آخرین: چهره های ایتالیا ویروس منکران unmasked در تجمع

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. COVID-19 علل خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— Virus منکران و مستند منتقدان اعتراض در رم

— فرماندار توکیو مسائل هشدار پس از موارد جدید افزایش دوباره

— یونان به تست کارگران به صورت داوطلبانه پیش از فصل توریستی

___

رم — صدها نفر از تظاهر کنندگان را جمع آوری کرده اند در رم میداد ماسک در اعتراض به دولت ایتالیا است اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

اعضای یک حاشیه سیاسی جنبش ایجاد شده در سال گذشته توسط یک بازنشسته Carabinieri عمومی پدید آمده است به عنوان یک ویروس انکار اردوگاه در ایتالیا اولین کشور غربی به آمار جهانی بیماری همه گیر.

رهبر به اصطلاح نارنجی جلیقه گفت: اعتراض جمعیت مونتاژ در Piazza del Popolo روز سه شنبه که کودکان نباید ساخته شده به پوشیدن ماسک و او را تهدید به “سیلی” هر کسی که انجام داد.

آنتونیو Pappalardo اضافه شده است که او حاضر به پوشیدن ماسک خودش و گفت: “این ریه های معدن. من خواهد شد مراقبت از ریه ها. تنفس مقدس است.”

مردم بسته بندی میدان نمی پایبند اجتماعی-فاصله دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت است.

Pappalardo به تصویر کشیده چنین مهار اقدامات به عنوان یک تخلف از آزادی است. دیگر سخنرانان در این تظاهرات اظهار داشت که این بیماری همه گیر “هرگز وجود نداشته است” و گفته است که سیاستمداران به حال آن بازی را به منظور افزایش قدرت خود.

ایتالیا رفت و در سراسر کشور مستند در اوایل ماه مارس. این کشور وارد یک مرحله جدید در حال ظهور از ویروس اضطراری با افتتاح منطقه ای و مرزهای خارجی در روز چهارشنبه.

___

توکیو — فرماندار توکیو صادر کرده coronavirus هشدار برای پایتخت ژاپن وجود نگرانی از تجدید حیات از عفونت تنها یک هفته پس از اعلام وضعیت اضطراری به پایان رسید.

فرماندار Yuriko Koike صدور “توکیو هشدار” روز سه شنبه پس از 34 مورد جدید تایید شد در شهرستان که در آن تایید عفونت کند بود به چند هر روز در اواخر ماه مه.

Koike گفت: “این هشدار است که دقیقا اطلاع مردم از وضعیت عفونت و به توصیه احتیاط.”

روشنایی در توکیو پل رنگین کمان تغییر خواهد کرد از رنگین کمان رنگی به قرمز به عنوان یک علامت هشدار است. این هشدار به این معنی نیست محدودیت هایی که درست کردم کاسته خواهد بود reimposed بلافاصله.

کارشناسان می گویند افزایش موارد جدید نشان دهنده افزایش جنبش مردم از اواسط ماه آوریل و می تواند به افزایش بیشتر است.

Koike گفت: “من می خواهم به همه یادآوری دوباره است که ما در حال مبارزه با یک ویروس ناشناخته به عنوان ما هنوز هیچ واکسن یا درمان برای آن است.”

تحت مرحله دوم از سه بخش برنامه ریزی برای از سرگیری فعالیت های کسب و کار توکیو, تئاتر, تناسب اندام, سالن های ورزشی و دیگر امکانات تجاری بازگشایی شد. شب باشگاه کارائوکه سرو و دیگر کمترین ریسک موسسات هنوز بسته است. بسته رعایت خاموش کردن درخواست.

شینگو در جنوب ژاپن نیز دچار چه مقامات محلی می گویند که موج دوم از عفونت. موارد جدید بیش از 110 در 10 روز گذشته پس از سه هفته وقفه.

