کانزاس به درخواست دادگاه عالی برای صرفه جویی در رای دهندگان قانون تابعیت

TOPEKA کن. (AP) — کانزاس ” جمهوری خواه دادستان کل برنامه به درخواست دیوان عالی ایالات متحده به اجازه دولت نیاز به رای دهندگان جدید به ارائه مقالات مستند شهروندی خود در هنگام ثبت نام.

دادستان کل درک اشمیت اعلام کرد که او تجدید نظر 10th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری در ماه آوریل گفت که دولت نمی تواند اجرای یک proof-of-قانون تابعیت. یک تجدید نظر-دادگاه پنل گفت: قانون نقض قانون اساسی ایالات متحده را تضمین برابر حمایت قانونی و همچنین فدرال ثبت نام رای دهندگان قانون است.

لیبریا لورا کلی تقبیح اشمیت تصمیم گفت که او در حمایت از رای دهندگان سرکوب و پیشنهاد کرد که او با نادیده گرفتن سراسر کشور تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ پس از بازداشت توسط پلیس در مینه سوتا است.

“در حالی که رهبران در سراسر کشور خواست تظاهر کنندگان به طور مستقیم خود را صدمه دیده است و خشم و نارضایتی نسبت به غرفه رای گیری دادستان کل مبارزه به دور از قدرتمند ترین و غیر خشونت ابزاری است که ما دموکراسی را فراهم می کند و disenfranchise هزاران نفر از هموطنان Kansans” کلی در بیانیه ای گفت.

اگر دادگاه عالی ایالات متحده در مورد آن را می فرستد به دلیل آلاباما, آریزونا و گرجستان را proof-of-تابعیت قوانین در کتاب خود و مقامات جمهوری خواه در کشورهای دیگر خواست برای تصویب آنها. منتقدان از جمله قوانین باور آنها طراحی شده برای سرکوب رای به ویژه در میان گروه هایی که تمایل به رای دموکراتیک است.

کانزاس قانون دفاع و پشتیبانی به عنوان یک ضد تقلب اندازه گیری سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach سخت-راست محافظه کار بود که معاون رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر از بین رفته تقلب انتخابات کمیسیون. Kobach شد یک منبع پیشرو برای مغلوب ساختن پیشی جستن را بی اساس ادعا می کنند که “میلیون ها نفر” از مهاجران ساکن در ایالات متحده رای در انتخابات 2016 زمانی که تهمت از دست محبوب رای اما در غالب متحده به اندازه کافی برای برنده شدن در کالج انتخاباتی است.

“کانزاس در حال رفتن به برنده شدن” Kobach روز سه شنبه گفت. “این واقعا مهم است تجدید نظر شود چرا که بقیه کشور است.”

هر دو دادگاه تجدید نظر فدرال و یک قاضی فدرال در کانزاس که شنیده طرح دعوی در دادگاه در برابر proof-of-قانون تابعیت به این نتیجه رسیدند که Kobach می تواند نشان می دهد تنها یک پتانسیل برای تقلب که توجیه نمی اضافه کردن یک محدودیت در رأی است.

کانزاس,’ فرم ثبت نام به مدت طولانی مورد نیاز رای دهندگان بالقوه را به علامت یک جعبه و یا دایره افزوده است که آنها در حال شهروندان و مجازات ها روبرو هستند اگر آنها دروغ است. رای گیری-حقوق طرفداران ادعا می کنند که به اندازه کافی برای جلوگیری از تقلب و بسیاری از کارشناسان می گویند تقلب انتخابات — نادر است.

تحت کانزاس قانون دادگاه تجدید نظر اشاره کرد بیش از 31,000 رای دهندگان بالقوه به حال ثبت نام خود را به حالت تعلیق و یا لغو برای عدم دیدار با proof-of-تابعیت مورد نیاز است. در ضمن قضات اشاره کرد که در اکثر 67 غیر شهروندان ثبت شده و یا اقدام به ثبت نام در کانزاس در 19 سال گذشته چیزی از آن به نام “فوق العاده اندک” شواهدی وجود دارد که دولت با آن مواجه تهدیدی برای منافع خود در ساخت مطمئن شوید که فقط شهروندان رای دادن.

دیل هو مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا رای گیری حقوق پروژه گفت: به دنبال درخواست تجدید نظر به دیوان عالی ایالات متحده تلاش “برای احیای کریس Kobach را ببخشید میراث رای دهندگان سرکوب” و “توهین به کانزاس رای دهندگان.”

“این قانون محروم بیش از 30000 Kansans آنها را انکار اساسی ترین حق در ما دموکراسی” هو گفت:, و اضافه کرد که او با اعتماد به نفس قبلی احکام دادگاه خواهد ایستاد.

جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری تصویب قانون در Kobach را اصرار در سال 2011 و در آن زمان اثر در سال 2013.

کلی رای برای نسخه نهایی proof-of-قانون تابعیت به عنوان یک سناتور ایالت در سال 2011 اما مانند دیگر دموکرات ها که حمایت از آن و سپس به دیدن آن را مضر به حق رای و پس از آن قرار داده شد و به اثر. کلی شکست Kobach در سال 2018 فرماندار مسابقه.

اشمیت گفت که او تصمیم گرفت به درخواست تجدید نظر پس از اعطا با وزیر فعلی امور خارجه اسکات شواب یک جمهوری خواه که او نیز مورد حمایت این قانون به عنوان یک قانونگذار.

“محتاطانه ما باید کامل بررسی قضایی به ارائه وضوح در این مسئله مهم” شواب در بیانیه ای گفت.

اشمیت در بیانیه ای گفت و گفت تا زمانی که این قانون باقی مانده است به طور رسمی در کتاب آن را سزاوار “کامل و قوی دفاع قانونی.”

“رای گیری فقط برای شهروندان و این کانزاس قانون طراحی شده است برای تایید تابعیت از کسانی که ثبت نام برای رای دادن” اشمیت گفت.

___

دنبال جان هانا در توییتر https://twitter.com/apjdhanna

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>