هنر حمله: دوازده راه برای دیدن هنر زندگی می کنند و یا در غیر این صورت این آخر هفته

ترین گالری عکس ها آماده نیست به صورت طبیعی اولین جمعه جمعیت و جشن در این زمان هر چند بسیاری از آنها هنوز هم درهای خود را به صورت محدود با تمام اجتماعی فاصله قوانین در جای خود — و یا حداقل در حال مقابله با بسته شدن با جایگزین های آنلاین.

حیف از آن همه گرفتاری جدید نشان می دهد, اسطو خودوس عادی, غبار: گی مردان در هنر معاصر در کلرادو و عجیب و غریب شهر دشت: نگاه هنری در دنور LGBTQ تاریخ است که بی سر و صدا افتتاح شد در 30 مه در خالی McNichols ساختمان با برنامه های آینده در جای دیگر از یک دریافت برنامه ریزی شده برای ماه اوت است. آسیب به ساختمان طی تظاهرات هفته گذشته تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده. در اصل برنامه ریزی شده به عنوان یک جفت کردن با غرور ماه و دنور غرور متحرک (که خواهد رفت مجازی در سال 2020) نشان می دهد نصب شده است به عنوان تحقق هنرمند و نمایشگاه همکاری متصدی علامت Brasuell این رویای دیرین که او در نهایت اعدام با کمک از Westword منتقد هنری مایکل Paglia.

زمان خواهد شد بگویید به عنوان دنور هنر و سالن آثار به آمده تا با یک برنامه ریزی; اما در عین حال در اینجا برخی از راه های جایگزین را در هنر این آخر هفته.

Margaret Neumann, “Dear, Deer,” 2020, oil pastel on canvas.

مارگارت نویمان “عزیزم گوزن” 2020, روغن نقاشی با مداد رنگی روی بوم.

مارگارت نویمان قانون گالری

قرمز در قانون
قانون گالری 808 سانتافه رانندگی
از طریق ژوئن 13
توسط قرار ملاقات فقط 303-800-6776, [email protected]

قانون گالری تست آب از بازگشایی با گالری مشاهده با تعیین وقت قبلی در حال حاضر ارائه آخرین فرصت برای دیدن رنگ قرمز در قانون هوشمند گروه نشان می دهد که باز در ماه فوریه به عنوان یک paean به رنگ قرمز است. قوانین در حکومت ؟ بیش از چهار بازدید کنندگان در یک زمان و ماسک و اجتماعی مناسب فاصله مورد نیاز است. اگر شما آماده برای سرمایه گذاری, قانون نیز اسناد و مدارک نشان می دهد آنلاین و افزوده است خرید مجازی, گالری نیز هست. پیدا کردن اخبار مورد دیگر گالری بازگشایی در سانتافه درایو آنلاین.

Tanya Nax, ”Cakebox Mask.”

تانیا Nax, “Cakebox ماسک.”

تانیا Nax حسن CPAC

نویسنده دیدگاه
کلرادو هنر عکاسی مرکز
تنها به صورت آنلاین و از طریق ژوئن 27

در حالی که با احتیاط در انتظار همه گیر CPAC قرار دادن یک فراخوان برای عکس ها در موضوع زندگی در طول بحران. 32 تصاویر انتخاب شده از 91 مطالب در حال حاضر در نمایش در وب سایت از طریق پایان ماه ژوئن از جمله یکی از افشای کامل — توسط ارادتمند شما. تصاویر اجرا حیطه از توصیفاتی از تنهایی و تنهایی را به زیبایی بصری خود کوچک جهان است.

Sarah Winkler, “Pale Moon Rising,” acrylic on panel.

سارا وینکلر “Pale Moon Rising,” اکریلیک روی پنل.

سارا Winkler, سند چشم انداز غرب

سارا وینکلر زمین از یخچال های طبیعی
سند چشم انداز غرب معاصر 2605 گردو خیابان
از طریق ژوئن 19

سند چشم انداز غرب ارائه می دهد اولین نگاه سارا وینکلر, از خود راضی نشان از غنی رنگی و لایه مناظر کوه که در اصل در باز ممکن است در طول مستند. گالری باز است روز سه شنبه از طریق شنبه از 10:30 صبح تا 5:30 p. m.; اجتماعی فاصله توسط گالری را برانگیخت مورد انتظار است.

Brigitte Jurack, “Untitled 2,” watercolor on paper.

بریگیته Jurack, “Untitled 2,” آبرنگ بر روی کاغذ.

