لس آنجلس زخم فرد در Adams-Normandie محله

پلیس لس آنجلس به ضرب گلوله یک فرد ضرب در Adams-Normandie محله در شب دوشنبه یک سخنگوی وزارت.

تیراندازی رخ داده است در مدت کوتاهی قبل از 9:30 بعد از ظهر در نزدیکی تقاطع خیابان ورمونت و 22 خیابان درست در جنوب اتوبان 10 افسر پلیس لس آنجلس مایک لوپز گفت.

قربانی در نظر گرفته شد و به بیمارستان منتقل شد و ذکر شده در شرایط پایدار به عنوان 10 بعد از ظهر لوپز گفت.

افسران گرفت و سه نفر را بازداشت و در صحنه است. لوپز نمی توانست بلافاصله می گویند برای چه مظنون به جرائم آنها بازداشت شده است. او هشدار داد که این حقایق مقدماتی و گفت: یک افسر اطلاعات بود در مسیر به صحنه است.

تبلیغات

تیراندازی رخ داده است در برابر مملو پس زمینه: برای هفته گذشته تظاهرکنندگان بسیج در سراسر لس آنجلس در اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دوخته شده به زمین توسط یک پلیس مینیاپولیس و آنها را در زمان برخورد با پلیس لس آنجلس.

غارتگران را غارت کسب و کار در چندین شهر باعث هر دو شهر و شهرستان به اعمال حکومت نظامی. 9 p. m. روز شنبه, افسران پلیس لس آنجلس گرد شد و دستگیری مردم در هالیوود که تا به حال مسخره سفارش.

در غرفه سوپر مارکت در ملرس و تاک که درهای جلو بودند شکست ده ها تن از افسران پلیس لس آنجلس بر روی صحنه به بازداشت مظنون غارتگران است. حداقل نیم دوجین مردم دستگیر شدند اما تنها یکی از ظن غارت به گفته پلیس در صحنه است. بقیه برگزار شد مشکوک به نقض مقررات. همه آنها را بريدن دور در مترو اتوبوس بود که تبدیل به یک وسیله نقلیه حمل و نقل.

بار نویسنده کارکنان مت همیلتون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de