ستون: هیچ سفید مردم است. شما نمی توانید به راحتی گناه خود را بیش از نژادپرستی با پرداخت مردم سیاه و سفید از طریق پول نقد برنامه

اولین پیام وارد روز پس از جورج فلوید درگذشت به عنوان تصویری از او در حال خفه یک افسر پلیس را به زانو در گردن او در مینیاپولیس خیابان آغاز شده و در گردش و به عنوان معترض بودند به خیابان.

“سلام. فقط چک کردن در. چگونه شما احساس ؟ آیا شما نگران؟”

آن را از کسی, یک شخص, من تا به حال رد و بدل شده دو کلمه با در حداقل یک دهه است.

پیام دوم وارد چند ساعت بعد. همچنین از یک فرد سفید من به سختی می دانم. سپس یک سوم است. در این زمان فرد می خواست به او چگونه می تواند کمک کند و آنچه که او باید به عنوان خوانده شده برای یادگیری در مورد نژاد پرستی و سیاه و سفید زندگی می کند. روز بعد وجود دارد و حتی بیشتر — در توییتر, on Facebook.

تبلیغات

در ابتدا من فکر کردم آن را فقط به من. و سپس متوجه شدم که این یک چیز است. عجیب و غریب و سردرگم چیزی که در روز از ناآرامی های پس از فلوید مرگ برانگیخته احساسات اعم از قدردانی به دلخوری به تشدید به مطلق خستگی در میان آمریکایی های سیاه و سفید تاکید کرد در حال حاضر به حد.

آن را بدست آورده به این نکته که کسی که در واقع توسعه یافته و توزیع شده یک لیست از پاسخ کنسرو برای مردم سیاه و سفید برای پاسخ به سوالات از به طور ناگهانی کنجکاو مردم سفید. برای فرهنگ من نمی توانم فاش تر.

نیز وجود داشته اند که نمونه هایی از مردم سفید ارسال, سیاه مردم آنها را نمی دانم پول از طریق پول نقد برنامه.

تبلیغات

یکی از دوستانم اجرا می شود یک Facebook گروهی که او صورتحساب به عنوان یک فضای امن برای مردم به باقرقره در مورد زندگی و وقایع کنونی و او می گوید او شده است هولناک با درخواست از مردم برای پیوستن به آن است.

“هر روز دیگر من سه یا چهار درخواست از سفید مردمی که من نمی دانم به دوستان در Facebook,” او گفت: من پرسیدن که من نه استفاده از نام او. “ما هیچ دوستی متقابل است.”

همه از این بود که احتمالا اجتناب ناپذیر است. پس از هر پلیس کشتن یک مرد یا زن و یا کودک و شده اند وجود دارد بسیاری از افرادی که گفته می شود خوب متحدان به همدلانه برای چک کردن امتیاز خود را به گوش دادن و بالاتر از همه چیز به “انجام کار” برای آشنایی با مردم و آشنایی با نژاد پرستی.

و مردم واقعا در تلاش است. من نمی خواهید به دست کشیدن که به خصوص از آنجا که مردم از هر نژاد و قومیت منتقل شده اند به مارس بیش از فلوید مرگ است.

تبلیغات

اما با تظاهرات مسالمت آمیز و خشونت آمیز شورش اتفاق می افتد در سراسر کشور و حتی در سراسر جهان, من هم تعجب می کنم اگر چیز دیگری در جریان است ، برای آن یک چیز را به پرس و جو در مورد خوب بودن از یک دوست یا یک همکار و یا یک آشنایی شما اغلب خارج از خانه و یا چت با به طور منظم آنلاین. که قدردانی است. آن را کاملا یک چیز دیگر است به طور ناگهانی ضربه تا یک غریبه یک کسی فکر نمی در مورد, پنج, شش, هفت, 20 سال — و تقاضا توجه و انرژی عاطفی.

شاید برخی از این رسیدن بیش از رسانه های اجتماعی است که با کشور ما که پس از تفکیک? بسته به جایی که شما زندگی می کنند در کالیفرنیا برای مثال ساخت سیاه و دوستان شما — و یا دوستان از یک نژاد های مختلف, دوره — طول می کشد کار واقعی. اگر چه کشور ما متنوع است, محله های شهرهای ما فوق العاده تقسیم می شود یکی از عوارض شایع gentrification. و ما در مناطق روستایی نیست بسیار متنوع و در همه.

یا آن را می تواند باشد که این پیام ها منعکس کننده یک سطح جدید از سفید گناه در آورده با یک سطح جدید از خشم. ناآرامی ها بیش از فلوید انجام داده است هیچ اگر نه rip دور نما و آن را روشن است که ایالات متحده از جمله لیبرال کالیفرنیا است که غرق در نژادپرستی نظاممند — از سیستم عدالت کیفری به اقتصاد است.

تبلیغات

اخیر Monmouth University نظرسنجی نشان داد که اکثر آمریکاییها اکنون معتقدند که پلیس هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده بیش از حد زور علیه مردم سیاه و سفید از افراد در موقعیت های مشابه. تنها یک سوم از این کشور برگزار شد این نظر چهار سال پیش. همچنین درصد از پاسخ دهندگان گفت که نژادی و تبعیض قومی است که یک مشکل بزرگ است تا حدود 75% از حدود 50 درصد در سال 2015.

