حکومت را جارو قدرت به پلیس اما اغلب مسخره

کلمبیا, S. C. (AP) — صدها نفر از شهرستانها تحمیل کرده اند حکومت برای حفظ صلح در طول یک هفته از ناآرامی های خشونت آمیز در سراسر ایالات متحده با استفاده از یک تاکتیک است که به اجرای قانون فراگیر دستگیری قدرت است اما اغلب مسخره و انتقاد به عنوان خلاف قانون اساسی است.

از شهر نیویورک به فارگو داکوتای شمالی شهرهای بزرگ و کوچک قرار داده اند حکومت در محل — در برخی از موارد برای اولین بار در دهه — ارسال اورژانس اعلامیه در گوشی ها و بزرگراه نشانه ترغیب مردم به ماندن کردن خیابان ها.

اما مهلت نیست سخت و سریع — بسیاری از آنها را استثنا برای مردم می زنیم و از کار خبرنگاران حمل و نقل عمومی و حتی مردم به خرید مواد غذایی. بسیاری از معترضان و شهروندان باید به طور معمول نادیده گرفته محدودیت و پلیس باید اجازه تظاهرات مسالمتآمیز ادامه پس از منع رفت و آمد در حالی که با تمرکز توجه خود را بر ناآرامی های خشونت آمیز.

در شهر نیویورک 11 p. m. مقررات منع رفت و آمد در اصل در جای خود قرار داده این هفته برای آنچه به نظر می رسد برای اولین بار در نزدیک به 80 سال است. شهردار بیل د Blasio نورد آن را به 8 p. m. اما هزاران نفر از مردم را به مبارزه طلبیده مقررات منع رفت و آمد سه شنبه شب در ادامه به مارس در بخش بروکلین و منهتن. پس از ابتدا ایستاده و اجازه دادن به تظاهرات ادامه ماموران شروع به سفارش مردم به ترک و برخی از مردم گرفته شد و به زندان. تظاهرکنندگان در یک بزرگراه در پایین منهتن بودند جمع کردن و بخش هایی از جاده پشت سر آنها بودند مسدود شد ،

یک حکومت نظامی اجازه می دهد تا پلیس توانایی بدون هر گونه دلیل دیگر را تهدید به دستگیری و یا بازداشت جمعیت معترضان که معطل و یا گروه هایی که به نظر می رسد به عنوان یک خطر به منظور. و حکومت می تواند یک عامل بازدارنده به شهروندان مطیع قانون در کوچه و خیابان و پلیس اجازه می دهد به تمرکز تلاش خود را در ناآرامی و نه گرفتار در اجرا از آسیاب نقض.

آنها نصب شده اند در لس آنجلس, آتلانتا, دیترویت, Denver, فیلادلفیا و صدها نفر از دیگر شهرستانها و جوامع در سراسر کشور است.

حکومت نیست غیر معمول در ایالات متحده, اما به طور معمول مورد استفاده در بلایای طبیعی مانند طوفان و سیل و گردباد به اجازه اجرای قانون برای جلوگیری از هر کسی در خیابان ها و جلوگیری از سرقت در زمانی که بسیاری از خانه های خالی و یا آسیب دیده است. شهر نیویورک استفاده کرده است حکومت در مکان های خاص مانند پارک — گاهی اوقات با نتایج بحث برانگیز.

1988 Tompkins مربع پارک شورش در منهتن تا به حال انجام در بخشی با آن به تازگی اعمال شده 1 a. m., پارک, اداره مقررات منع رفت و آمد در یک پیشنهاد به خلاص شدن از شر این پارک از مواد مخدر و جرم و جنایت. در اجرای مقررات منع رفت و آمد پلیس و آب گرفتگی در پارک با افسران و متهم شدند شایع سوء استفاده.

رودی جولیانی شهردار سابق ramped تا اجرای پارک مرکزی شبانه بسته شدن پس از یک رشته از سرقت در اواخر 1990s. جولیانی خیلی سخت در مورد منع رفت و آمد او نمی خواهد اعطای یک استثنا برای اواخر شب زنده داری به جان لنون با وجود شفاعت از خداوند شهردار لیورپول از طرف آزرده طرفداران بیتلز.

در جریان ناآرامی های هفته گذشته پلیس نیز می خواهید تماشاگران کردن خیابان در طول ناآرامی و حکومت نظامی حل آن است.

