دنور تظاهرات است: مقررات منع رفت و آمد در حال حاضر صدمه زدن به بیش از آن را کمک به?

شش روز از تظاهرات در مرکز شهر دنور بود و عمدتا صلح آمیز قبل از اقدام پلیس برای روشن کردن تاریخ و زمان آخرین از تظاهرکنندگان در ساعت اندکی از صبح امروز 3 ژوئن. اما وجود دارد در حال افزایش نشانه آن است که یک حکومت نظامی اعمال شده توسط شهردار مایکل هنکاک در پاسخ به شورش و خرابکاری در پایان روز گذشته’ تظاهرات ممکن است باعث ایجاد مشکلات بیشتر از آن را حل در این نقطه است.

برای اثبات, ویدیو زیر را ببینید شات و به اشتراک گذاشته شده توسط Dylan Beresford, یکی از جالب ترین و روشنگری زندگی می کنند و streamers در حال حاضر مستند تظاهرات در مسیر بالا شهر.

همانطور که اشاره شد توسط کونور McCormick-کونق سازمان بخشی از اعتراض به پایان رسید و حدود 11 بعد از ظهر با رهبران Black Lives Matter جنبش درخواست شرکت کنندگان به صورت مسالمت آمیز پراکنده و بیشتر انجام داد. در حدود 1:37 دقیقه علامت ویدئو Beresford می پرسد یک جوان آفریقایی آمریکایی چگونه او احساس می کند در مورد همسر “حکومت نظامی” شدند. “من موافق با ‘فیلم حکومت نظامی,’,” او می گوید. “این شهرستان در حال رفتن به انجام آنچه انجام می دهند. آنها قدرت بیش از ما و آنها در حال رفتن به دریافت ما از اینجا” با استفاده از زور در برخی از نقطه بعد از نیمه شب.

با اینحال قابل ملاحظه مشروط مشخص شده با درصد زیادی از جوان مردان سفید تصمیم به باقی می ماند و در گفتگو با Beresford چند آن را روشن چقدر مهم هجوم حکومت نظامی به آنها است. در حدود 1:41 دقیقه علامت یک مرد که ادعا می کند به ضرب گلوله کشته شده است در این صورت با یک لاستیک گلوله می گوید: “رفتن به خانه ؟ هیچ. تمام بار آنها به ما اجازه راه رفتن در اطراف شهر و اگر ما به خانه آن است. آنچه ما انجام دهید ؟ آنچه ما انجام دهید؟”

در اینجا تصویری.

یک گروه از چهار نفر مصاحبه در حدود 1:52 دقیقه علامت استدلال می کند که حکومت نظامی است تخلف از حق خود برای آزادی بیان است.

“همه آنها را انجام داده ایم برای به معنای واقعی کلمه صدها سال است که سکوت ما” یک زن می گوید. “ما در حال درخواست از آنها به ما اجازه صحبت و آنها هنوز هم حاضر.”

وقتی پرسید که آیا او فکر می کند گه این است که رفتن به پایین در مدت کوتاهی زن گره ها و پاسخ ها “بله من انجام دهد.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

آن را در حدود 2:55 دقیقه به تصویری که Beresford قطاری پلیس خط راهپیمایی در آخرین stragglers در میان معترضان. فریاد “سقوط!” و “رفتن به خانه!” استقبال توسط دو متضاد واکنش: یک مرد متحده “سیاه زندگی مسالمت آمیز تظاهرات” در حالی که یکی دیگر از فریاد, “Fuck you!” سپس فلش چتری و فلفل-تیراندازی توپ شروع می شود.

“مرد من فقط آمار رو دو بار” Beresford نظرات با casualness از یک کهنه. او می افزاید: “Yo” همه از بین رفته اند.”

خواهد هیچ چیز اتفاق افتاده است و اگر پلیس به سادگی باقی مانده به جای دوباره پاک خیابان با استناد به 9 بعد از ظهر حکومت نظامی بود که گذشت ساعت زودتر ؟ انتظار می رود که سوال به طنین دوباره امشب و تا زمانی که اعتراضات گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>