پس چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم سفید که نیست نژادپرستانه به طور ناگهانی نمی تواند نادیده بگیرد — از آنجا که معترضان همه جا هستند — که آنها را ناخواسته بهره مند از یک نژادپرست سیستم تمام زندگی خود را ؟ که شاید کالج, آنها, حضور, خانه و کسب و کار خود را در ماشین آنها رانندگی شد آسان تر رسیدن به این دلیل آنها نمی گویند, دریافت, ظهور, برای, سیگار, مانند سیاه مردمی محله و یا بیش از که آنها نمی باید مشکل گرفتن وام از یک بانک مانند میلیون ها نفر از مردم از رنگ را در هر سال است.

هر اخلاقی فرد احساس می کنید حداقل کمی گناه در مورد آن است. که چرا من را انتخاب کنید به این باور بسیاری از این پیام ها که از یک جای خوب.

تبلیغات

اما وجود دارد برخی از نفس پیچیده در این, بیش از حد. این چیزی است که من در بسیاری از Instagram عکس های سلفی و داستان از زندگی ماده تظاهرات. آن را به عنوان اگر سفید مردم در حال تلاش برای پخش به جهان که آنها نژادپرست است. دوست من Tiffani تیز ساکرامنتو وکیل با تخصص در شاهدانه سهام توصیف آن به عنوان یک نیاز برای به اشتراک گذاشتن همدردی به جای همدلی است.

“من تا به حال یک خانم به من بگو, ‘روح من است درد در مورد آنچه اتفاق افتاده است.’ شما?” او گفت:. “آنچه در مورد من؟”

پس لطفا همین حالا انجام دهید که مردم سفید.

یکی دیگر از چیزی که به انجام این است که به درخواست مردم سیاه و سفید — به خصوص مردم سیاه و سفید شما به سختی می دانم که به شما آموزش در مورد نژاد پرستی و یا به شما یک لیست از کتاب ها به عنوان خوانده شده در مورد نژاد پرستی.

تبلیغات

“استفاده از اینترنت خود را. این همان چیزی که من در مورد به انجام” گفت: دوست من تره Borden یک L. A. مبتنی بر هنر مشاور. “اگر شما مایل به خواندن را در خود و شما می خواهید من به عنوان خوانده شده برای شما من به شما اعتماد ندارند برای آزادی من در هر زمان به زودی.”

آن را توهین به — نه به ذکر است خسته کننده — به دلیل ممتاز فرض که در حال حاضر که شما آماده به یاد بگیرند که مردم سیاه و سفید باید آماده به شما یاد می دهد. شارپ می گوید: یکی از دوستان او خواسته شده است تا چند بار که او شروع به شارژ مردم از طریق پول نقد برنامه بدانند اگر آنها می خواهند او را به عمل مانند یک مشاور او باید پرداخت شود مانند یک.

“مردم فقط می خواهم به تحصیل هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. کسی نشسته است که همه چیز بزرگ است, تفکر وجود دارد این شکاف در دانش من,” او گفت:. “مانند” اوه! من هیچ سیاه و سفید دوستان است. اجازه دهید من به برخی از دوستان. در حال حاضر زمان برای ساخت سیاه دوستان است. اگر شما در حال حاضر نیست که آنها شما بخشی از مشکل است.”

بنابراین در حال حاضر که من به شما گفته ام در تمام چیزهایی که شما باید انجام دهید, شما احتمالا تعجب آنچه شما می توانید انجام دهید.

تبلیغات

Police and protesters face off

پلیس و معترضان صورت خاموش در Fairfax منطقه در 30 مه.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

برای یک بحث به بستگان خود را که هنوز هم حمایت رئیس جمهور تهمت حتی اگر او به نظر می رسد آماده به اعلام حکومت نظامی. همچنین فکر می کنم در مورد چگونه شما رای نه فقط برای رئیس جمهور, اما برای رای گیری گزاره ها و داوطلبانی که می خواهند همه چیز را عادلانه تر به خصوص برای منطقه وکیل.

مغازه در سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. نمی تواند خیلی سریع به گفتن ندارد که مسکن مقرون به صرفه پیچیده در محله شما. تشویق بچه های خود را به صحبت کردن در مورد نژاد پرستی. در انجام کار — هر روز نه فقط زمانی که یک مرد می میرد و با وجود اعتراض — پیاده سازی یک سیستم است که برای بیش از حد طولانی بهره مند است بیش از حد چند آمریکایی است.

“‘الیکا, چه کار کنم کمک کنید ؟’ است بدتر بیشتر سوال گفت:” من از دوستان و جامعه سازمان الیکا برنارد. “از آنجا که ما شده ایم از گفتن سفید مردم است. این همه وجود دارد درست در مقابل چهره خود را, اما آنها نه گوش دادن است.”

تبلیغات

گوش دادن یک چیز است. انجام کاملا دیگری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>