بریگیته Jurack

I5OLATION – مجموعه ای از 50 نقشه های X 50 زنان مجسمه ساز در طول COVID-19
ادم هنر معاصر 3240 Larimer, خیابان
ژوئن 1 از طریق سپتامبر 25
نمایشگاه آنلاین و فروش از طریق جولای 2021
بهنگام گالری ورود با تعیین وقت قبلی روزهای چهارشنبه از طریق شنبه آغاز ژوئیه 1

ادم خواهد شد حمایت از زنان هنرمند با میزبانی I5OLATION , نمونه کارها, پروژه سازان سینتیا هندل و مرجان لامبرت که جمع شده بودند با هم مخلوط-رسانه ها کار می کند از پنجاه هنرمندان زنان بیش از سن پنجاه. محدود نسخه اسکن شده از چاپ هر کار برای خرید در دسترس هستند; در حال حاضر شما می توانید نمونه کارها آنلاین در ادم وب سایت که در آن مجازی فروش خود ادامه خواهد داد و از طریق ژوئیه بعدی و یا تا زمانی که به فروش می رسد. آغاز جولای 1, شما همچنین می توانید مشاهده نمونه کارها در فرد بهنگام ورود محفوظ در پیش روی وب سایت از طریق سپتامبر. حداکثر مهمان هر وقت محدود خواهد شد به دو و ماسک ها مورد نیاز است.

Courtney Cotton, “Navigation,” 2020, acrylic on canvas.گسترش

کورتنی پنبه “جهت یابی” 2020, اکریلیک روی بوم است.

کورتنی پنبه

کورتنی پنبه و گابریل گورهای هر•تنظیمات•tives
Littleton, موزه 6028 جنوبی گالوپ خیابان, Littleton,
از طریق جولای 19
دیجیتال مشاهده فقط; در وب سایت مراجعه کنید برای به روز رسانی

دو تا از بهترین-در-برنده نشان می دهد در گذشته Littleton, موزه, نمایشگاه, زوج در این نشان می دهد در حال حاضر قابل مشاهده تقریبا: نقاش کورتنی پنبه که در زمان افتخارات در لیتلتون را 2019 خود اصلی juried نمایشگاه را نشان می دهد آثار انتزاعی در رنگ آبی و سفید و طلا پالت در حالی که گابریل گور برنده از چشم دوربین,نمایش, mixed-media مبتنی بر عکاسی کار می کند. در حالی که این موزه در مستند لحن در جریان هنرمند مذاکرات در پایان ماه ژوئن یک نمایشگاه مجازی تور; پیدا کردن اطلاعات بیشتر ذکر شده آنلاین.

Mel Tanner, “Deep Space.”گسترش

مل تنر “اعماق فضا.”

مل تنر Lumonics

Lumonics ذهن آبگرم: تورنتون
Thornton, فرهنگ و هنر, مرکز 9209 دوروتی بلوار تورنتون
سه شنبه تا جمعه, 1 تا 5 بعد از ظهر 2 ژوئن تا سپتامبر 25

سفر Lumonics ذهن آبگرم مراقبه پر زرق و برق از نور هنر توسط دوروتی و مل تنر با هنر فیلم و موسیقی توسط Marc پول و دوروتی تنر, زمین در تورنتون در این تابستان در تورنتون, فرهنگ و هنر, مرکز است که برای کسب و کار باز با محدودیت. حداکثر ده نفر را مجاز به تامل هنر و اجازه دهید ذهن خود را رایگان در گالری در یک زمان و پروتکل های ایمنی به اجرا گذاشته خواهد شد. تنها چیزی که برای مردمی که گرفتار شده ایم در خانه های خود را برای هفته ها.

Cody Kuehl re-imagines the Wild West at Valkarie Gallery.گسترش

کودی Kuehl دوباره تصور غرب وحشی در Valkarie گالری.

کودی Kuehl

کودی Kuehl, مو ماشه
Valkarie گالری 445 جنوبی Saulsbury خیابان لیکوود
ژوئن 3 از طریق ژوئن 28
افتتاح: جمعه, ژوئن 5, 5 تا 8:30 p. m.
ثبت نام در eventbrite.com برای بهنگام ورود به پذیرش

کودی Kuehl ریف در غرب وحشی در امضای خود سبک کتاب های کمیک برای مو ماشه. بهنگام ورود رزرو برای بیش از هشت نفر در یک زمان مورد نیاز برای پذیرش اما ماسک مورد نیاز خواهد بود در اولین شکاف زمان از 5 تا 5:25 p.m.. ورود ماسک-اختیاری پس از آن. در حالی که شما در محله توقف همسایه گالری سالی درجه سانتی گراد که در آن شما می توانید انتخاب کنید تا یک رایگان دشنه در درب. در داخل خانه فضایی است که متاسفانه هنوز باز است.

Balefire Goods celebrates tiki culture with art and craft.گسترش

Balefire کالا جشن ماورا فرهنگ با هنر و صنایع دستی.

