تهمت و تهدید نیروی نظامی علیه معترضان در سراسر کشور

APTOPIX_America_Protests_Philadelphia_60376 فیلادلفیا پلیس و گارد ملی پنسیلوانیا را به زانو در این پیشنهاد از فیلادلفیا معاون کمیسر پلیس ملوین سینگلتون و نهان و خارج از فیلادلفیا به مقر پلیس در فیلادلفیا یکشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در طول یک راهپیمایی خواستار عدالت بیش از مرگ جورج فلوید Floyd درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/مت Rourke

APTOPIX_America_Protests_Columbus_50258 Ebri Yahloe, 26, کلمبوس, شعارهای, در حالی که نشسته در کنار خیابان بالا به ادامه اعتراضات پس از مرگ مینیاپولیس ساکن جورج فلوید شنبه 1 ژوئن 2020 در کلمبوس, اوهایو. فلوید کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس در روز یادبود. درک چوین یکی از چهار مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در Floyd بازداشت شده خود بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. در طول بازداشت, فیلم نشان داد چوین زانو در Floyd گردن برای تقریبا نه ساعت به عنوان فلوید بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

Joshua A. Bickel/The Columbus Dispatch از طریق AP

America_Protests_Washington_51010 جمع تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس.

AP Photo/اوان Vucci

APTOPIX_America_Protests_Washington_12112 جمع تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس.

AP Photo/اوان Vucci

America_Protests_Philadelphia_37654 فیلادلفیا پلیس و گارد ملی پنسیلوانیا را به زانو در این پیشنهاد از فیلادلفیا معاون کمیسر پلیس ملوین سینگلتون و نهان و خارج از فیلادلفیا به مقر پلیس در فیلادلفیا یکشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در طول یک راهپیمایی خواستار عدالت بیش از مرگ جورج فلوید Floyd درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/مت Rourke

Minneapolis_Police_Death_45595 تظاهرکنندگان جمع آوری در مینه سوتا فرماندار عمارت جمعه, ژوئن 1, 2020, در, St. Paul, Minn. تظاهرات ادامه داد: پس از مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود.

AP Photo/جان Minchillo

America_Protests_Washington_10642 یک نشان دهنده گرفته شده است به بازداشت توسط پلیس پس از حکومت نظامی اثر در زمان طول در اعتراض به مرگ جورج فلوید, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس.

AP Photo/الکس برندن

America_Protests_Atlanta_77132 در صلح و همبستگی مقامات مجری قانون با شورش سپر زانو زدن در مقابل معترضان جمعه, ژوئن 1, 2020, در طول یک روز چهارم تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

کورتیس کامپتون/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق AP

APTOPIX_America_Protests_Philadelphia_17240 فیلادلفیا معاون کمیسر پلیس ملوین سینگلتون, مرکز, زانو زده و می پرسد دیگر پلیس از پیوستن به او در خارج از فیلادلفیا به مقر پلیس در فیلادلفیا یکشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در طول یک راهپیمایی خواستار عدالت بیش از مرگ جورج فلوید Floyd درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/مت Slocum

APTOPIX_America_Protests_Washington_23729 پلیس پاک کردن تظاهر کنندگان از پارک لافایت آنها به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس.

AP Photo/الکس برندن

America_Protests_Washington_05274 جمع تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس.

AP Photo/اوان Vucci

America_Protests_Atlanta_05401 در صلح و همبستگی مقامات مجری قانون با شورش سپر زانو زدن در مقابل معترضان جمعه, ژوئن 1, 2020, در طول یک روز چهارم تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

کورتیس کامپتون/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق AP

Minneapolis_Police_Death_45595 تظاهرکنندگان جمع آوری در مینه سوتا فرماندار عمارت جمعه, ژوئن 1, 2020, در, St. Paul, Minn. تظاهرات ادامه داد: پس از مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود.

AP Photo/جان Minchillo

APTOPIX_America_Protests_Washington_87975 تظاهرکنندگان خرابگری یک ماشین به آنها اعتراض به مرگ جورج فلوید, یکشنبه, مارس 31, 2020, در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس.

AP Photo/اوان Vucci

APTOPIX_America_Protests_Minneapolis_18161 رانندگان هستند دستور داد به زمین از وسیله نقلیه خود را با پلیس در جریان اعتراض در جنوب خیابان واشنگتن سهشنبه, مارس 31, 2020, در مینیاپولیس. تظاهرات ادامه داد: پس از مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود.

