‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس لس آنجلس’ می شود پاره ای در تظاهرات. ناآرامی تشدید کرده است بحث

زمانی که در لس آنجلس فرو شد به یک بحران بودجه در اوایل سال جاری مترقی فعالان خواستار آن است که شورای شهر بریده بریده صرف در پلیس گفت: این اشتباه به افزایش بودجه برای افسران در حالی که برش دیگر ضروری و مورد نیاز خدمات.

بحث بر سر پلیس صرف در تالار شهر تنها شدت یافته و پس از چند روز تظاهرات علیه خشونت پلیس به پلیس لس آنجلس در پاسخ به کسانی که تظاهرات و غارت است که گاهی اوقات به دنبال.

فعالان با زندگی موضوع زمین بازی لا و دیگر گروه های مردمی می گویند حوادث در روزهای اخیر که در آن افسران را با استفاده از گلوله های لاستیکی و باطوم تقویت تنها نیاز به به طور چشمگیری پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس لس آنجلس.

کسانی که رویدادهای “حساس مردم به آنچه که واقعا اتفاق می افتد — و آنچه ما تجربه شده است تمام زندگی ما” گفت: Akili یک سازمان با موضوع زندگی در لس آنجلس است که می رود تنها با نام خانوادگی. “این بحران است که ما در حال حاضر مواجه با پلیس, خشونت, کردم, مردم فکر, ‘آیا این چیزی است که ما می خواهیم؟'”

تبلیغات

Akili تبلیغ یک جایگزین صرف برنامه ریزی برای شهر لقب مردم بودجه که به طور چشمگیری کاهش می دهد پلیس لس آنجلس را بودجه. اما دیگر رهبران جامعه و حداقل برخی از مقامات منتخب می گویند شیوع اخیر در غارت خرابکاری و آتش سوزی نشان می دهد که دقیقا به همین دلیل این شهر به تعداد افسران آن است.

“ده هزار افسران بودند که به سختی قادر به حفظ صلح” گفت: عضو شورای Paul Koretz که Westside منطقه شامل بورلی بلوار Melrose خیابان و سایر حوزه های کسب و کار که در آن غارت و چپاول رخ داده است. “تصور کنید اگر ما ندارد پاسخ که ما انجام دادیم.”

شهردار اریک Garcetti بودجه برای سال مالی فراهم می کند 7 درصد هزینه افزایش برای پلیس لس آنجلس از جمله یک بسته افزایش حقوق و پاداش برای رتبه بندی-و-فایل افسران. پلیس لس آنجلس بودجه همچنین شامل یک مبلغ 34 میلیون افزایش قسم خورده اضافه کاری مقدار از آن را به سمت اضافی گشت در L. A. شهرستان حمل و نقل متروپولیتن یکی Garcetti مشاور گفت.

تبلیغات

شورای شهر است که به طور معمول بررسی و تصویب شهردار بودجه هر سال مجاز Garcetti را صرف برنامه ریزی برای سال مالی شروع می شود که در جولای 1 برای رفتن به اثر در روز دوشنبه بدون رای.

Protesters gather outside L.A. Mayor Eric Garcetti's house in Windsor Square on Tuesday.

برپایی تظاهرات در اعتراض به L. A. شهردار اریک Garcetti خانه در ویندسور مربع در روز سه شنبه.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

اما آنها قول داده اند که آنها شروع به ایجاد تغییرات به بودجه خود را در هفته های آینده به آدرس اصلی بحران باعث خاموش شدن ناگهانی است که باید همراه با شیوع کروناویروس.

تحت Garcetti طرح پلیس هزینه های مصرف خواهد شد 53.8 درصد از این شهر را “نامحدود” صندوق به طور کلی درآمد — مالیات هستند که اختصاص داده شده برای مقاصد خاص و یا برخی از هزینه جریمه و کمک های مالی. پلیس لس آنجلس باعث می شود تا 17.6 درصد از این شهر را به طور کلی $10.5 میلیارد بودجه یک شکل است که شامل نمی شود پلیس بازنشستگی و بهداشت و درمان با توجه به بودجه شهر مقامات.

تبلیغات

در روزهای اخیر Garcetti گفت که او تا به حال نگه داشته و تعدادی از افسران پلیس لس آنجلس تقریبا در طول تصدی خود در حالی که افزایش هزینه های جوانان در برنامه های توسعه. اما شهردار نیز استدلال کرد که شهرستانها اجرا به مشکل زمانی که آنها خود را قطع ادارات پلیس.

“بیشتر است که آنها با کمبود بودجه روبرو بدتر همه چیز می تواند اتفاق می افتد” Garcetti روز یکشنبه گفت.

هزاران نفر جمع شده بودند روز شنبه در خارج از شهردار اقامت, حمل نشانه ها و مناجات “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” ویتنی پترسون, 35, گفت که به او شعار بود و نه فراخوانی برای لغو اجرای قانون اما به آن را محدود و هدایت کمک های مالی خود را در جای دیگر.

“ما باید مدارس و درآمد جوامع در حال مبارزه. آن را سخت به بلع است. این جوامع در حال محافظت شده و نیاز به تغییر” او گفت:.

