بیشتر غارت و دستگیری در میان تظاهرات مسالمت آمیز در L. A.

یک روز صلح آمیز تظاهرات روز شنبه بیش از خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید به پایان رسید با یکی دیگر از سری از غارت حوادث متمرکز بیشتر در وان Nuys شود و برای تلفن های موبایل.

تظاهرات بزرگ و کوچک رخ داده در اطراف کالیفرنیا به عنوان جنبش مشتعل توسط Floyd مرگ نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.

اما پلیس همچنان به مقابله با افرادی که به نظر می رسد به استفاده از این تظاهرات به عنوان یک فرصت برای شکستن به فروشگاه ها و سرقت کالا.

اما بر خلاف روز جمعه و شنبه شب اداره پلیس لس آنجلس نقل مکان کرد و به سرعت در صحنه های مختلف و آن را به نظر می رسد ده ها تن دستگیر شدند.

تبلیغات

همراه Van Nuys بلوار فروشگاه های متعدد ضربه شد و حداقل یک آتش سوزی شد.

اوا Bandikian مدیر در Kovac مراقبت از داروخانه گفت: غارتگران را شکست قفل بر روی درب و سرقت “همه چیز” از جمله پول نقد ثبت نام و پزشکی است.

Bandikian تماشای یک خوراک از فروشگاه دوربین مدار بسته بر روی تلفن خود را به عنوان حدود 10 جوان مردم یورش برده و در.

“آن نیست که هر چیزی برای انجام با ما,” او گفت:. “آنها عصبانی هستید با پلیس و با دولت است.”

تبلیغات

آن را تبدیل شدن به روشن تر است که اعتراضات و غارت بودند انجام شده به طور جداگانه. برخی از معترضان در واقع مسدود افراد در تلاش برای شکستن به یک فروشگاه در بلوار غروب آفتاب.

کمتر از یک ساعت قبل از آن وجود دارد لحظه ای از وحدت بین تظاهرکنندگان و پلیس.

پلیس لس آنجلس Cmdr. Cory Palka در زمان یک بلند گو حرف زدن از تظاهرکنندگان ترغیب آنها به اعتراض در صلح پایبند شهرستان 6 بعد از ظهر حکومت نظامی و ترک کسب و کار در این نزدیکی هست دست نخورده.

“اگر من یک زانو با شما بچه ها را شما به من کلامی خود اذعان این است که صلح مهم است؟” Palka فریاد زد. جمعیت فریاد زد در تصویب. کسی فریاد زد: “به عنوان مثال منجر شود!”

تبلیغات

Palka زانو در بلوار غروب آفتاب. پس از استراحت آرنج چپ خود را بر او خورده زانو او نقل مکان کرد به ایستادن. “ما کنار هم ایستاده,” او گفت: جمعیت است. همه آنها ایستاده بود.

معترضان ناتانیل Johnson, 30, از, هالیوود, به گفته پلیس بخش تعهد به زانو با تظاهرکنندگان را باید برن با تغییر. او تعجب که: “آنها در زمان زانو در حال حاضر, اما آنها دو زانو بر ما بعد؟”

Sean ولش که با حضور در وست هالیوود اعتراض کرده بود ناخوانا “dying breed” در خود تی شرت سفید با سیاه و سفید و قرمز Sharpie. به عنوان یک مرد سیاه پوست در امریکا, او گفت که او بود.

“پلیس شده اند به قتل ما برای سال” ولش گفت. “آنچه باعث می شود آنها بر این باورند آن را OK؟”

تبلیغات

پشت سر او یک گروه از مردان مشغول به کار به هیئت مدیره بیرونی و درب CB2 فروشگاه مبلمان. آنها شلوغ شده بود و بیش از آخر هفته شبانه روزی تا قسمت هایی از مرکز بورلی یک معامله گر جو و MedMen درمانگاه ماری جوانا.

لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور گفت: 700 نفر دستگیر شده بود روز شنبه در تظاهرات توده ای. حدود 10 درصد از کسانی که بازداشت شدند و متصل به سرقت یا غارت, او گفت:. در سراسر جنوب کالیفرنیا بیش از 1200 بازداشت شده تعدادی که قطعا افزایش قابل توجهی توسط صبح روز سه شنبه.

“ما نمی تظاهرات شب گذشته — ما تا به حال اعمال جنایی” مور گفت: در یک کنفرانس خبری با شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti. “ما از مردم عزادار مرگ این مرد جورج Floyd — ما تا به حال مردم سرمایه گذاری. مرگ او در دست خود را به عنوان آن را به عنوان کسانی که افسران.”

مور عذرخواهی دقیقه بعد گفت: “misspoke زمانی که من گفت که خون خود را در دست خود” و این که او پشیمان “است که خصوصیات.”

تبلیغات

“اما من نمی پشیمانی خواهد شد و نه من عذر خواهی به کسانی که در خارج وجود دارد امروز ارتکاب خشونت از بین بردن زندگی و معیشت و ایجاد این تخریب” مور گفت. “حافظه خود را سزاوار اصلاحات. حافظه خود را سزاوار بهتر لس آنجلس بهتر ایالات متحده و یک دنیای بهتر.”

کالیفرنیا سیاست جدید که حذف وثیقه برای بسیاری از بزه دستگیری — تلاش برای محدود کردن گسترش COVID-19 در زندان — صدق نمی کند به غارتگران L. A. شهرستان Dist. Atty. جکی Lacey گفت. او خواست قربانیان برای حفظ ویدئو کلیپ از جنایات.

“اگر شما قربانی یک جرم اگر کسب و کار شما در واقع غارت, تخریب لطفا نه پاک کردن هر گونه قراى,” او گفت:. “ما نیاز داریم که. در دادگاه ما قادر خواهید بود به استفاده از آن … به عدالت برای شما.”

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا سرزنش غارت و نزدیک به 100 آتش کوچک در شهر خود در سازمان جنایتکاران کارش با تظاهرات صلح آمیز است.

تبلیغات

“این بسیار روشن است با توجه به نوع فعالیت و نحوه سازماندهی فعالیت وجود یک استراتژی است که رفتن را از شهر به شهر و انجام این جنایتکار کار” گارسیا گفت. آسیب به کسب و کار کوچک صاحبان او گفت: غیر قابل قبول بود.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom التماس کالیفرنیا برای نشان دادن همدلی با یکدیگر در اولین کنفرانس خبری پس قبل از او مستقر گارد ملی کالیفرنیا به لس آنجلس اوایل روز شنبهبه مناسبت سومین بار در بیش از نیم قرن است که نیروهای نظامی را در پاسخ به ناآرامی در این شهر بیش از خشونت علیه یک فرد در بازداشت پلیس.

“از دست داده اید, صبر و شکیبایی است. بنابراین باید I. حق با شما احساس ستم. شما به احساس راه شما احساس” Newsom گفت: به معترضان اضافه کرد: “جامعه مسئولیت برای شما بهتر باشد و خود را بهتر انجام دهد.”

بار کارکنان نویسندگان مت Ormseth Laura J. Nelson, Gustavo Arrellano, Seema مهتا, Taryn لونا لوقا پول و آنیتا Chabria کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net