AP Photo/جان Minchillo

APTOPIX_America_Protests_Richmond_47347 یک پسر جوان نگه می دارد “عدالت” ثبت نام او به عنوان همسالان در خارج از پنجره یک اتومبیل در حال گذر تظاهرات و راهپیمایی را از طریق مرکز شهر برای سومین شب از ناآرامی های روز شنبه مه 31, 2020, در, Richmond, Va. رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم صادر مقررات منع رفت و آمد در این شب ،

AP Photo/استیو Helber

APTOPIX_America_Protests_Minneapolis_04011 بازداشت معترضان در حال لود شده بر روی یک اتوبوس حمل و نقل توسط پلیس در جنوب خیابان واشنگتن سهشنبه, مارس 31, 2020, در مینیاپولیس. تظاهرات ادامه داد: پس از مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود.

AP Photo/جان Minchillo

APTOPIX_America_Protests_California_31924 یک معترض yells یکشنبه, مارس 31, 2020, در سانتا مونیکا کالیفرنیا در طول ناآرامی و تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/مارسیو خوزه سانچز

APTOPIX_America_Protests_Florida_87917 مردم نشان دادن حمایت خود را برای یک زندگی ماده مارس به عنوان آن می گذرد یکشنبه, مارس 31, 2020, در تمپا, فلوریدا. برای دومین روز متوالی در اعتراض به خیابان ها ریختند تمپا در اعتراض به مرگ جورج فلوید درگذشت مارس 25 بعد از او دوخته بود در گردن توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

مارتا اسکنکیو-راین/Tampa Bay Times طریق AP

America_Protests_Washington_81053 پلیس به صورت یک خط در ثانیه و خیابان به عنوان جمع تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید, یکشنبه, مارس 31, 2020, در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط افسران پلیس مینیاپولیس

AP Photo/الکس برندن

APTOPIX_America_Protests_Las_Vegas_38727 پلیس نگهبانی به معترضان تجمع در برج ترامپ, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در لاس وگاس بیش از مرگ جورج فلوید. فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود.

AP Photo/جان Locher

America_Protests_New_York_83050 یک معترض اجرا می شود به عنوان او تعقیب توسط پلیس در دوشنبه 1 ژوئن 2020 در نیویورک است. تظاهرات برگزار شد در سراسر شهر بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس که درگذشت پس از مهار توسط ماموران پلیس در روز یادبود.

AP Photo/ونگ Maye-E

America_Protests_Pennsylvania_88012 داوطلبانه اعضای جامعه پاک کردن یک غارت فروشگاه در فیلادلفیا یکشنبه, ژوئن 1 سال 2020 پس از اعتراض و ناآرامی در واکنش به جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در مه 25 در مینیاپولیس.

AP Photo/مت Rourke

America_Protests_Ohio_98380 کلیولند گشت پلیس در خیابان های, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در مرکز شهر کلیولند. شهر کلیولند تمدید آن مقررات منع رفت و آمد از طریق پنج شنبه شب پس از شورش شکست روز شنبه در واکنش به جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در مه 25 در مینیاپولیس.

AP Photo/تونی Dejak

America_Protests_New_York_City_86318 کارگران مدیره تا ویندوز از تجهیزات فروشگاه پوشاک زنانه, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در محله سوهو نیویورک. معترضان را شکست ویندوز یکشنبه شب در واکنش به جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در مه 25 در مینیاپولیس.

AP Photo/علامت Lennihan

America_Protests_Alabama_89895 کارگران و داوطلب پاک کردن آسیب در خارج از سوخته فروشگاه لباس در بیرمنگام Ala., در دوشنبه 1 ژوئن 2020 پس از یک شب از ناآرامی. مردم در هم شکسته ویندوز, مجموعه آتش سوزی و آسیب دیده بناهای تاریخی در مرکز شهر پارک پس از اعتراض به مرگ جورج فلوید. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/جی ریوز

APTOPIX_America_Protests_Minneapolis_41469 یک معترض واکنش نشان می دهد پس از برخورد با اسپری فلفل از پلیس خود را به عنوان گروهی از تظاهرکنندگان بازداشت هستند قبل از دستگیری در یک ایستگاه گاز در جنوب خیابان واشنگتن سهشنبه, مارس 31, 2020, در مینیاپولیس. تظاهرات ادامه داد موجب مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/جان Minchillo

Minneapolis_Police_Death-Floyd_97828 عاطفی ترنس فلوید دوم از سمت راست است که با آسودگی به عنوان او نشسته در نقطه ای در تقاطع خیابان 38 و خیابان های شیکاگو, مینیاپولیس, Minn. که در آن برادر جورج فلوید پلیس مواجه می شوند و درگذشت در حالی که در بازداشت خود, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 است.

