مغازه داران هیئت مدیره کسب و کار در Van Nuys شب بعد از غارت

روز سه شنبه بعد از ظهر آناستازیا Azaryan شد نقاشی با کلمات “ما” همراه با خانواده اش در رستوران شماره تلفن در یاس بنفش حروف بر روی تخته های چوبی و پوشش جلو از کباب و پیتزا زمان در وان Nuys بلوار.

Azaryan, 39, گفت: این تظاهرات در ون نویس روز دوشنبه آغاز شده است که مسالمت آمیز بود او را ترک کرد.

برخی به او آمده بود و درخواست اگر آنها می نوشد.

“آیا شما یک مبارز؟” زمانی که آنها گفت: بله او به آنها نوشیدنی های رایگان از رستوران یخچال و فریزر.

تبلیغات

اما پس از آن فعل و انفعالات رو تهاجمی تر. یک گروه در زمان تقریبا تمام موجودی.

“آنها برداشت نوشیدنی و چپ. من می ترسم” او گفت:. “من حذف همه چیز من می تواند از [رستوران]. من می ترسم آنها را قرار داده و آن را در آتش است.”

هنگامی که یکی دیگر از جمعیت آمد دقیقه بعد و متوجه شد چیزی در یخچال آنها رشد عصبانی و هل میز و صندلی, شکستن برخی از اقلام است.

تبلیغات

تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد و در این شهر در 7:30 صبح با تظاهرکنندگان شعار به نام جورج فلوید و درخواست برای عدالت است. اکثریت که صرف روز در تقاطع وان Nuys شود و Sylvan خیابان سمت چپ فقط قبل از countywide مقررات منع رفت و آمد به اثر رفت در شب.

اما 5 بعد از ظهر غارت را آغاز کرده mar صحنه است.

چند صاحبان کسب و کار ایستاده بود در خارج از مغازه و برخی با قرار دادن تخته سه لا بیش از خود ویندوز. چندین مغازه ها آویزان نشانه های مطلب “BLM,” ابراز همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

در روز سه شنبه بسیاری از نشانه باقی مانده است. برخی مانند Azaryan را اعلام کرد آنها باز بود و خواسته کاربران برای ورود از طریق درب عقب. رهگذران ارائه شده برای کمک به Azaryan و دیگر صاحبان فروشگاه تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر در پشت سمت چپ از معترضان. اما بسیاری از کسب و کار بسته شد.

تبلیغات

Azaryan گفت: او می خواهم تا به حال هیچ سفارشات در اوایل بعد از ظهر. او بصورت تماسهای مکرر تلفن خود را در جیب خود نشان می دهد او در حال انتظار برای مشتریان خود در حالی که او نقاشی شده است.

او گفت امیدوار است که مردم رانندگی در وان Nuys شود می توانید ثبت نام و تماس در برای مواد غذایی است.

او تا به حال تحویل پنج جعبه همبرگر به افسران پلیس در ون نویس و شمال هالیوود پیش از آن در روز.

“پلیس هم عالی کار,” او گفت:. “ما همه با افتخار از آنها است.”

تبلیغات

Azaryan نشده است قادر به گرفتن هر گونه وام برای کمک به پرداخت اجاره بها و چند دستور او هر روز به سختی پرداخت برای آب و برق.

ساخت کباب و دیگر وعده های غذایی نیز گران تر شدن قیمت گوشت را افزایش می دهد, او گفت:. و در حال حاضر برای اضافه کردن به مشکلات او ترس معترضان هستند موجب ترس و حتی بیشتر مشتریان به دور است.

“هیچ کسب و کار. ما از دست داد 90 درصد از پول است. صاحبخانه ما می خواهد پول کامل برای اجاره. به نظر می رسد هیچ کس در مورد مراقبت از کسب و کارهای کوچک” او گفت:.

“من فقط نشستن در اینجا به دلیل وجود دارد هیچ مشتریان. این است که من آخرین امید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>