___

آتن — یونان وزارت بهداشت می گوید آن را انجام coronavirus آنتی بادی آزمون در بهداشت عمومی و حمایت از کارگران در سراسر یونان در این ماه به عنوان بخشی از تلاش خود را برای نظارت بر این دوره از ملت شیوع.

وزارت بهداشت روز سه شنبه گفت که این تست انجام خواهد شد که به صورت داوطلبانه و.. این طرح بود اعلام کرد که یونان آماده بازگشایی به گردشگران خارجی شروع ژوئن 15.

زود و به شدت اجرا مستند اقدامات کمک نگه داشتن یونان عفونت نرخ نسبتا پایین و امیدوار است که کمک خواهد کرد که جلب بازدید کننده در تابستان.

دولت در مسابقه برای بازگشایی بین المللی دسترسی به آن استراحتگاه و به تقویت منابع مراقبت های بهداشتی در جزایر یونانی و در سرزمین اصلی شهرستانها محبوب با گردشگران.

____

لیسبون, پرتغال — پرتغال وزیر اقتصاد می گوید چشم انداز برای کشور بسیار مهم بخش گردشگری است روشن.

برخی از کم هزینه پروازها از سر گرفته اند از زوریخ و لوکزامبورگ به فارو پرتغال در جنوب منطقه Algarve که یکی از غرب اروپا اصلی ترین مقصد تعطیلات.

پروازها به مقصد فارو از آمستردام به راه اندازی مجدد این هفته است. شرکت هواپیمایی رایان ایر و Jet2 انتظار به کار پروازها به مقصد فارو شروع ژوئیه 1.

وزیر اقتصاد پدرو Siza Vieira گفت: پرتغال است که در “پیشرفته بحث” با آلمان برای ایجاد یک به اصطلاح “هوایی” که می تواند اجازه می دهد گردشگران که تست منفی برای coronavirus برای پرواز به یک منطقه با یک کم عفونت رای مانند Algarve.

دولت پرتغال نیز آغاز شده است مذاکرات با وزارت امور خارجه بریتانیا در مورد ایجاد یک کریدور هوایی.

Siza Vieira گفت: یک کمیته پارلمانی روز سه شنبه: “من و کسب و کار در (گردشگری) بخش کمتر بدبین تر از ما بودند یک ماه پیش.”

___

مادرید — دولت اسپانیا به دنبال تمدید وضعیت اضطراری در آن اعمال شده بیش از coronavirus تا 21 ژوئن هنگامی که بسیاری باقی مانده محدودیت در حرکت و کسب و کار برداشته خواهد شد.

جدید تایید ویروس موارد و مرگ و میر در کشور اسپانیا هستند و در پایین ترین نقطه از قبل از دولت دستور داد در سراسر کشور مستند در اواسط ماه مارس.

فرمان اسپانیایی کابینه تصویب روز سه شنبه به ادامه وضعیت اضطراری هنوز هم نیاز به تایید مجلس. اسپانیا حاکم جناح چپ ائتلاف امن به اندازه کافی پشتیبانی از کوچکتر احزاب مخالف برای اندازه گیری به تصویب رسید در روز چهارشنبه.

سخنگوی دولت María Jesús مونترو می گوید فرمت خواهد شد و یکی از آخرین. اما او هشدار داد که تمام اقدامات احتیاطی باید اعمال می شود در حال پیشروی به سمت پست-مستند فاز, دولت خواستار “جدید نرمال.”

برای اولین بار از اوایل ماه مارس اسپانیا نیست, ثبت نام از هر گونه مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز دوشنبه. رسمی مرگ و میر می ایستد در 27,127 و در مجموع 240,000 عفونت شده اند و تایید شده توسط آزمایشگاه ،

____

لندن — یک تحلیل نامتناسب اثر شیوع کروناویروس در انگلستان به نظر می رسد داشتن در اعضای گروه های اقلیت های قومی پیدا کرده است که کسانی که از بنگلادش قومیت تا به حال در حدود دو برابر خطر مرگ با ویروس از سفید انگلیسی.

