طلایی Meds اقدام به خرید دو دنور درمانگاه با دو بیشتر در راه

طلایی Meds یک رد پای بزرگتر در دنور پس از خرید دو درمانگاه ماری جوانا با برنامه ای برای به دست آوردن یکی دیگر از دو در منطقه مترو.

زنجیره ای از ماری جوانا فروشگاه خریداری دنور درمانگاه بازگشت به باغ و خیابان بالا تولید کنندگان در ماه آوریل با توجه به مالک گابریل Sarikov. هر دو فروشگاه تحت انتقال در اواخر ماه مه و در حال حاضر او می افزاید.

“ما دوست محل از هر دو فروشگاه. ما می خواستم به در برادوی و فدرال در حالی که” Sarikov می گوید. “در حال حاضر ما باید هشت فروشگاه و ما دو بیشتر در راه است.”

سابق بازگشت به باغ فروشگاه واقع در 1755 جنوبی برادوی قرار می دهد طلایی Meds نسبت به پایان South Broadway سبز مایل کشش از خیابان متراکم با درمانگاه. قدیمی خیابان بالا تولید کنندگان داروخانه قبلا تحت مالکیت همان به عنوان بازگشت به باغ نشسته در 330 فدرال بلوار درست کردن 6th خیابان. هر دو فروشگاه های مجاز به صورت پزشکی و تفریحی ماری جوانا فروش.

در سال 2014 طلایی Meds’ شمالی دنور فروشگاه در پئوریا خیابان نام تجاری بود تنها درمانگاه. در حال حاضر وجود دارد هشت طلایی Meds درمانگاه ها در کلرادو — هفت در دنور و یکی در کلرادو اسپرینگز — طلایی Meds نیز به تازگی مصرف بیش از Redeye Releaf و دو ایستگاه اتش نشانی آلی پزشکی درمانگاه.

با توجه به Sarikov دو داروخانه خریداری در کار با برنامه های خرید لیکوود پزشکی درمانگاه نوع مدیریت درد و برگ سبز در جنوب دنور در سال 2020 است.

“یک کسب و کار کوچک کاهش یافته است و از آنجا که [COVID-19 pandemic] اما این بد نیست,” او می گوید. “ما هیجان زده برای باز کردن در این محله است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>