AP Photo/Bebeto ماتیوز

Minneapolis_Police_Death-Floyd_55022 عاطفی ترنس فلوید دوم از سمت راست است که با آسودگی به عنوان او را لمس نقطه در تقاطع 38 خیابان و خیابان های شیکاگو, مینیاپولیس, Minn. که در آن برادر جورج فلوید پلیس مواجه می شوند و درگذشت در حالی که در بازداشت خود, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 است.

AP Photo/Bebeto ماتیوز

APTOPIX_America_Protests_New_York_city_34391 یک مجسمه آزادی نقاشی دیده می شود از طریق یک شکست دولچه و گابانا, فروشگاه, پنجره, جمعه, ژوئن 1 سال 2020 در محله سوهو نیویورک. معترضان شکست را به فروشگاه یکشنبه شب در واکنش به جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در مه 25 در مینیاپولیس.

AP Photo/علامت Lennihan

America_Protests_Philadelphia_87598 معترضان تجمع در مقابل سربازان گارد ملی پنسیلوانیا, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در فیلادلفیا بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/مت Slocum

America_Protests_New_Hampshire_26921 ستوان الکس رنو از Hampton, N. H. اداره پلیس حق و Dep. رئیس کوین Gelineau از سیبروک N. H. اداره پلیس مرکز را یک زانو را به عنوان آنها با پیوستن به معترضان در نظر گرفتن زانو در طول یک تظاهرات دوشنبه 1 ژوئن 2020 در همپتون ساحل. این گروه جمع شده بودند به صدای نگرانی های خود را پس از مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود.

AP Photo/چارلز Krupa

America_Protests_Seattle_76381 Hanz Jouissance نگه می دارد تا یک مشت در نتیجه شب زنده داری نماز در اول AME church جمعه, ژوئن 1 سال 2020 در سیاتل پس از تظاهرات بیش از آخر هفته بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

AP Photo/ایلین تامپسون

America_Protests_California_07814 داوطلبان پاک کردن نقاشی های دیواری از یک Jamba Juice جمعه, ژوئن 1 سال 2020 در سانتا مونیکا کالیفرنیا یک روز پس از ناآرامی و تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

AP Photo/مارسیو خوزه سانچز

America_Protests_Los_Angeles_42434 یک مرد چرخه گذشته یک سوار کردن فروشگاه پس از تظاهرات توده ای در شنبه شب بیش از مرگ جورج فلوید در Fairfax منطقه لس آنجلس, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 است.

AP Photo/ریچارد وگل

America_Protests_California_19200 داوطلبان انتخاب کنید تا شیشه از یک آسیب دیده شکاف فروشگاه شنبه, ژوئن 1, 2020, در سانتا مونیکا کالیفرنیا یک روز پس از ناآرامی و تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

AP Photo/مارسیو خوزه سانچز

APTOPIX_America_Protests_Boston_14416 یک زن با پوشیدن یک ماسک با توجه به coronavirus نگرانی به نظر می رسد در یک شکست نمای پنجره در بوستون مرکز شهر عبور شنبه June1, 2020. یک مارس در بوستون یکشنبه در اعتراض به مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25, خشونت تبدیل شد پس از تاریک.

AP Photo/Elise Amendola

America_Protests_California_05362 داوطلبان پاک کردن نقاشی های دیواری از فروشگاه وال جمعه, ژوئن 1 سال 2020 در سانتا مونیکا کالیفرنیا یک روز پس از ناآرامی و تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

AP Photo/مارسیو خوزه سانچز

America_Protests_Florida_12923 اعضای امگا Psi فی برادری نگه داشتن دست ها در نماز, در پارکینگ, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در تمپا, فلوریدا,., در نزدیکی که در آن دو مکان کسب و کار نابود شدند توسط معترضان شنبه شب. چندین شهرستانهای سراسر فلوریدا صادر حکومت برای محدود کردن جمعیت زیادی تجمع در اعتراض به کشتار مردم توسط پلیس.

AP Photo/کریس o’meara

America_Protests_Indianapolis_72179 زنان منجر به یک شعار به عنوان معترضان در زمان زانو در ایندیانا خانه ملت در Indianapolis, جمعه, ژوئن 1 سال 2020 بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود.