این گزارش توسط بهداشت عمومی انگلستان یافت می شود که افراد سیاه و سفید بودند به احتمال زیاد تشخیص داده می شود و که coronavirus مربوط به نرخ مرگ و بالاترین در میان مردم از سیاه و آسیایی, گروه های قومی.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “این بیماری همه گیر در معرض بزرگ و نابرابری در سلامت ملت ما.”

بهداشت عمومی انگلستان و تحلیل نیست تنظیم برای شرایط مانند چاقی یا مشاغل در هنگام محاسبه خطر به گروه های مختلف قومی. وجود دارد تعدادی از دیگر یافته های این گزارش از جمله این واقعیت است که در سن کار هستند دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از سن کار زنان است.

هنکاک می گوید تجزیه و تحلیل بیشتر خواهد شد در طول هفته های آینده و ماه به گوشت را در اوایل یافته.

____

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستور داده تا دولت او را به گام سریع برای تعمیر آسیب های اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

نخست وزیر میخائیل Mishustin گزارش به پوتین روز سه شنبه که دولت طرح شامل اقدامات طراحی شده برای تحریک رشد اقتصادی افزایش درآمد و کاهش بیکاری است. این پیش بینی هزینه 5 تریلیون روبل (حدود 73 میلیارد دلار) تا دسامبر 2021.

بخشی اقتصادی shutdown که پوتین دستور داد در اواخر ماه مارس به بنیادی این کشور شیوع شدت صدمه دیده یک اقتصاد در حال حاضر ضرب و شتم توسط یک کاهش شدید در قیمت نفت است.

رهبر روسیه می گوید این کشور در حال حاضر گذشته اوج سرایت اجازه می دهد مقامات منطقه ای به تدریج کاهش محدودیت. برخی از کارشناسان هشدار داده است که افزایش روزانه حدود 9000 تایید موارد باعث می شود سریع بلند کردن اجسام از مستند خطرناک است.

____

لندن — پیشرو اپیدمیولوژی گفت: شیوع کروناویروس در انگلستان بعید است به بدتر در طول تابستان اما این چشم انداز از ماه سپتامبر بود که “بسیار نامشخص است.”

پروفسور نیل فرگوسن از امپریال کالج لندن گفت که او انتظار دارد سطح coronavirus انتقال و موارد به “باقی می ماند نسبتا مسطح بین در حال حاضر و سپتامبر کوتاه بسیار بزرگ تغییر سیاست و یا تغییرات رفتاری در جامعه است.”

او گفت: کمیته ای از نمایندگان در مجلس اعیان گفت “واقعی عدم قطعیت” خواهد بود در ماه سپتامبر.

فرگوسن استعفا از مقام خود به عنوان مشاور دولت در ماه گذشته پس از آیات است که او را شکست اجتماعی-دورى قوانین.

فرگوسن منجر به یک تیم است که مدل گسترش و تاثیر coronavirus. این تیم داده بود و کلام در دیدار با نخست وزیر بوریس جانسون برای تحمیل مستند در مارس 23.

این مستند در حال کاسته سراسر انگلیس به سرعت در انگلستان افزایش نگرانی در میان بسیاری از مقامات بهداشتی بالقوه دوم سنبله در عفونت.

____

لیوبلیانا, اسلوونی — مقامات بهداشتی در اسلوونی می گویند اولین مدرسه ابتدایی دانش آموز آزمایش مثبت برای coronavirus از آنجا که کودکان شروع به بازگشت به مدرسه دو هفته پیش.

یک مدرسه در شهر ماریبور گفت: 3rd-کلاس 17 همکلاسی ها و معلم قرار داده شده تحت دو هفته قرنطینه.

مقامات بهداشتی می گویند به کودک به این ویروس به احتمال زیاد به دست آورد و این ویروس از درون خانواده و تماس با ردیابی جریان است.

رسمی STA خبرگزاری می گوید این اولین تایید ویروس مورد از مارس 30 در اسلوونی دومین شهر بزرگ.

