زوم کوپن به عنوان همه گیر درایوهای میلیون ها نفر به آن سرویس ویدئو

SAN RAMON, کالیفرنیا. (AP) — زوم تصویری ارتباطات به سرعت در حال ظهور به عنوان آخرین اینترنتی معدن طلا به عنوان میلیونها نفر از مردم گله به آن کنفرانس خدمات به دیدن دوستان و خانواده در حالی که افسار به خانه های خود در طول این بیماری همه گیر.

روز سه شنبه با انتشار یک بار مبهم مالی شرکت نتایج جستجو برای فوریه-مارس دوره ارائه یک پنجره به فصل رشد است که آن را تبدیل به یک دیوار خیابان ،

زوم درآمد مالی خود را برای سه ماهه اول بیش از دو برابر از همان زمان در سال گذشته به دلار و 328 میلیون و در نتیجه سود $27 میلیون — از تنها $198,000 یک سال پیش.

اعداد بیش از تحلیلگران در حال حاضر افزایش انتظارات ارائه یکی دیگر از آسانسور به یک موشک سهام که بیش از سه برابر قیمت تا کنون این سال است. پس از یک اجرا منتهی به جمعه را بسیار پیش بینی اعلام زوم سهام به دست آورد و نزدیک به 3 درصد در گسترش تجارت به $213.60 — بیش از پنج بار این شرکت عرضه اولیه عمومی قیمت 36 دلار کمتر از 14 ماه پیش.

افزایش اتحاد چپ زوم با ارزش بازار حدود 59 میلیارد — بیشتر از مجموع ارزش بازار از چهار بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده است که دیده می شود کسب و کار خود را با چکش توسط coronavirus شیوع است که به طور چشمگیری محدود سفر.

“ما با فروتنی با شتاب تصویب زوم پلت فرم در سراسر جهان” گفت: مدیر عامل اریک یوان که شرکت تاسیس این شرکت نه سال پیش.

در نشانه آن است که رشد آن نمی رود به زندگی زوم پیش بینی درآمد حدود 500 میلیون دلار برای آن زمان سه ماهه منتهی به ماه جولای بیش از quadrupling از همان زمان در سال گذشته است. برای خود سال مالی زوم در حال حاضر انتظار دارد درآمد حدود 1.8 میلیارد دلار نزدیک به سه برابر در یک سال است.

زوم را رونق آمده است با وجود مشکلات حفظ حریم خصوصی است که فعال و غیر خودی را ناخوانده — و گاهی خام — حضور در افراد دیگر کنفرانس های ویدئویی است.

این نگرانی باعث شد برخی از مدارس برای جلوگیری از استفاده از زوم برای کلاس های آنلاین تبدیل شده اند که گسترده از فوریه اگر چه این شرکت در تلاش برای معرفی بیشتر در حفاظت از امنیت به ارمغان آورده است برخی از بازگشت به خدمات. بیش از 100 ، 000 مدارس در سراسر جهان در حال حاضر با استفاده از زوم برای کلاس های آنلاین با توجه به شرکت.

اما هنگامی که ضعف در کنترل حریم خصوصی نیز کمک زوم بسیار آسان برای استفاده, یکی از دلایل آن را مانند یک راه محبوب برای برگزاری کلاس های آنلاین و جلسات کسب و کار مجازی و کوکتل ساعت پس از بسیاری از ایالات متحده آمریکا آغاز شد و سفارش مردم به ماندن در خانه در تلاش برای کاهش انتشار رمان کروناویروس که باعث COVID-19.

زوم نیز ارائه می دهد یک نسخه رایگان از خدمات خود یکی دیگر از عوامل محبوبیت آن در زمانی که حدود 40 میلیون نفر در آمریکا از دست داده اند شغل خود را از اواسط ماه مارس بالا بردن شبح از بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ دهه 1930.

سن خوزه کالیفرنیا شرکت همیشه بیشتر از پول خود را از شرکت هایی که اشتراک یک نسخه پیچیده تر از آن خدمات است که به طور سنتی استفاده شده است برای جلسات کسب و کار در میان کارکنان شاغل در دفاتر دور از هم جدا از یکدیگر است.

اما همه گیر رانده خاموش روشن زوم به یک ابزار برای کارکنان است که هنگامی که مشغول به کار در کنار یکدیگر اما انجام شده است شغل خود را از خانه در طول چند ماه گذشته.

زوم منتهی به سوم آوریل با 265,400 مشتریان شرکت های بزرگ با حداقل 10 نفر از کارکنان بیش از quadrupling از همان زمان در سال گذشته است.

اگر چه زوم باقی می ماند متمرکز خود را در سرویس دهی شرکت های بزرگ مشتریان یوان امیدوار است به کشف کردن راه هایی برای ایجاد پول از همه معاشرت و یادگیری است که اتفاق می افتد در این سرویس بیش از حد. برخی از تحلیلگران به این باورند که در نهایت ممکن است شامل نمایش تبلیغات در نسخه رایگان از زوم اگر چه این شرکت داده نشده است, و هیچ نشانه ای از آن را انجام خواهد داد که.

اگر آن امید به ادامه گسترش زوم نیز نیز به احتمال زیاد به انجام یک کار بهتر از حفاظت از حریم خصوصی خود را برای کنفرانس های ویدئویی. برای کمک به رسیدن به این هدف یوان بوده است مشاوره از ماه آوریل با Alex Stamos بسیار مورد احترام آنلاین متخصص امنیتی که قبلا در یاهو و Facebook. هر دو این شرکت ها مواجه می شوند خود را تنها امنیت و حریم خصوصی مشکلات بیش از حد.

زوم موفقیت نیز طراحی فشرده رقابت بسیار بزرگتر از شرکت ها از جمله مایکروسافت و گوگل و Facebook.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>