AP Photo/Michael Conroy

America_Protests_New_Hampshire_70857 جمع آوری مردم به اعتراض در همپتون, ساحل, N. H., جمعه, ژوئن 1, 2020, پس از مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود.

AP Photo/چارلز Krupa

America_Protests_New_York_City_38167 افسران پلیس توقف در یک نگاه سوخته ماشین پلیس, جمعه, ژوئن 1 سال 2020 در محله سوهو نیویورک. معترضان سوخته خودرو در واکنش به جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در مه 25 در مینیاپولیس.

AP Photo/علامت Lennihan

America_Protests_California_06273 داوطلبان پاک کردن نقاشی های دیواری در یک پنجره در Pike, رسانه های, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در لانگ بیچ کالیفرنیا پس از یک شب اعتراضات در واکنش به جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در مه 25 در مینیاپولیس.

AP Photo/اشلی Landis

America_Protests_New_York_City_48248 کارگران مدیره تا ویندوز از یک Nespresso, فروشگاه, جمعه, ژوئن 1 سال 2020 در محله سوهو نیویورک. معترضان شکست را به فروشگاه یکشنبه شب در واکنش به جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در مه 25 در مینیاپولیس.

AP Photo/علامت Lennihan

America_Protests_Ohio_58595 کارگران نصب تخته سه لا را بر پنجره شکسته در کازینو جک, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 در کلیولند. شهر کلیولند تمدید آن مقررات منع رفت و آمد از طریق پنج شنبه شب پس از شورش شکست در روز شنبه بیش از مرگ جورج لوید.

AP Photo/تونی Dejak

America_Protests_Missouri_58367 آتش بازی پرتاب توسط معترضان منفجر خارج از اداره پلیس فرگوسن در یکشنبه 31 مه سال 2020 به عنوان پلیس دریافت مجموعه برای پیشبرد بر روی S. فلریسنت جاده برای روشن شدن جمعیت که از آنها پرتاب شد. ویدیو جدید از اتهام نیروی بیش از حد در مینیاپولیس موجب سراسر کشور تظاهرات.

مسیحی Gooden/St. Louis Post-Dispatch از طریق AP

APTOPIX_America_Protests_Washington_77578 تظاهرکنندگان pprotest مرگ جورج فلوید, یکشنبه, مارس 31, 2020, در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط افسران پلیس مینیاپولیس

AP Photo/الکس برندن

واشنگتن (AP) — دارای حق اعمال فوق العاده ای فدرال قدرت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید ملت حکام در روز دوشنبه که او را از استقرار نظامی به ایران اگر آنها نمی تمبر از خشونت اعتراض به خشونت پلیس که roiled ملت طی هفته گذشته. او اعلام شد که پلیس فدرال تحت فرمان مجبور به عقب صلح آمیز تظاهرکنندگان با گاز اشک آور به طوری که او می تواند راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا و مطرح با یک کتاب مقدس.

مغلوب ساختن پیشی جستن bellicose حرف آمد و به عنوان ملت آماده برای دور دیگری از خشونت در زمانی که کشور در حال حاضر کمانش به دلیل شیوع کروناویروس و افسردگی-سطح بیکاری ناشی از آن است. رئیس جمهور خواستار پایان دادن به گرم تظاهرات در اظهارات کاخ سفید در باغ گل رز و متعهد به استفاده از نیروی بیشتری برای رسیدن به آن هدف.

اگر فرمانداران سراسر کشور انجام نمی استقرار گارد ملی در تعداد کافی برای “تسلط بر خیابان های ناروا” گفت: ارتش ایالات متحده را به “سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

“ما بزرگترین کشور در جهان” رئیس جمهور اعلام کرد. “ما قصد داریم به نگه داشتن آن امن است.”

یک استقرار نظامی با مغلوب ساختن پیشی جستن به ایالات متحده را خیره کننده مداخله فدرال به ندرت دیده می شود در تاریخ آمریکای مدرن. در عین حال این پیام را مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد ارسال با بی پروایی نشان دادن مقاومت مواجه معترضان در برابر کاخ سفید بود که او می بیند چند محدودیتی برای آنچه که او مایل به انجام است.

برخی از اطراف رئیس جمهور تشبیه لحظه ای به سال 1968 زمانی که ریچارد نیکسون زد به عنوان قانون و نظم نامزد پس از یک تابستان شورش گرفتن کاخ سفید است. اما با وجود تلاش های خود را برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک سیاسی خارجی مغلوب ساختن پیشی جستن یک وقت که خطر بودن مسئول خشونت است.