اسلوونی اعلام کرده است در پایان به آن شیوع و شروع به کاهش anti-virus محدودیت در اواسط ماه مه.

کوچک اتحادیه اروپا ملت گزارش 1,475 مورد تأیید و 109 مرگ و میر ناشی از اوایل ماه مارس.

____

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی را در مجموع تایید coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به بیش از 35000 نفر در این استان توسط لنگر کیپ تاون همچنان یک نگرانی در نقطه داغ با بیش از 23000.

آفریقای جنوبی دارای بیشترین تایید ویروس موارد از هر کشور در آفریقا است. آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: تعداد کل سراسر این قاره در حال حاضر بالاتر از 152,000.

آفریقای جنوبی در زمان گام دیگری در کاهش مستند محدودیت در روز دوشنبه با فروش الکل اجازه دوباره. مقامات هشدار داده اند که میزان موارد جدید است که انتظار می رود برای تسریع.

آفریقای جنوبی دیده می شود موارد دو تقریبا هر 12 روز در حالی که موارد در کیپ غربی شده اند دو برابر هر نه روز.

یک آزمون بزرگ پیش روست آخر این هفته به عنوان مکان عبادت مجاز به کار با محدودیت 50 مردم با وجود هشدارهای برخی از رهبران مذهبی در مورد خطر گسترش ویروس.

____

مسکو — دو اصلی کلیساهای ارتدکس روسیه در مسکو بازگشایی درهای خود را به عنوان مقامات اقدامات بیشتری برای سهولت این کشور coronavirus مستند.

این کلیسای جامع مسیح نجات دهنده و تجلی کلیسای جامع در Yelokhovo استقبال محله های کشیش نشین دوباره در روز سه شنبه.

حرکت هماهنگ بود با فدرال و مقامات شهرستان. کلیسا را برانگیخت قرار است به پوشیدن ماسک های پزشکی و حفظ فاصله مناسب از دیگران در طول خدمات.

کلیساهای دیگر در پایتخت روسیه در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در روز شنبه. مسکو کلیساها بسته شده اند و به محله های کشیش نشین از آوریل 13.

مقامات روسی می گویند که این کشور در حال حاضر گذشته اوج سرایت و آن را امن به تدریج سهولت مستند اقدامات است. برخی از کارشناسان هشدار می دهند که با تایید موارد افزایش حدود 9,000 روزانه, بلند کردن محدودیت سرعت خطرناک است.

____

ژوهانسبورگ — آفریقای coronavirus موارد پیشی گرفته اند 150,000 در حالی که سازمان بهداشت جهانی می گوید این قاره از 1.3 میلیارد نفر هنوز هم در منطقه کم می شود.

نگرانی بالا باقی می ماند به عنوان برخی از آفریقا 54 کشور مبارزه با زمانی که به بازگشایی مدارس و بخش هایی از اقتصاد خود را.

رواندا اولین کشور در آسیا و اقیانوسیه برای تحمیل یک مستند در این هفته کاهش کاهش آن پس از گزارش اول خود را COVID-19 مرگ است.

بیش از 4,300 مرگ تایید شده است در سراسر این قاره به عنوان محلی انتقال ویروس را افزایش می دهد و تست مواد و تجهیزات پزشکی باقی می ماند در تامین کوتاه مدت در بسیاری از مکان ها.

___

بریتانیا سازمان آمار می گوید تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در انگلستان تا پایان هفته 22 مه بود 48,106.

به روز شده در آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی انگلیس در آمده و پس از آن ثبت شده هفتگی 2,589 مرگ و میر مربوط به کروناویروس در انگلستان و ولز است. هر چند که به پایین ترین سطح در هفت هفته این ویروس هنوز هم اختصاص 21.1 درصد از تمام مرگ و میر.

روزانه آمار و ارقام ارائه شده توسط دولت را COVID مربوط به مرگ و میر در بالای 39,000. این اعداد و ارقام بر اساس اولیه علت مرگ ارزیابی در حالی که کسانی که از این آمار آژانس در حال گردآوری از مرگ ثبت نام است که می تواند چند هفته صادر می شود.

