ویروسی توییتر تصویری را نشان می دهد سن خوزه افسر پلیس پارس در یک معترض, ‘Shut up, bitch’

در توییتر تصویری که آمار نزدیک به 12 میلیون بازدید در روز دوشنبه, San Jose افسر پلیس Jared یون نشان داده شده است grinning و swaying از یک سمت به سمت. در یک تلاش آشکار برای از خواب بیدار شدن افسران همکار در اعتراض های پس از مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید او فریاد “بیایید این [expletive].”

در پس زمینه معترضان توجه داشته باشید که افسران رفتار بیهوده و بیمعنی. “این خنده دار است به آنها. آنها لبخند بر چهره خود را” یکی می گوید.

یکی دیگر از پست ظاهرا قطاری 33 ساله افسر پارس در یک تظاهرکننده “Shut up, bitch.” ثانیه بعد تیم خود را به اتهام به یک جمعیت. او دیده است خود را گسترش پرتابه پرتاب و شلیک به سمت معترضان.

یون شش سال افسر در سن خوزه اداره پلیس را ترک جمعه به عنوان یک نتیجه از نظرات و سبک رفتار با توجه به آژانس و تحت تحقیقات داخلی گفت: رئیس پلیس ادی گارسیا.

تبلیغات

“من خوشحال هستم با اقدامات خود است. من مطمئن هستم که اگر Jared نشسته بود در اینجا او می شود خجالت را به عنوان به خوبی. اما من به شما بگویم من می دانم جارد و او یک بچه خوب که ساخته شده است یک اشتباه است که اجازه دهید احساسات خود را بهتر از او,” گارسیا گفت: در یک جلسه رسانه. “او قرار داده و زندگی خود را در خط برای این اداره پلیس در بسیاری از مناسبت. و بنابراین ما را تمام است که به در نظر گرفتن. او را مجبور به زندگی با عواقب ناشی از آنچه که او انجام داد.”

اما راج Jayadev مدیر عدالت اجتماعی سازمان Silicon Valley د-اشکال گفت: یون شمار معرض خطر بیشتری نسبت به گارسیا اذعان کرد. او می گوید: یک پلیس نشان عملا “دولت مجوز را به قتل برسانند.”

“چه شما می توانید در این ویدئو است که وجود دارد صدها نفر از مردم در اطراف او و آنها عمدتا افراد جوان است. من صحبت کردن در مورد بالا-کودکان در سن مدرسه” او گفت:. “زندگی به معنای واقعی کلمه در معرض خطر هنگامی که شما یک افسر است که تا دندان مسلح و آماده برای نبرد. به سادگی با تکان دادن آن را به عنوان “افسران باید در کنترل احساسات خود را فقط به نظر می رسد کمی تن-ناشنوا” او گفت:.

نمرات از کاربران توییتر را نیز محکوم کرد وزارت برای پاسخ ناکافی به یون نظرات. بسیاری از نام این گروه به آتش یون.

تبلیغات

کاربر @Stephanieee_li انتقاد گارسیا برای تماس با “رشد کامل 30 سال چیزی, پیر” افسر یک “بچه” این ادعا که یک فرد بالغ باید مسئول خود را کج رفتار. @ManeAbdallah فشرده اداره پلیس به “این قاتل خاموش در خیابان های ما.”

کاربر @CaliCruz408 توییتی در این بخش به تشخیص قساوت از افسران سوء. “ویدئوها مانند این نشان می دهد که ماهیت واقعی خود را از مردان است. توجه نزدیک به آنهایی که در تلاش برای کاهش تنش ها با رفتار و به آنهایی که با بهره گیری از این … خود را sociopaths خود را نشان می دهد.”

گارسیا در پاسخ به این توییت با همدلی اما تاکید کرد که تحقیقات به Yeun عمل استاندارد برای هر گونه شکایت در این بخش است.

“ما عصبانی هستید نیز هست و ما که روشن است. ما اجازه تظاهرات مسالمت آمیز. اما ما نمی خواهد تحمل بی قانونی است.”

تبلیغات

سن خوزه شهردار سام Liccardo گفت که او بیش از حد بود و نگران این ویدئوها. او می گوید مستقل پلیس حسابرس را به طور کامل بررسی کنیم.

“من در بر داشت تصویری از افسر یون اظهارات به ویژه نگران کننده و رفتار خود را در تضاد با آنچه که در غیر این صورت به شدت قابل تحسین حرفه ای در گروه ما. و به نظر من که افسر اجازه احساسات خود را برای تضعیف حرفه ای خود را به وظیفه عمومی” Liccardo در بیانیه ای گفت.

اما برای Jayadev وجود دارد هیچ راه گریز برای این بخش استخدام یک افسر با این رفتار.

“هر کسی که فکر می کند آن را مناسب برای یون پرداخت می شود با ما دلار به توهین بازجویی و تهدید اعضای جامعه و پس از آن باید واقعی سلاح های به عمل بر آن تهدیدات فکر نمی,” او گفت:.

تبلیغات

سن خوزه اعضای شورای شهر باید پیوست توییتر تفسیر نیز هست. برای عضو شورای Lan Diep یوئن سخنان به ارمغان آورد یک مشکل ملی نزدیک به خانه.

“به عنوان یک آمریکایی آسیایی تبار من احساس می کنم موظف به تماس از قضاوت ضعیف از جارد یون … در طول #GeorgeFloyd اعتراض,” او نوشت. “در طول یک بحث ملی در مورد نژادپرستی نظاممند و نقش پلیس را تحریک مفید نیست … این یک لحظه یادگیری برای همه و من انتظار ما SJPD برای تبدیل شدن به حتی بهتر نیروی آن است.”

رائول Peralez, یک عضو شورای شهر سابق و رزرو سان خوزه افسر پلیس احساس کردند که این اقدامات نشان داده شده در فیلم بودند نامناسب و تحقیر آمیز.

“به عنوان کسی که پوشیده پچ من شرمنده شد. این دقیقا همان نوع رفتار ما لازم نیست” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de