دقیقه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت کردن پلیس و سربازان گارد ملی آغاز شد به شدت وادار به عقب صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز که جمع شده بودند در پارک لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید که در آن آنها شعار علیه خشونت پلیس و مینیاپولیس مرگ جورج فلوید. به عنوان تهمت صحبت کرد, پارگی کپسول های گاز می تواند صدای انفجار.

فلوید درگذشت, هفته گذشته پس از او دوخته بود به پیاده رو توسط یک افسر پلیس که قرار زانو خود را بر روی دستبند را گردن تا او را متوقف تنفس. مرگ او مجموعه ای خاموش تظاهرات که از مینیاپولیس در سراسر امریکا است. برادرش ترنس التماس کرد با معترضان در روز دوشنبه به صلح آمیز باقی می ماند.

پنج ماه قبل از روز انتخابات, رئیس جمهور روشن ساخته است که او می خواهد سهام خود را از انتخاب مجدد تلاش بر متقاعد کردن رای دهندگان که خود را قوی بازو رویکرد موجه به سرکوب شدید ترین ناآرامی های مدنی پس از دهه 1960 است. او کمی تلاش به آدرس نارضایتی از آمریکایی ها و دیگران خشم فلوید مرگ و معضل خشونت پلیس را تضعیف میکند چه مبارزات انتخاباتی خود امیدوار خواهد بود افزایش درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی.

صحنه در داخل و اطراف کاخ سفید در روز دوشنبه شب به نظر می رسد به دقت هماهنگ شده. به عنوان جمعیت معترضان رشد دادستان کل ویلیام بار وارد در پارک لافایت به دنبال بیش در تظاهرات و ازدحام از اجرای قانون است.

ناگهانی تغییر تاکتیک در برابر معترضان در ابتدا یک رمز و راز است. پس از اتمام باغ گل رز سخنان تهمت پدید آمده از کاخ سفید گیتس و راه می رفت از طریق پارک به کلیسای جان که در آن یک دفتر تعیین شده بود در آتش سوزی شب گذشته بود.

تهمت که به ندرت در مراسم کلیسا برگزار شد تا کتاب مقدس و جمع آوری یک گروه از مشاوران — تمام سفید — ژست برای عکس.

لحظه ای بود که به سرعت تقبیح با مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: رئیس جمهور “استفاده نظامی به فشار یک اعتراض مسالمت آمیز به طوری که او می تواند یک عکس op در یک کلیسا است.”

“این فقط یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد برای این رئیس جمهور گفت:” در توییتر. “شرم آور است.”

قانون فدرال مجوز رئیس جمهور برای اعزام ارتش به متحده برای سرکوب این قیام و یا اگر یک کشور هجوم قانون فدرال کارشناسان حقوقی گفت. اما مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات نیز راه اندازی فوری درگیری با مقامات در نیویورک و کشورهای دیگر که اظهار داشت که رئیس جمهور ندارد طرفه مناسب برای ارسال در نیروهای مقابل را از دولت های محلی.

این کشور شده است احاطه عصبانی تظاهرات هفته گذشته در برخی از گسترده ترین ناآرامی های نژادی در ایالات متحده از دهه 1960 است. موجب تا حد زیادی توسط Floyd مرگ معترضان به خیابان آمده اند به نگرانی قتل سیاهان توسط پلیس. مینیاپولیس افسر درک چوین شده است به اتهام قتل, اما معترضان خواستار هستند که سه نفر از همکاران خود را تحت پیگرد قانونی قرار ، هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

در حالی که بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز است دیگران تبار به خشونت ترک محله در قتلگاه فروشگاه غارت ویندوز شکسته و اتومبیل های سوخته با وجود حکومت در سراسر کشور و استقرار هزاران نفر از اعضای گارد ملی در حداقل 15 متحده است.

روز دوشنبه تظاهرات فوران از فیلادلفیا که در آن صدها نفر از معترضان ریخته بر روی یک بزرگراه در قلب این شهر به آتلانتا که در آن پلیس با شلیک گاز اشک آور در تظاهرات به نشویل که در آن بیش از 60 سربازان گارد ملی را سپر ضد شورش به درخواست مسالمت آمیز معترضان که جمع شده بودند در مقابل تنسی دولت کاپیتول به افتخار فلوید. دو نفر کشته شدند در جریان تظاهرات در شیکاگو و حومه از سیسرو, مقامات گفت: اما ارائه جزئیات. در لوئیزویل, کنتاکی, پلیس ضد شورش با شلیک گاز اشک آور پراکنده چند صد نفر از معترضان از مرکز شهر به شدت دربندی یک روز بیشتر تظاهرات صلح آمیز است.