آژانس همچنین گفت وجود دارد 2,348 مرگ و میر بیشتر در انگلستان و ولز در طول هفته نسبت به میانگین پنج ساله است. مرگ و میر بیش از حد به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بهترین سنج ویروس تاثیر آنها به عنوان ارائه یک راهنمای روشن بیش از دوره تاریخی و شامل همه علت مرگ و میر.

آمار نیک راه راه گفته شده اند وجود دارد فقط تحت 62,000 بیش از حد مرگ و میر در سراسر انگلستان

___

برلین — برلین بالا سلامت رسمی می گوید او وحشت زده توسط یک آخر هفته جمع آوری و در حمایت از این شهر توقیف باشگاه است که به ارمغان آورد تا 1500 نفر با هم و آن سازمان به پایان رسید چرا که شرکت کنندگان نبودند نگه داشتن به فاصله قوانین.

تظاهرکنندگان جمع شده در یک شهر کانال یکشنبه در 300 تا 400 قایق های کوچک و در بانک ها با موسیقی با صدای بلند. شهر سلامت وزیر Dilek Kalayci گفت: روز شنبه او را درک کاباره ها’ مشکلات مالی اما اشاره کرد که کمک در دسترس است و گفت: این رویداد آخر هفته بود “به شدت غفلت” در حالی که این همه گیری همچنان ادامه دارد. او گفت: “این زمان برای احزاب است.”

آلمان شروع به کاهش آن coronavirus محدودیت در اواخر ماه آوریل و در ادامه به انجام این کار با وجود برخی نگرانی محلی شیوع بیماری های مرتبط با کشتارگاه یک سرویس کلیسا و یک رستوران.

در آخرین مورد حداقل 68 نفر تست مثبت در مرکز شهر گوتینگن پس از خصوصی و خانواده.

___

هراره زیمبابوه — رسانه های دولتی می گویند زیمبابوه خود را تایید کرده است اولین coronavirus موارد در زندانها با زندانیان و دو نگهبان تست مثبت است.

روزنامه هرالد می گوید مقامات اعلام زندانها در Plumtree که هم مرز بوتسوانا و در Beitbridge که مرزهای آفریقای جنوبی به عنوان “no-go مناطق است.” مقامات نیز به حالت تعلیق در جنبش خارج از زندان های سراسر کشور در نتیجه برخی از زندانیان عدم حضور در جلسات دادگاه.

زیمبابوه موارد بیش از دو برابر در هفته گذشته به بیش از 200 با جدید ترین عفونت در مراکز که در آن مردم با عبور از مرز قرنطینه می شوند. بیشتر در حال بازگشت از بوتسوانا و آفریقای جنوبی که میزبان میلیون ها نفر از Zimbabweans که فرار کرد بحران اقتصادی در سال های اخیر است.

آفریقای جنوبی بیش از 34,000 ویروس موارد بسیاری در آفریقا است. زیمبابوه وزارت بهداشت می گوید: عودت مطرح بزرگترین virus تهدید. کسانی که بازداشت غیر قانونی گذرگاه های مرزی را به زندان Plumtree و Beitbridge. زیمبابوه زودتر منتشر شد بیش از 4000 زندانی به سهولت ازدحام بیش از حد در امکانات که در آن سیستم های بهداشتی ضعیف هستند. در مورد 18,000 مردم هنوز پشت میله های زندان.

___

لاهور پاکستان — به بیرون درز دولت سند نشان می دهد مقامات نادیده گرفته و کارشناسان که می خواستم یک monthlong مستند در استان پنجاب پاکستان و تخمین زده شده که 670,000 ممکن است آلوده شده اند در استان لاهور.

پس از رسانه ای منتشر شده از ” کارشناسان گزارش خود را برگزار انتقاد از دولت برای کاهش محدودیت ها در ماه گذشته به جای غذای توصیه می شود.