کیرستن Denbow

مدرن ماورا
Balefire کالا 7513 گرندویو خیابان اروادا
ژوئن 5 از طریق 21
مجازی یک ساعت یک مبارک و باز: چهار شنبه, ژوئن 5, 6 تا 8 بعد از ظهر

در حالی که طلا و جواهر فروشگاه و گالری فضای Balefire در حال حاضر باز برای کسب و کار در طول ساعات عادی صاحب جیمی Hollier آماده نیست و برای اولین بار بزرگ-جمعه جمعیت. به جای Balefire را تابستانی جدید نشان می دهد, مدرن, ماوراباز با مجازی پذیرش خیس در ماورا فرهنگ و ماورا با مضمون هنر طلا و جواهر و لوازم جانبی نوار. مشارکت در زوم رویداد محدود است و رزرو مورد نیاز هستند; پیدا کردن لینک برای ثبت نام در Balefire را در Facebook صفحه رویداد. در غیر این صورت بازدید از فروشگاه به طور منظم در طول ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر چهارشنبه از طریق روزهای شنبه و یا با تعیین وقت قبلی در روزهای یکشنبه و سه شنبه ها.

بتسی ال قطع شده دختر بچه
پم Farris, Artest
بعدی گالری Pasternack هنر هاب 6851 غرب, Colfax, خیابان لیکوود
ژوئن 5 از طریق ژوئن 21
گالری ساعت: جمعه 6 به 10 p. m.; روزهای شنبه و یکشنبه ظهر تا 5 بعد از ظهر

بعدی گالری تازه این آخر هفته با عضو جدید نشان می دهد که توسط بتسی رودلف که muses چگونه زندگی تغییرات در طول یک بیماری همه گیر و پم Farris که مانت شخصی نگر پوشش پنجاه سال از ساخت هنر است. بعدی اجرای ده نفر بیننده حد داخل گالری و نیاز به ماسک در تمام زمانها.

RMCAD بهار سال 2020 مجازی فارغ التحصیلی نمایشگاه
از 5 ژوئن تا اکتبر 2
مجازی, پذیرش توسط زوم: چهار شنبه, ژوئن 5, 5 تا 7 بعد از ظهر
RSVP در پیشبرد در RMCAD سایت

تا پایان سال هنر-مدرسه نمایشگاه ها در سراسر شهر مجبور به رفتن مجازی در این سال و کوه های راکی دانشکده هنر و طراحی را از این قاعده مستثنی است: شما می توانید با پیوستن مجازی پذیرش با رزرو از طریق زوم و نمایش مستند خواهد شد توسط یک تصویری-فرمت تور ایجاد شده در همکاری با دنور Digerati.

Keep an eye on work by Katy Zimmerman at Dateline.گسترش

نگه داشتن چشم در کار با کتی زیمرمن در Dateline.

کتی زیمرمن

کتی زیمرمن کیهانی شیفت
Dateline پیاده رو فروش
Dateline گالری 3004 Larimer, خیابان
8:30 صبح تا 6 بعد از ظهر روز شنبه, ژوئن 6

Dateline است takin’ آن را به خیابان برای فروش در قیمت مقرون به صرفه zines اصلی آثار چاپ مجموعه کتاب های عتیقه جات و گیاهان و دیگر شانس و به پایان می رسد که ادامه خواهد داد هفتگی در روزهای شنبه تا ژوئن. نگاهی به برخی از زمان به گام در داخل و در نگاه اول کیهانی تغییر نمایشگاهی از آثار کتی زیمرمن که نمی خواهد رسما باز تا هفته آینده. تنها دو نفر در یک زمان اجازه خواهد داشت در داخل گالری و ماسک هستند باید. اما می دانستم که ،

Shawn Huckins, "(George Washington)," 2020 and acrylic on canvas.گسترش

شاون Huckins, “(جورج واشنگتن),” 2020 و اکریلیک روی بوم است.

شاون Huckins K معاصر

شاون Huckins, احمق ماموریت
K معاصر 1412 Wazee خیابان
ژوئن 6 ژوئن 29
بهنگام ورود رزرو آنلاین
گالری ساعت: روزهای سه شنبه از طریق شنبه 1 به 4 p. m.

شاون Huckins ممکن است داغترین چیز در این شهر روز: کار خود را نه تنها دور در دنور به عنوان بخشی از K معاصر همراه بیلبورد پروژه, اما او همچنین باز کردن یک نمایش انفرادی در داخل K معاصر در این آخر هفته و بیشتر کار موجود در سنبل غبار در McNichols ساختمان. چیست این همه شور و هیجان در مورد ؟ Huckins یک هنر است-تاریخچه استعاره-میکسر که جدیدترین نقاشی گاهی اوقات ضربه گیر کردن و یا دریبل کردن دیوار به نصب مجسمه. آنچه که جهان می آیند ؟ اطلاعات بیشتر در مورد Huckins را توسط بهنگام ورود در گالری ساعت.

علاقه مند به داشتن رویداد خود را به نظر می رسد در این تقویم ؟ ارسال اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>