یک وسیله نقلیه کشت و زرع از طریق یک گروه از مأموران اجرای قانون در یک تظاهرات در بوفالو, نیویورک, مجروح شدن حداقل دو. تصویری از صحنه نشان داد این خودرو شتاب از طریق یک تقاطع در مدت کوتاهی پس از افسران ظاهرا درگیر یک معترض و دستبند او را. ماموران در بیمارستان بستری شد در شرایط با ثبات, مقامات گفت.

در شهر نیویورک که در آن شب هنگام به ارمغان آورده است گسترده در صحنه های تخریب جمعیت زیادی بسیج مسالمت آمیز در میدان تایمز و بروکلین در طول روز. سپس در اوایل شب غارتگران با عجله به یک نایک فروشگاه در منهتن و معترضان شکست نمای ویندوز در نزدیکی مرکز راکفلر. تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد برخی از معترضان استدلال با مردم شکستن پنجره ها و ترغیب آنها برای متوقف کردن.

این شهر در حال حاضر تحمل بسیار زیاد تجاری ناشی از ناآرامی. روز دوشنبه تظاهر کردم از طریق درب از شهر گل سرسبد ال جی, فروشگاه معروف آن رژه روز شکرگزاری و پلیس بعد کشیده حداقل دو دستبند مردان از فروشگاه و قرار دادن آنها را در یک ون. در آن زمان بسیاری از خیابان آشغال با شیشه های شکسته.

در واشنگتن تظاهرات و ادامه داد: راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق واشنگتن ساعت پس از مجبور بودن از پارک لافایت و گذشته 7 بعد از ظهر حکومت نظامی.

در نهایت در داخل چشم از کاپیتول ساختمان راهپیمایان بودند پشت توسط مأموران اجرای قانون با استفاده از گاز اشک آور, گلوله و پایین پرواز هلیکوپتر لگد زدن باقی مانده است. به عنوان آنها پراکنده برخی از معترضان شکست ویندوز در نزدیکی یک ساختمان اداری است.

اوایل روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت فرمانداران در یک ویدئو کنفرانس که آنها “شبیه احمق ها” برای استقرار و حتی بیشتر سرباز گارد ملی. “بسیاری از شما ضعیف است,” او گفت:.

او افزود: “شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره.”

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه به عنوان “rantings از ناامن مرد در تلاش برای نگاه قوی بعد از ساختمان خود را در تمام فعالیت های سیاسی در نژادپرستی است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دموکرات نامزد ریاست جمهوری قول داد به آدرس نژادپرستی نهادی در 100 روز اول در دفتر. او ملاقات حضوری با رهبران دلاور و همچنین در یک نشست مجازی با-شهر شهرداران.

بایدن گفت: نفرت ظهور “هنگامی که شما کسی را در قدرت که تنفس اکسیژن به نفرت است.”

در مینیاپولیس در ضمن فلوید برادر ترنس ساخته عاطفی درخواست برای صلح در این سایت که در آن فلوید دستگیر شد.

“بیایید سوئیچ آن میشم. اجازه دهید را تغییر دهید آن را. انجام این کار مسالمت آمیز لطفا” ترنس فلوید گفت: به عنوان او از مردم خواست تا با استفاده از قدرت خود را در صندوق های رای.

همچنین دوشنبه کالبد شکافی سفارش برای Floyd خانواده متوجه شد که او بر اثر خفگی از گردن و پشت فشرده سازی خانواده وکلای گفت.

مقامات در بسیاری از شهرستانها را سرزنش خشونت در خارج از آشوبگران هر چند ارائه شواهد کمی به عقب است که تا.

اما روز دوشنبه مقامات فدرال بازداشت 28 ساله ایلینوی مرد گفت که او تا به حال نوشته شده خود ثبت ویدیو در Facebook صفحه در هفته گذشته نشان داد که او در مینیاپولیس توزیع مواد منفجره و ترغیب مردم به پرتاب آنها را در مأموران اجرای قانون.

بیش از 5600 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند طی هفته گذشته برای ارتکاب به سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

___

سالیوان و موریسون گزارش از مینیاپولیس. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر ایالات متحده کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de