آسیا امروز: کره جنوبی بازگشایی مدارس با وجود افزایش موارد

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز چهارشنبه گزارش 49 موارد جدید COVID-19 ادامه weekslong تجدید حیات از این ویروس به عنوان دولت در دفاع از تصمیم خود برای بازگشایی مدارس با وجود خطرات بهداشتی.

ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در آورده و ملی در مجموع به 11,590 موارد و 273 مرگ و میر. اما یکی از موارد جدید گزارش شده از پر جمعیت سئول شهری که در آن صدها نفر از عفونتهای مرتبط شده اند به سرگرمی سالن اجتماعات کلیسا و عظیم e-commerce انبار.

شهرداران و فرمانداران در بیشتر سرمایه منطقه بسته اند هزاران نفر از کاباره ها میزبان میله کارائوکه اتاق کلیساها و عروسی سالن به سرعت گسترش ویروس.

برخی از مکانهای تفریحی در سئول اینچئون و Daejeon شروع به جمع آوری اطلاعات شخصی از مشتریان خود را از طریق گوشی های هوشمند کدهای QR در این هفته به طوری که آنها می تواند در واقع به راحتی زمانی که مورد نیاز یک نیاز خواهد شد که گسترش در سراسر کشور در 10 ژوئن.

با وجود سنبله در انتقال دولت شده است هل دادن به جلو با یک مرحله به مرحله بازگشایی مدارس آغاز شد که با سالمندان دبیرستان در آوریل 20.

کلاس دهانه برنامه ریزی شده بود روز شنبه برای نزدیک به 1.8 میلیون کودک — دبیرستان ترم اول میانه-مدرسه juniors و سوم و چهارم دوره ابتدایی کودکان و نوجوانان.

وزارت آموزش و پرورش نمی تواند بلافاصله تایید چگونه بسیاری از مدارس بود برای به تاخیر انداختن خود در حفره ها به دلیل ویروس نگرانی. اما گفت که 519 مدارس تا کنون مجبور به بازگشت به آموزش از راه دور.

نگه داشتن مدارس بسته شده اند دشوار است تصمیم سیاسی در یک کشور که در آن نوجوانان در حال پرتاب به بیش از حد رقابتی محیط مدرسه به دلیل فارغ التحصیل شدن از نخبگان دانشگاه ها دیده می شود به عنوان مهم به چشم انداز حرفه ای. اما برخی از منتقدان می گویند که می شده اند و حق تصمیم گیری برای بهداشت عمومی و منافع است که مقامات خطر ایمنی کودکان و خانواده خود را.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت که این کشور نگهداری مدارس باز حتی در طول 1950-53 جنگ کره.

“من باور دارم که ما می توانیم موفق رویاها و آینده فرزندان ما به دلیل مشکلات جاری,” چانگ گفت: در طول یک ویروس نشست.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— ووهان کامل تست: مرکزی چین در شهر ووهان که در آن همه گیر جهانی سرچشمه می گوید که موفق به انجام نوکلئیک اسید تست تقریبا همه از آن 11 میلیون نفر — به استثنای کودکان زیر سن 6. از آزمايشات انجام شده در نیمه دوم ممکن است اضافه کردن به بیش از 1 میلیون نفر از مردم تست شده قبلا. “این فوق العاده نادر در هر نقطه در جهان” ملی کمیسیون بهداشت متخصص Li Lanjuan به خبرنگاران گفت:. “این نه تنها نشان می دهد اعتماد به نفس و عزم و اراده در مبارزه با این بیماری همه گیر در ووهان اما نیز ارائه شده اشاره به دیگر شهرستانها برای پیشگیری از آنها.” هیچ تایید موارد COVID-19 مورد یافت شد اگر چه 300 نفر تست مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم و قرار داده شده اند و در انزوا.

— کره جنوبی OKs مواد مخدر: کره جنوبی مواد غذایی و ایمنی مواد مخدر وزارت بهداشت اجازه استفاده از Gilead Sciences’ داروی ضد ویروسی remdesivir در درمان COVID-19 بيمار. وزارت سریع واردات تصویب پنج شنبه پس از, مقامات بهداشت و درمان به این نتیجه رسیدند که این دارو احتمالا می تواند به بیمار کمک کند تا سریعتر بهبود می یابند. مقامات برنامه ریزی برای برگزاری گفتگو با جلعاد به ترتیب به مواد مخدر محموله.

— چین گزارش چهار مورد: چین روز چهارشنبه گزارش داد چهار جدید تایید coronavirus موارد یکی از خارج از کشور و سه اضافه شده عطف به ماسبق پس از نوکلئیک اسید تست بازگشت و نتایج مثبت است. این کشور را به طور کلی تعداد کاهش یافت و به 83,021 پس از پنج موارد دیگر حذف شد عطف به ماسبق. جدید مرگ و میر گزارش شده ترک کل در 4,634 پس از این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. فقط 73 باقی می ماند در درمان و دیگری 360 مردم در انزوا و تحت نظارت برای هر دو تست مثبت اما نشان دادن هیچ نشانه و یا برای اینکه مشکوک گرفتار این ویروس.

— استرالیا در رکود اقتصادی: دولت استرالیا می گوید این بیماری همه گیر تحت فشار قرار دادند تا اقتصاد خود را به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 29 سال. فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg گفت: در حال حاضر ژوئن سه ماهه دوم خواهد شد در یک ردیف که در آن اقتصاد استرالیا منقبض شده است. آمار منتشر شده در روز شنبه برای راهپیمایی سه ماهه نشان می دهد 0.3% انقباض پس از سه ماه از ماه دسامبر با توجه به مخرب آتش سوزی و مراحل اولیه coronavirus مستند. Frydenberg گفت: وزارت خزانه داری توصیه شده بود در ماه ژوئن سه ماهه نتیجه بدتر خواهد بود. “در پاسخ به این یک بار-در-100-سال جهانی رویداد ما را در یک سری از اقدامات سلامت است که آمار اقتصاد سخت” Frydenberg گفت. استرالیا ثبت کرده است 7,221 coronavirus موارد با 26 نفر هنوز در بیمارستان است. شده اند وجود دارد 102 مرگ و میر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>