این گزارش بر اساس نمونه نظرسنجی انجام شده در لاهور که تا به حال 245 مرگ و میر از طریق مه 15. پس از پنجاب گزارش شده نزدیک به 200 بیشتر تلفات مربوط به COVID-19.

سند ظاهر ساعت قبل از نخست وزیر عمران خان آرام تر coronavirus محدودیت های اجرا شده در ماه مارس گفت: پاکستانی ها باید یاد بگیرند که چگونه به زندگی با این ویروس پس از مستندات نیست درمان این بیماری است.

پاکستان ثبت شده 1,621 مرگ و میر در میان 76,398 موارد است.

___

سنگاپور — سنگاپور بازگشایی 75 درصد از اقتصاد خود را به عنوان بخشی از یک سه فاز کنترل شده با رویکرد پایان یک ویروس مستند در محل از اوایل ماه آوریل است.

سرمایه گذاری, الکترونیک, تولید و تدارکات در میان بخش هایی که از سر عملیات پس از دو ماه تعطیلی با دقیق الزامات ایمنی. مدارس نیز بازگشایی در مراحل این ماه است. اما اکثر مغازه های خرده فروشی, شخصی, خدمات, ناهار خوری در رستوران ها و گردهمایی های اجتماعی هنوز هم ممنوع است.

“آن احساس می کند مانند آن آمده است که در آن باید باشد. مانند شما می دانید که مردم شروع به دیدن مردم دوباره و دوباره. این احساس خوب” گفت: Firman حنیف که با این نسخهها کار در یک شرکت امنیتی است.

مرفه شهر-دولت بیش از 35,000 موارد یکی از بالاترین در آسیا است. بیش از 90 درصد از موارد درگیر کارگران خارجی ساکن در خوابگاه شلوغ. دولت می گوید که تنها در آسانسور محدودیت بیشتر اگر عفونت پایین باقی می ماند.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 38 مورد جدید از COVID-19 همه اما یکی از پر جمعیت سئول شهری منطقه است.

ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه آورده و ملی در مجموع به 11,541 موارد و 272 مرگ و میر.

صدها نفر از موارد مرتبط شده اند به محل کار از جمله مراکز تماس و یک انبار عظیم اداره محلی e-commerce غول Coupang که مقامات می گویند موفق به درستی اجرای اقدامات پیشگیرانه. حداقل دو دوجین موارد مرتبط شده اند به کلیساها در نزدیکی سئول پایتخت از جمله مرگ یک پیرو در 70s به.

اینچئون یک بندر در غرب سئول ممنوع تجمعات در بیشتر در برخی از 4200 کلیساها و دیگر امکانات مذهبی. گیونگی-دو که در اطراف پایتخت صادر اداری حکم به تعطیل و انبار و خانه های مراسم تشییع جنازه و عروسی سالن.

___

پکن — چین گزارش پنج مورد جدید از coronavirus همه به ارمغان آورد توسط شهروندان چینی از خارج از کشور است.

جدید مرگ و میر گزارش شده در روز سه شنبه در حالی که 73 نفر باقی می ماند در درمان COVID-19 و 373 تحت نظارت هستند و انزوا برای نشان دادن نشانه هایی از ویروس و یا داشتن آزمایش مثبت آن را بدون نشان دادن علائم. چین ثبت کرده است و در مجموع 4,634 مرگ و میر در میان 83,022 موارد این بیماری است.

چین بیشتر دوباره باز مدارس در این هفته و خیلی از اقتصاد را به طور منظم جای پای پس از شیوع ویروس که برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در مرکز چینی ها در شهر ووهان.

در دوشنبه, چین, وزارت امور خارجه دوباره در دفاع از این کشور را از دست داده و این شیوع در برابر اتهام بی کفایتی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با تمرکز بر شکست خود را برای جلوگیری از مردم ترک ووهان زودتر از Jan. 23 هنگامی که این شهر قرار داده بود روی زمین افتاده.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>