California counties حل برای بازگشایی به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش

California counties در حال فشار دادن به جلو با برنامه های بازگشایی اقتصاد حتی به عنوان تعدادی از تازه تایید coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر کشور.

به طور کلی دولت ضبط شده اضافی 2,385 تایید موارد coronavirus جمعه و بیش از 100 مرگ و میر.

به عنوان معترضان پر از خیابان چهار شنبه برای یک روز دیگر از راه پیمایی موجب مرگ جورج فلوید وزارت اصلاحات گزارش مرگ و میر ناشی از این ویروس بیشتر از دو زندانی در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین, آوردن تعداد کل مرگ و میر مربوط به COVID-19 در زندان به 12.

این چینو زندان گزارش کرده 444 مورد از این ویروس در میان زندانیان.

تبلیغات

در سراسر کالیفرنیا تعداد کل موارد نزدیک است 120,000 و بیش از 4,300 نفر کشته شده اند.

این ویروس گسترش نه در همان نرخ در تمام نقاط کشور هر چند با برخی از کشورها شاهد کاهش در تعداد موارد جدید گزارش شده در هر روز.

داده های جمع آوری شده توسط محققان در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه کالیفرنیا نشان می دهد که یکی از حدود 20 متحده که در آن تعداد موارد جدید است ادامه داد: افزایش بیش از گذشته پنج روز.

همه گیر برخورد کرده است لس آنجلس به خصوص سخت است. طی هفته گذشته در این شهرستان به طور متوسط است 1,206 موارد جدید و 35.3 جدید مرگ و میر در روز با توجه به زمان ” coronavirus ردیاب. از صبح روز چهارشنبه 2,448 مردم در L. A. شهرستان فوت کرده اند از این ویروس بیش از هر شهرستان در دولت است.

تبلیغات

تست کنید که آلوده شده با این ویروس همچنان به عنوان یک استراتژی مهم برای کنترل گسترش بیماری مقامات بهداشت گفت: اما چند تست سایت در شهرستان برنامه ریزی شده بود به زود پنج شنبه و یا باز نمی شود و در همه کشته در ادامه تظاهرات و حکومت.

ساکنان که تا به حال ملاقات در امکانات بسته خواهد بود اطلاع از طریق ایمیل یا تلفن به reschedule, مقامات گفت.

“ما متعهد به تضمین این که ما تست سایت های امن برای بیماران و کارکنان” دکتر کریستینا Ghaly مدیر L. A. County Department of Health Services, در بیانیه ای گفت. “تست همچنان یک اولویت است.”

در ضمن مراقبت درمانی اورنج کانتی در گزارش 100 جدید کروناویروس عفونت در روز سه شنبه و سه اضافی مرگ و میر.

تبلیغات

حتی به تعداد موارد جدید همچنان به رشد در سراسر کشور برخی از استان ها در حال اعلام برنامه برای باز کردن کسب و کار است که توقیف شده است به صورت ماه به دلیل اقامت در خانه سفارشات.

در سونوما کانتی سلامت افسر دکتر Sundari Mase گفت: او را اجازه می دهد تا فروشگاه برای بازگشایی داخلی برای خرید و رستوران ها برای داخل سالن ناهار خوری توسط شنبه, محرومیت هیچ فوری خوشه در موارد و یا بستری شدن در بیمارستان مطبوعات-دموکرات گزارش شده است.

از Wineries brewpubs, آرایشگاه و سالن در شهرستان ها نیز اجازه داده می شود به بازگشایی Mase گفت. و اگر همه به خوبی می رود, جماعت مذهبی اجازه داده می شود به استقبال گروه تا 100 نفر در یک زمان به کلیساها و خانه های دیگر ،

اما ناخن سالن و سالنهای ماساژ و سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو بسته باقی خواهد ماند در این شهرستان است.

تبلیغات

که شنبه شب در منطقه سونوما کانتی گزارش شده بود 579 تایید موارد ویروس از مارس 2 و 42 بستری شدن در بیمارستان.

Mase گفت که 71 درصد از این موارد در جامعه لاتین, حتی اگر Latinos را تشکیل می دهند و تنها 27 درصد از مردم محلی. او نسبت به این اختلاف به “سیستمیک و دیرینه نابرابری” در میان شهرستان لاتین جمعیت.

برای مثال خیلی بیشتر احتمال دارد به زندگی در نزدیک محله و کار در مشاغل ضروری است که نیاز به آنها را به ترک خانه های خود را, او گفت:.

تبلیغات

برخی از اقامت در خانه سفارشات نیز برداشته خواهد شد در شهرستان سانتا کلارا در جمعه جیوه اخبار گزارش.

شهرستان افسر بهداشت سارا کودی که صدا زنگ در هفته پیش در مورد این کلیپ از بازگشایی در سراسر کشور گفت که روز جمعه سانتا کلارا ساکنان قادر خواهد بود برای لذت بردن از هوای صندلی در رستوران و فروشگاه در داخل و حضور در فضای مذهبی خدمات.

اما کودی گفت: این شهرستان با هیئت ناظران میگویند که او قصد دارد به صبر کنید حداقل سه هفته قبل از نورد دیگر بخش های بهداشت و درمان سفارش. این را به مقامات زمان تا ببینید که چگونه کشورها ضعیف محدودیت را تحت تاثیر و مورد شمارش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر, او گفت:.

“هدف ما همچنان به ادامه حاوی این ویروس سرکوب آن را تا آنجا که ما احتمالا می تواند در حالی که ما بازگشایی شده است. … ما در یک موقعیت بسیار خوب برای pivot.”

تبلیغات

در San Jose, شورای شهر به اتفاق آرا رای دادند جمعه شب در فرمان جدید است که نیاز افراد به پوشیدن پوشش صورت در شرایط زمانی که آنها به احتمال زیاد برای آمدن در تماس با دیگران جیوه اخبار گزارش.

این فرمان نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در داخل و یا در حالی که انتظار در خط برای ورود به هر کسب و کار در حالی که به دست آوردن خدمات بهداشت و درمان و در حالی که در انتظار یا در حمل و نقل عمومی.

ساکنان نیازی به استفاده از ماسک هنگام ورزش در خارج از جمله در حالی که در حال اجرا دوچرخه سواری و یا پیاده روی.

مقامات امیدوار هستند که نظم جدید را کاهش می دهد عفونت های جدید به عنوان شهر بازگشایی.

تبلیغات

“من واقعا معتقدم که ما باید به هر کس هر ابزار ممکن است برای اطمینان حاصل شود که ما می توانید مدیریت و کاهش پتانسیل گسترش به طوری که ما می تواند بازگشت به کار” سن خوزه شهردار Liccardo گفت: در شورای شهر جلسه سه شنبه شب.

تصمیم شورا می آید حدود یک ماه پس از مشابه مقررات در محل قرار داده شد در کشورهای همسایه از سان فرانسیسکو سان ماتئو Alamada و مارین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>