طول 9 بعد از ظهر ساعت (و به طور تصادفی آنه که “برو به پلیس” گرافیتی دیده می شود در عکس در بالای این پست). اما در آن زمان My20 به طور معمول به پخش اخبار به روز رسانی به هر حال — و رتبه خود را کوچک هستند در مقایسه با کسانی که به دست آورد با mothership.

که تمایز مهم از یک تبلیغات-درآمد چشم انداز. زمانی که خشونت و ورزشگاه در مرکز شهر دنور در مه 27, ایستگاه های محلی تا به حال هیچ چاره ای اما برای رفتن زندگی می کنند پس از این رویداد بسیار مهم. و به دنبال کت و شلوار در روز جمعه و شنبه در هنگام تماشای تلویزیون به طور معمول در آن پایین نبود یک معامله بزرگ است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما روز یکشنبه که تمایل به نمره بیشترین تعداد بینندگان این هفته هستند چیز دیگری به طور کامل. در آن شب به طور معمول شبکه های هوایی خود را محبوب ترین برنامه نویسی و قیمت تبلیغات پراکنده در سراسر آنها درآمده است. از این رو پخش و در عین حال یکی دیگر از کولاژ از تصاویر به تصویر می کشد آشغال آتش سوزی و فلفل-balling شده اند توانا گران قیمت — توضیح می دهد که چرا فوق ایستگاه های همه منتظر تا 10 شب پخش اخبار به روز رسانی بینندگان در صفحه اصلی بر روی صحنه مرکز شهر. تا آن کسانی که می خواستم به دانستن آخرین محدود شد به آنلاین پوشش.

در نگاه اول این تصمیم را به اطلاعات در مورد حادثه مهم کمتر در دسترس برای بسیاری از بینندگان برای چه هستند مسلما دلایل مالی به نظر می رسد مانند یک جنایت علیه روزنامه نگاری. اما در این مورد این انتخاب ممکن است به طور کلی اثر مثبت است.

این حرکت منجر به کمتر توجه برای سوختگی نوزاد و سوختگی مشروط و توجه است که دقیقا آنچه در آن عضو شده اند به دنبال زمانی که آنها شروع به تضعیف تظاهرات مسالمت آمیز در طول روز با هنوزم fuckery به عنوان شب beckoned. اگر هر چیزی می تواند آنها را متوقف کند ممکن است شواهدی وجود دارد که ایستگاه های تلویزیونی دیگر حاضر به آنها نامحدود از نزدیک برای انجام همان احمق گه دوباره و دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>