Tocabe پشتیبانی از بومی آمریکا تولید مواد غذایی به عنوان آن را بازگشایی

ایجاد بومی غذاهای آمریکایی فراتر از دستور; مواد و که در آن آنها می آیند از آنها فقط به عنوان مهم است. بنابراین زمانی که بن Jacobs و مت چاندرا صاحبان Tocabe رستوران در گرینوود و دنور برکلی محله تا به حال به خود را تعطیل eateries متخصص در آمریکایی های بومی آنها نگران است که آنها نیز تحت تاثیر قرار کشاورزان و تولید کنندگان دیگر که ارائه مواد خام برای منوهای خود را.

پس از coronavirus رستوران shutdown شروع ایالت در اواسط ماه مارس Jacobs و چاندرا سعی کردم به طور خلاصه به نگه داشتن چیزهایی که به عنوان یک takeout-تنها کسب و کار, اما به زودی تصمیم گرفت که آنها را به جای سعی کنید به نگه داشتن کارکنان خود را امن تر را در چند دلار اضافی. “ما باید افرادی که کودکان و افرادی که در زندگی چند نسل از خانواده هایی که برای ما کار می کنند و ما نمی خواهید به خطر” Jacobs توضیح می دهد.

اما بسته شدن درب به دو سریع-رستوران های گاه به گاه آمد با قیمت دیگر: پایان دادن به خرید از آمریکایی های بومی و جوامع در سراسر ایالات متحده Tocabe اقدام به خرید برنج وحشی از Red Lake ملت غذایی در مینه سوتا, لوبیا و انواع توت ها گندم از رامونا مزارع در آریزونا و ذرت هند و آبی ذرت از تعظیم و Arrow با نام تجاری بخشی از یوت کوه یوت قبیله Farm & Ranch سازمانی. “ما به طور معمول از طریق چند صد پوند در ماه از وحشی برنج” Jacobs یادداشت ها. “و رامونا مزارع گندم و انواع توت ها تبدیل شده اند ما مهره های اصلی و محبوب ترین آیتم ها بیش از چند سال گذشته.”

Tocabe will be back beginning June 4.

Tocabe خواهد بود آغاز ژوئن 4.

علامت Antonation

شرکای کسب و کار اعمال می شود برای بودجه فدرال برای کمک به با حقوق و دستمزد اما نگران است که آنها ممکن است به وضع مردم دوباره یک بار که پول زد. به طوری که آنها راه اندازی یک GoFundMe مبارزات انتخاباتی مطرح شده و بیش از 30.000 دلار برای کمک به صندوق بازگشایی رستوران. با آن Jacobs می گوید که او قادر خواهید بود برای گسترش شرکت طرح برای حمایت از تولید کنندگان مواد غذایی.

“ما در حال تلاش برای زنده ماندن به عنوان یک کسب و کار, اما ما همچنین می خواهم برای حمایت از جوامع در تلاش برای زنده ماندن” او می افزاید. “این فقط آنچه اتفاق می افتد در هند کشور, در حال حاضر, اما آنچه اتفاق می افتد در شش ماه ؟ در حال حاضر زمان برای شروع به آماده شدن. مکان های کوچک مانند ما واقعا می تواند تاثیر ما اعضای جامعه که نیاز به حمایت دارند.”

هر دو Tocabe مکان را بازگشایی این چهار شنبه, ژوئن 4, با محدود ساعت و در خانه ناهار خوری. “من نمی خواهم به overcommit بیش از حد به زودی — داشتن بیش از حد بسیاری از مردم در اینجا احساس نمی کند حق” جیکوبز می گوید. “ما شماره یک نگرانی است که مراقبت از جامعه ما آن را آسان تر برای اضافه کردن روز پس از رفتن به آرامی در اب راه رفتن را به آب است.”

از آن خواهد شد در حالی که قبل از Tocabe می گردیم به قبل از COVID سطح فروش اما صاحبان هنوز متعهد به همکاری با سازمان هایی که کمک به بومی جمعیت شهری مانند دنور خانواده هندی, مرکز منابع دنور هند مرکز و دنور آمریکا هندی کمیسیون. و آنها نیز به دنبال به جلو به یک بار دیگر در آوردن روغن زیتون از Yocha Dehe قبیله در شمال کالیفرنیا شربت افرا از Ojibwes از منطقه دریاچه های بزرگ و محلی گاومیش کوهان دار امریکایی از سنگ رودخانه و مزارع.

آغاز سهشنبه اصلی Tocabe در 3536 غرب 44 خیابان باز خواهد شد برای منظقه وانت تحویل و محدود در خانه ناهار خوری از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر روز شنبه از طریق شنبه و ظهر تا 8 بعد از ظهر یکشنبه. و گرینوود مکان در 8181 شرق, Arapahoe, جاده در گرینوود باز خواهد شد از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه. تماس 720-524-8282 (دنور) و یا 720-485-6739 (گرینوود) برای جزئیات بیشتر و سفارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>