“منع رفت و آمد واقعا به نگه داشتن مردم از آمدن نوعی به gawk در چه خبر است و نگه داشتن looky-لوس دور” گفت: ساکرامنتو عضو شورای شهر استیو هانسن که شهر 8 p. m. روز شنبه مقررات منع رفت و آمد به نظر می رسد برای کمک به جلوگیری از مخرب تظاهرات از شب قبل.

این حکومت نیز بر روی پاشنه از مستندات و اقامت در خانه سفارشات اعمال شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ساخت به صورت بی سابقه ای دراز در شهرهایی مثل نیویورک.

در کلمبیا, کارولینای جنوبی, مقامات برداشته آخر هفته مقررات منع رفت و آمد و شهردار پیوست یک بعد از ظهر گذشته در دولت و کنگره آمریکا خواستار پلیس اصلاحات. اما چند ده نفر در آنجا ماند برای ساعت پس از اعتراض به پایان رسید به عنوان تنش با پلیس رشد به عنوان سایه رو طولانی تر است.

فقط قبل از 7:30 p. m. روز شنبه, کلمبیا, کارولینای جنوبی , شهردار استیو بنیامین تنظیم مقررات منع رفت و آمد برای 7:45 p. m. برای یک منطقه کوچک از مرکز شهر و مناطق از رستوران ها و مغازه ها. شهر فرستاده اورژانس اطلاع و معترضان در نگاه صفحه نمایش خود را به عنوان تلفن های خود را شروع به وزوز و مقررات منع رفت و آمد در مجموعه. معترضان بلافاصله شروع به راه رفتن دور.

اما برخی از سازمانهای مدافع حقوق مدنی فکر می کنم با عجله صادر حکومت ناعادلانه هستند و در برابر متمم اول قانون اساسی است.

“با حضور در خیابان های عمومی در هر نقطه در این شهرستانها غیر قانونی این اقدامات به پلیس بیش از حد در اختیار بیش از آنها برای دستگیری گفت:” اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از شمال کالیفرنیا پس از تعدادی از شهرستانها صادر حکومت.

شهر نیویورک روز دوشنبه در بر داشت یک نتیجه ناخواسته از یک حکومت نظامی دور نگه داشتن مطیع قانون معترضان. شب قبل آنها با هم متحد برای جلوگیری از خرابکاری و کمک به پلیس در یافتن lawbreakers.

آن را نیز می فرستد یک پیام ظریف گفت: شورای شهر نیویورک عضو Ydanis رودریگز.

“اجرای مقررات منع رفت و آمد و افزایش تعداد ماموران پلیس با گشت زنی در خیابان ها یک تاکتیک است به طور موثر سکوت صدای مطرح شده در اعتراض به سوء استفاده از قدرت و غارت رنگی و سیاه و سفید بدن توسط اعضای پلیس” رودریگز گفت.

حکومت می تواند باعث مشکلات دیگر بیش از حد. Charleston, کارولینای جنوبی, تا به حال یک حکومت نظامی برای سه روز پس از اواخر شب شنبه تظاهرات منجر به شکسته ویندوز برای رستوران ها و کسب و کار و کالا به سرقت رفته در مرکز شهر.

دوشنبه شب آرام بود. و شهردار چارلستون جان ویل گفت که او بلافاصله شنیده از یک گروه خاصی از مردم است.

“ما می خواهیم به کسب و کار ما یک شانس برای بازگشت به کسب و کار” ویل گفت: شورای شهر در روز سه شنبه جلسه لغو مقررات منع رفت و آمد.

یک حکومت نظامی همچنین اجازه می دهد تا پلیس برای جدا کردن افرادی که می خواهید به اعتراض در حالی که زیر قانون از افرادی که می خواهید برای آسیب رساندن و گفت: تامارا Herold استادیار در بخش عدالت کیفری در دانشگاه نوادا در لاس وگاس. که باعث می شود آن را آسان تر برای اجرای قانون به تصمیم می گیرید که چگونه به استفاده از زور برای متفرق کردن ناآرامی.

“یکی از چیزهایی که پلیس همیشه می خواهید برای جلوگیری از استفاده بی رویه زور علیه یک جمعیت بزرگ,” Herold گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کلودیا Lauer و آدم در پرتو کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>