تبلیغات

مقدار پلیس صرف در L. A. شده است یک منبع نا امیدی برای فعالان است. در این سال سیاه زندگی ماده-لس آنجلس و همکاری با دیگر سازمان های مردمی به بررسی Angelenos در مورد بودجه خود را اولویت ها و پیش نویس مردم خود بودجه است.

خود را تحت جایگزین صرف برنامه ریزی برای سال آینده پلیس را تنها 5.7 درصد از این شهر را به طور کلی صندوق — کاهش نزدیک به 90 درصد در مقایسه با شهردار هزینه های طرح.

زمین بازی LA یکی از گروه های درگیر در مردم بودجه لا ائتلاف گفت: 9,000 از پلیس لس آنجلس را 10,000 افسران باید جایگزین با مستاجران حقوق کارگران, بهداشت روان, مشاوران, باند مداخله کارگران و دیگران که می تواند با فشار دادن آدرس اجتماعی نیاز دارد.

“من فکر نمی کنم وجود دارد, هر راه برای به دست آوردن یک کاهش 90% بدون اخراج و خوب خواهد بود” گفت: لایحه Przylucki, مدیر اجرایی, از زمین بازی LA. “اما اگر آنها وضع همه آنها را خاموش و سپس ذخیره کردن پول است که راه حل نیست. ما نیاز به سرمایه گذاری مجدد آن دلار در تمام برنامه ها.”

تبلیغات

Przylucki گفت: پلیس لس آنجلس نشان داده است بارها و بارها در طول سال است که آن را قادر به حفظ صلح در راه است که د-بالا گرفتن رویارویی و درگیری های هفته گذشته تنها به تقویت آن درس است.

شوراهای محله باید chimed در و همچنین: دریاچه نقره ای محله شورا رای جمعه به اصرار شهرستان به تغییر مسیر پول از پلیس لس آنجلس به خدمات اجتماعی, اجاره امداد و برنامه های دیگر. جولیا بالا بردن که نشسته در لس فلیز محله شورا که در زمان مشابه اقدام گفت: در جلسه این هفته که او نگران بود Garcetti خواهد با استفاده از حوادث اخیر برای تقویت پشتیبانی از بودجه خود را.

“این مهم است که ما مرتب کردن بر اساس از reframe گفتگو پیشگیرانه مطمئن شوید که [مقامات شهر] را در درک که این وقایع را نشان نمی دهد که ما نیاز به کمک های مالی بیشتر برای پلیس,” او گفت:.

لی ویلیامز رئیس هیئت سن پدرو اتاق بازرگانی ابراز زنگ در ایده برش پلیس لس آنجلس. اگر این بخش کمتر از افسران او گفت: زمان پاسخ خواهد رفت تا جامعه محور برنامه ها را در رنج و محله کمتر خواهد بود امن به طور کلی.

تبلیغات

“خواهد بود که در خرد کردن برای سن پدرو گفت:” ویلیامز, یک سان پدرو اقامت خود را.

پلیس لس آنجلس محافظ لیگ جمهور کریگ Lally که اتحادیه نشان دهنده رتبه و فایل ماموران گفت: defunding پلیس لس آنجلس را ترک محله های آسیب پذیر به جرم و جنایت و خدمت به عنوان یک “رویا به حقیقت می پیوندند برای اعضای باند و جنایتکاران است.” چنین کاهش معنی کندتر پاسخ به 911 تماس متوقف تحقیقات و کمتر افسران قادر به کمک به زمانی که افسران همکار نیاز به پشتیبان گیری, او گفت:.

اگر مردم بودجه پیشنهاد شده توسط فعالان یک واقعیت تبدیل می شود “آخرین چندین شب از ضرب وشتم در لس آنجلس خواهد بود و طبیعی جدید,” او گفت:.

تبلیغات

تا کنون اعضای شورای نشان داده اشتهای کمی برای برش پلیس لس آنجلس به طور چشمگیری به عنوان مشخص شده در مردم را بودجه. اما چند گفت که آنها باز به فکر کاهش است.

عضو شورای دیوید Ryu که منطقه امتداد از شرمن اوکس به Miracle Mile گفت: “همه چیز روی میز” در آینده شدند. عضو شورای مایک Bonin پیشنهاد کرده درخواست اتحادیه پلیس برای به تعویق انداختن افزایش می دهد.

و عضو شورای Marqueece هریس-داوسون که نشان دهنده بخش هایی از جنوب لس آنجلس گفت: آن را سخت برای او به تصور کنید که هر کسی که به دنبال حوادث اخیر را نتیجه گیری کرد که “عدم پلیس این است که ما مشکل است.”

خواسته به طور خاص چگونه بسیاری از افسران پلیس لس آنجلس باید هریس-داوسون پاسخ داد: “من فکر نمی کنم وجود یک حق. من یک فرد است که به نظر می رسد در نتایج.”

تبلیغات

کاهش LAPD بودجه گفت: باید بخشی از آینده بودجه بحث. “ما باید برای پاسخ دادن به فعالان در یک طرف که افزایش بسیار مشروع و ما باید برای پاسخ دادن به واقعیت” — که شهر را به احتمال زیاد نیاز به کاهش بیشتر بودجه به تعادل او گفت:.

بار نویسنده کارکنان مت همیلتون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>