COVID-19: مرگ تمرد و ایالات متحده پستی مرکز شیوع

بن بست بیش از COVID-19 همچنان بین دنور و مقامات فدرال مسئول ایالات متحده خدمات پستی در شهر دنور — و با کلمه حداقل یک مرگ USPS کارمند در اینجا از آن می توانید حتی زشتتر در روزهای آینده.

هفته گذشته یک سخنگوی گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست به ما گفت که این تاسیسات در 7550 شرق 53 انتظار می رود به طور رسمی ذکر شده به عنوان یک شیوع در یک گزارش به دلیل آزادی بعد از امروز, ژوئن 3.

اگر که اتفاق می افتد, آن را علامت گذاری نزدیک به دو هفته پس از دنور وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست سعی کردم به طور موقت نزدیک مرکز که دسته ایمیل برای ایالت های کلرادو و وایومینگ گزارش بیش از پنج تست مثبت برای رمان coronavirus…تنها به صورت سرپیچی از این عملیات را نظارت.

با توجه به U. s. خدمات پستی بیانیه صادر شده در مارس 21 “ما به شدت مخالف با دنور بهداشت منظور شد که بدون تأیید بصری بدون پیشرفته هماهنگی با تیم پستی کارکنان مشغول به کار در این مسائل با دنور بهداشت عمومی و بدون درک از خدمات پستی قابل توجهی در حال انجام تلاش های خود را برای محافظت از کارکنان و عمومی است. ما ارائه دنور بهداشت عمومی مدارک لازم برای ارضای خود را استعلام و با اعتماد به نفس سفارش خواهد بود لغو.”

پس از آن در این مرکز نگهداری می شود در حال اجرا — اما این بدان معنا نیست که مردمی در DDPHE خوشحال هستند در مورد آن. بیانیه ای از گروه های ارائه شده به Westword آغاز می شود با این: “دنور مقامات بهداشت عمومی ادامه جدی گفتگو با خدمات پستی ایالات متحده با توجه به اهمیت حیاتی با رعایت بهداشت عمومی و دستورات لازم همکاری مورد بررسی COVID-19 نفر در ارتباط با USPS امکانات.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در حالی که DDPHE “است که هنوز هم تایید مورد اعداد” آن را ادامه می دهد: “ما گزارش می دهند که شده است وجود دارد یک مرگ مربوط به یک COVID-19 مثبت کارمند USPS در دنور. این وضعیت نیاز به ارتباط نزدیک به اطمینان حاصل شود تمام کنترل های لازم در محل برای جلوگیری از انتقال بیماری; کنترل های مورد نیاز برای محافظت از USPS کارکنان و بازدید عمومی است.

“در حالی که تمام موارد مثبت COVID-19 گزارش باید از طریق کلرادو الکترونیکی بیماری سیستم گزارش دهی (CEDRS) ما قادر به قطعی اتصال این موارد به یک شناخته شده شیوع بدون انجام ضروری تابع از شیوع بررسی است. روند بررسی امکان انتقال درون USPS تسهیلات و همچنین احتمال از جامعه انتقال (انتقال ویروس در خارج از مرکز خود را) برای تعیین اینکه آیا این موارد بخشی از شیوع به USPS تسهیلات است.”

چرا که هیچ یک از این فرایند را آغاز کرده است بخش پرسش همچنان ناقص است. این DDPHE بیانیه ای به پایان می رسد با این: “ما امیدواریم که به پیشرفت نسبت به کار به طور مستقیم با محلی USPS نمایندگان برای انجام کامل شیوع تحقیقات برای تعیین اگر داخلی انتقال در امکانات خود را.”

به عبارت دیگر جنگ بین دنور و ایالات متحده خدمات پستی هستند و هفته بعد ما هنوز هم نمی دانم چه بد این وضعیت ممکن است در 7550 شرق 53.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>